Renkli Conan Serisi - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 08 Ekim, 2010, 19:33:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

İştee....... :D Hemen Kadıköy'e gidiyorum......
Crom! Ölüleri Say...

nacho_grande

"Conan' ın Vahşi Kılıcı 4" den bahsetmiyorsunuz sanırım. "Conan 1. Kitap: Kimmerya" bu mudur?

Enki Bilal' inki de "Mahlukk" olsa gerek.

rumar80

Budur. SSOC'nin dördüncü cildinin çıkış tarihi daha belli değil

Tarkan Kurt

Önce SSOC'nin dördüncü cildini bassalar daha iyi olurdu ama Kimmeryali Conan'ı da alacağız tabiii. :)

s.b

Kimmeryalı Conan 1. cildi ile merhaba dedi. 
Okumayı az önce yani gece yarısı bitirdim. O kadar hoşuma gitti ki, tv de yayınlanan Yürüyen Ölülere bile kafamı çevirip bakmadım. Conan'ın yurduna dönüş macerasını ve bu dönüş hikayesinin içine, dedesinden duyduğu hatıraların eklenmesini çok beğendim. Özellikle konuşma balonlarının ve diğer yazıların zemininin beyaz, yazılarında siyah ve okunması kolay karakterlerle yazılmasını takdir ettim. Böylece okurken duraklama olmadan rahatça okunabiliyor.
Kitabın, o çatır çutur ses çıkararak ikiye ayrılmasına sebep olabilecek amerikan cilt yerine dikişli cilt olmasından dolayı da ayrıca çok memnunum.

Marmara Çizgiye kaliteye önem vermiş olmasından dolayı teşekkür ediyorum.

Saat : 00.37. Bu yazıyı sabaha bırakabilirdim ama yayıncıya teşekkür etmeden uyumak istemedim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

inşallah yarın hava güzel olur, ben de kadıköye gidip conan'la birlikte diğer yenilerden bir çanta toplar gelirim.

Huma

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 31 Mart, 2011, 08:37:24
Önce SSOC'nin dördüncü cildini bassalar daha iyi olurdu ama Kimmeryali Conan'ı da alacağız tabiii. :)

Katılıyorum :).

rumar80

Sonunda Conan'ı okumayı bitirdim. Uzun bir süre sonra gerçekten güzel bir Conan öyküsü okumanın hazını yaşıyorum. Lal'in önceki Conan'larını nedense sevememiştim. Ama bu öykü ve çizim olarak hoşuma gitti.

rumar80

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 24 Mart, 2011, 00:07:17

Dark Horse'ın Conan serileri almış başını gidiyor.İşte

4 sayılık bir King Conan serisi:The Scarlet Citadel[/

İlk sayıyı GON'dan aldım ve okudum. Çok yeni bir şey yok. Hikaye Kral Conan öyküsü olarak geçse de aslında daha çok Conan the barbarian'a yakışan bir öykü.
Conan ihanete uğrayıp esir edilir. Başka bir ülkede Stygia'lı bir büyücünün elindedir. Zindanda zincirlidir ve kitabın sonunda karşısında dev bir yılan vardır. Tanıdık geldi mi?

nacho_grande

Ben daha okuyamadım, ama çizimler gayet güzel.

rumar80

Alıntı yapılan: gunessemerci - 24 Mart, 2011, 00:15:20
Peki acaba Engin abi Conan Amerika'da eskisi kadar olmasada popülerliğini DarkHorse tarafından geri alabilmiş mi?

Sevgili Güneş Dark Horse Conan'ın cılkını çıkarmış durumda. Limited seriler, aylık seriler, Marvel maceralarının tekrar basımı (Sadece barbarian da değil kral Conan da) ne ararsan. Conan'la da yetinmemişler Kull, Solomon Kane, hatta Samson'u bile yayınlıyorlar. Demek ki bir pazar bulmuşlar, kanını emiyorlar

nacho_grande

kalidor

Yine de şükür ki Conan şu an Marvel kahramanı değil. Yoksa kendisi Fantastik Dörtlü'de, Avengersta felan da görebilirdik :D FF'da beyaz renkli kürkten don giyerdi artık ;D Düşünmek bile korkutucu
Crom! Ölüleri Say...

V

Alıntı yapılan: kalidor - 04 Nisan, 2011, 17:39:57
Yine de şükür ki Conan şu an Marvel kahramanı değil. Yoksa kendisi Fantastik Dörtlü'de, Avengersta felan da görebilirdik :D FF'da beyaz renkli kürkten don giyerdi artık ;D Düşünmek bile korkutucu
Marvel yayın haklarını devretmeseydi,bu dediklerin ve daha fazlası da olurdu inan.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Kimmeryanın soğuk ve yüksek tepelerinde yaşamayı becerebilen, ardından dünyanın her tarafını at sırtında gezen, o kılıç ve baltaları yorulmadan taşıyabilen bir olsa olsa bir mutanttır. İşte x-men'in yeni üyesi.  ;D