Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darbove

Breaker serisinin arası bayağı açıldı gibi. Hızlı bir anlatıma sahip uzakdoğu ekolünün düzenli bir periyotta yayınlanması hikayeyi takip etmek açısından önemli. Aynı şekilde lone wolf da onun durumunu ilke abi yazmıştı. Bu yıl daha güzel geçer inşallah.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

nicholaihel

"Cem Özüduru'dan Perihan, çok yakında raflarda!" ve "Ergün Gündüz'den Taksi Hikayeleri, çok yakında raflarda!" diyerek iki yerli iş müjdelemişler. Bilgisi olanların yorumlarını merak ediyorum.

Nightrain

Alıntı yapılan: ilke - 28 Kasım, 2018, 23:09:32
ülkenin ekonomik açıdan geldiği durumu görmek daha da üzücü.

İlke bey, İlke bey; Vision ne zaman çıkacak?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ilke

Vision'da bir değişiklik yaptık. Şu an 12 fasikülü tek bir cilt halinde yayınlamaya karar verdik.
Kesin olmamakla birlikte 272 sayfa olacak ve çıkışı da şimdilik şubat gibi görünüyor :)

Nightrain

Alıntı yapılan: ilke - 28 Kasım, 2018, 23:26:15
Vision'da bir değişiklik yaptık. Şu an 12 fasikülü tek bir cilt halinde yayınlamaya karar verdik.
Kesin olmamakla birlikte 272 sayfa olacak ve çıkışı da şimdilik şubat gibi görünüyor :)

Oley  :D

Bir de; Babil Şerif'i internet sitelerinde yok. Bilginize.

ilke

Babil Şerifi'ni geri çektik. Matbaa baskıda renk hatası yapmış. Tanıtımları atmış bulunduğumuz için sitelerde var ama hiç dağıtmadık.
tekrar basılacak

Nightrain

Alıntı yapılan: ilke - 28 Kasım, 2018, 23:32:45
Babil Şerifi'ni geri çektik. Matbaa baskıda renk hatası yapmış. Tanıtımları atmış bulunduğumuz için sitelerde var ama hiç dağıtmadık.
tekrar basılacak

Onu da tek cilt bassanız keşke. :-\

cemilngn

Vision için doğru karar olmuş. Çok sevindim :)

ferzan

Taksi Öyküleri  #2
    Metin Annesini Arıyor
    Hilal  #3
    Macerayı Seven Adam
    Çarpışma: İpek ile Burak  #3

Bu kitapların dağıtımı yapıldı mı?..Kitap sitelerinde gözükmüyor, fuardan sonra mahalli dağıtımları yapıldı da yurt geneline henüz yapılmadı mı diye merak ettim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

darbove

manhwalar için periyot yılda 2 şeklinde mi olacak?
marvel serilerinin akıbeti ne olacak günceli yakalayabilecek miyiz?
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Mrtekin

İlke Bey, merhaba;

Ben özellikle "Yalnız Kurt ve Yavrusu" ve "Conan" hususundaki gelişmeleri soracaktım. Bu seriler, hangi sıklıkla devam edecek acaba? Marvel'in Conan'ını da fasikül formatında yayımlama planınız mevcut mu?

Bi de "Punisher" hususunda yeni albümler bekleyebilir miyiz?
They drew first blood...

Nomad

Alıntı yapılan: Mrtekin - 29 Kasım, 2018, 17:30:15
İlke Bey, merhaba;

Ben özellikle "Yalnız Kurt ve Yavrusu" ve "Conan" hususundaki gelişmeleri soracaktım. Bu seriler, hangi sıklıkla devam edecek acaba? Marvel'in Conan'ını da fasikül formatında yayımlama planınız mevcut mu?

Bi de "Punisher" hususunda yeni albümler bekleyebilir miyiz?

+1

Nightrain

İlke bey,

Essex County ve Sualtı Kaynaçısı'ndan sonra, Jeff Lemire'in başka bağımsız işlerini basacak mısınız?

İdrava

Conan'ın 22 cildinide aldım ama biraz korkmaya başladım. Seride bir sorun yok değil mi?

tommikser