Heavy Metal Türkiye

Başlatan V, 04 Ekim, 2010, 07:39:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

devrimk

Geçen gün Ahmet Kocaoğlu ile görüştüm. Kapak resmi dışarıdan orjinal olarak gelmiş buradakilerin bir müdahalesi söz konusu değil. İşin doğrusu onlar da fark etmemiş ben bahsedince inanamadı orjinal kapakla kıyaslayıncada bir hayli sinirlendi. Böyle bir ayrıntının gözden kaçması üzücü olmuş tabii.

cankazmaci

Tebrikler devrimk, en yakın zamanda alıp okuyacağım.

Kapak hatası gerçekten kötü duruyor,

V

"İstemem,eksik olsun.."

FerdiFon

Ben Bu Kitabın Varlığını Sağolsun Sinan Hocanın Sayesinde Öğrendim , Dün Toplantıda Seçtiğim Kitapların Arasında Heavy Metal 1.2.3'te Vardı  , Büyük Boyutta Tamamı Renkli Bir Kitap , Ne Çok Yayınlanan Kitap Varmış Haberim Yokmuş  ;D

HacıGeraltEmmi

Güzel haber. Ara uzasa da önemli olan çıkmış olması. :)

yunusmeyra

bu yayında ısrar etmenin anlamı büyük..ancak daha çok sayfa,daha iyi yerli üretimler..belkide bu dergiye eş bir yerli dergi(aynı formata yakın ve içerikte..) veya iyi yabancı işleri,"orjinalleri" yayınlarken daha fazla yerli üretim oranı..
not:bonelli'nin kaybı sonrası kafalar dağınık..insan ne istediğini,neye sevineceğini bilemiyor..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

Dergi çok güzel de orijinalinin fiyatına bakıyorum, 8$ yani 14 küsur TL. Bizdekinin satış fiyatı 25 TL. Çok pahalı olduğunu düşünüyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Yeni sayıya şöyle bir göz gezdirdim. Luis Royo imzalı kapak için söylenecek söz yok zaten. İçeriğindeki yerli ve yabancı yazar-çizer kadrosunun elinden çıkan öyküler ilk bakışta bile harika görünüyor. Birazdan okumaya başlayacağım.

Fiyatı piyasa koşulları gözönüne alındığında normal gibi geliyor bana. Keşke biraz daha düşük olsa, daha fazla insana ulaşsa diyebilirim sadece. Fiyatından dolayı okuyucu kaybediyorsa yazık olur gerçekten.

Arkabahçe yayıncılığa devam ettirdiği için teşekkürler.

rumar80

Bugün sevgili Ümit Kireççi haberi geçti.
   Ahmet Kocaoğlu açıklamış: Heavy Metal Türkiye'nin yayın hayatı sona ermiş. :(

yalcinerol345

Sn Ahmet KOCAOĞLU'nun boş duracağını sanmıyorum.İster misiniz DC yayınlasın?

HacıGeraltEmmi

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Aralık, 2011, 19:28:08
   Bugün sevgili Ümit Kireççi haberi geçti.
   Ahmet Kocaoğlu açıklamış: Heavy Metal Türkiye'nin yayın hayatı sona ermiş. :(

Sevenleri adına üzüldüm gerçekten...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

SARACEN

Biriksin alayim diyordum gecen hafta 4 sayiyi birden aldim ve yayin sonlandi.
To Boldly Go Where No Man Has Gone Before

rumar80

İyi yanından bak arkadaşım: Tüm seti almışsın.  ;)

nacho_grande

Bu da mı yayından kalktı? :(