Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İnancomic

Bende bir soru sormak istiyorum yayınlayacağınız yeni image serileri ne zaman çıkar acaba

Nightrain

Alıntı yapılan: ilke - 04 Mayıs, 2017, 10:36:37
arkadaşlar yüksek fiyatlara rağbet göstermeyin lütfen. Winter Solider tek cilt olarak 2-3 ay içinde tekrar raflarda olacak.

Teşekkürler. Tek cilt olmasına ayrı bir sevindim. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ferzan

Punisher Max serisinde iki defa gözüken ve muhtemelen serinin en psikopat villainlerinden biri olan Barracuda 'nin yine Ennis ve Parlov imzalı 5 fasikülluk bir mini serisi yayınlanmisti anavatanında. O mini seri  "Punisher Max Presents :  Barracuda" 'yı da daha sonra tek cilt olarak yayınlamayı düşünüyor musunuz?

Hem aksiyonu, hem şiddeti, hem de kara mizahı bol absürt bir mini seriydi. Atlanirsa  cok yazık olur diye düşünüyorum.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

ilke

Bu seneki programımızda yok ama 2018'de yayınlamayı düşünüyoruz.

Barış

Alıntı yapılan: ilke - 04 Mayıs, 2017, 10:36:37
arkadaşlar yüksek fiyatlara rağbet göstermeyin lütfen. Winter Solider tek cilt olarak 2-3 ay içinde tekrar raflarda olacak.
Çok sevindim tekrar basılacak olmasına , planet hulk'ı gerekli şeyler basma şansımız yok diyorlar acaba telifi mi boşta ? onlar basamıyorsa marmara çizgi basarsa efsane olur...

lancelot88

ilke

Yeni anlaşmayı bekliyoruz ama en azından 1-2 ay daha sürecektir diye tahmin ediyorum.

Nightrain

darbove

Son çıkan nyx özenti ile şeytani ilahinin baskılarını çok beğendim. Nyx i okudum gayet eğlenceli çizimleri vardı hikayede eh işte diyebilirim. Şeytani ilahiyi en kısa zamanda okuyup yorumunu yapacağım. d&rda göz attığım kadarıyla bi manga havası sezdim beğenirim muhtemelen. :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Animvader

Alıntı yapılan: saki71 - 24 Temmuz, 2017, 23:27:34
Ilke bey merhaba, ben Saki-Makedonya'dan Conanperverim, bir soru sorayim lutven, benim icin mükemmellik cok onemli.. Conan'da Aquilonija-Balkanlarda eskiden ve yeni donemlerde-Akvilonija-Turkiye-Alfa-Conan'larda ise Akilonya geciyor-peki ya Marmara-Conan'larda nasil durmaktadir-bence-Akvilonya daha uygun-umarim biri benim bu dilemma'mi cozer, ya mutlaka biri benim bu iletimi gorur cevap verin yaw >:(
:) ;) ;D

Kazakistan'daki farmakoloji derslerimizden yanlış hatırlamıyorsam Ruslar aqua terimini akva şeklinde yazıyorlardı.Zaten alfabeleri latince olmadığı için genelde İngilizce'den veya başka bir dilden özel ismi transkrip yapacakları zaman okunuşu nasılsa öyle yazıyorlar, mak donalds gibi mesela.

Bizde ise Conan'ın ilk basıldığı Alfa döneminden beri "Akilonya" olarak süregeldiği için onu bozmamak adına devam ettiriliyordur diye düşünüyorum, yoksa okunduğu gibi yazılsaydı büyük ihtimalle sizin dediğinize yakın şekilde "Akviloniya" yazılırdı. Bizim ülkemizde yabancı dillerden özel isimler artık yazıldığı orjinali gibi alınıyor, "Şikago" "Vaşington" gibi resmi yazışma diline girmiş örnekler maalesef çok eskilerde kaldı.

Nightrain

Marmara Çizgi, Marvel renkler serisini yeniden basmış. Bu hafta dağıtıma çıkacakmış. Bende hiçbiri yoktu. Alırım ki! :D

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Temmuz, 2017, 15:26:25
Marmara Çizgi, Marvel renkler serisini yeniden basmış. Bu hafta dağıtıma çıkacakmış. Bende hiçbiri yoktu. Alırım ki! :D

Acaba 'Captain America: White' için bir ön hazırlık mı bu?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: pizagor - 31 Temmuz, 2017, 15:59:05
Acaba 'Captain America: White' için bir ön hazırlık mı bu?

Facebookta çok soran olmuş, yayınlayacağız ama zamanı belli değil diye yanıt vermişler.

nicholaihel

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Temmuz, 2017, 15:26:25

Burada konuşulmuş. Bende Daredevil sarıya yazmış bulundum :( Görmemişim. Her zaman grafik roman bir parça önde benim için. Bu ara süper kahramanlardan yana keyfim yok gibi. Ama bu seriyi merak ediyorum. Spoilersız önerilere açım :) yeniden basılınca bir iştah oluyor haliyle

tulgan

Alıntı yapılan: nicholaihel - 31 Temmuz, 2017, 16:34:50
Burada konuşulmuş. Bende Daredevil sarıya yazmış bulundum :( Görmemişim. Her zaman grafik roman bir parça önde benim için. Bu ara süper kahramanlardan yana keyfim yok gibi. Ama bu seriyi merak ediyorum. Spoilersız önerilere açım :) yeniden basılınca bir iştah oluyor haliyle

Renkler serisi, konu aldığı süper kahramanın hayatındaki bir dönüm noktasına büyüteç niteliği taşır. Kahramana göre seçilen renk de özeldir.

Mavi depresyonun rengidir, konu olarak da Peter'ın Gwen'i halen unutumamasını konu alır.

Sarı korkunun rengidir, Daredevil da The Man Without Fear (Korkusuz) namıyla ünlüdür. Kendisinin Daredevil olduğu geceye ve babasıyla olan ilişkisine duygusal bir bakıştır.

Gri öfkenin rengidir, konusu da Hulk :)