Üyelerimizin Yas Profili

Başlatan Kagan, 10 Ekim, 2010, 11:18:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kagan

Üyelerimizin yas profilini belirlemek için böyle bir anket yararli olacaktir... Bakalim üyelerimizin yas profili nasilmis?

Her üyenin tek oy hakki vardir...  :D :D :D

Birden çok oy kullanmak isteyenler lütfen nüfus müdürlügüne müracaat etsinler... :D

Underfined

17 :D oy kullanan en genç benim su anda :)

Tarkan Kurt

Ankete katildim. Bu arada yasim 42  :)

V

Birdaha hiç yasayamayacagim 35 yasimi tamamlamaya az kaldi ve 12 Ekim itibariyle forumda 1. yilimi dolduruyorum.(Kagan ,pastami hazirla)Son bir yilimda hem küçük kizimin,hem vazgeçilmezim olan Altin Madalyon'un büyümelerine tanikoldum.Bahtiyarim.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

Tarkan Kurt

Beklentilerim dogrultusunda 30 lu ve 40 li yaslar kapisiyor, bakalim kazanan hangisi olacak?  :P
Bir de ankette yas araliklari 31-40 ve 41-50 yerine 30-39, 40-49 gibi belirlenseymis daha iyi olurdu.

siyahderikoltuk

Tam tamina 30 yasindayim. Dogum günüme daha 6 ay var, hala yasli-ergen hissedebilirim kendimi ;)

NIC

Foruma katki saglayan(babasi vasitasiyla) en minik üye sanirim kizim Deniz olmali.Su an takriben 47 saatlik,içerden aglamalariyla yazilarima eslik ediyor,Allahim ne güzel bir duygu,Allah herkese nasip etsin :D

Oguz

Ben de yasimi belirtince, oy kullananlarin sayisi 11 oldu ve 41-50 yas grubu öne geçti!

(Bu arada 41 yasa daha yakinim...)

hanac

tamerozcan

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: NIC 39 - 10 Ekim, 2010, 13:10:11
Foruma katki saglayan(babasi vasitasiyla) en minik üye sanirim kizim Deniz olmali.Su an takriben 47 saatlik,içerden aglamalariyla yazilarima eslik ediyor,Allahim ne güzel bir duygu,Allah herkese nasip etsin :D

Dostum Allah anali babali büyümek nasip etsin hayirli ugurlu olsun. Tebrikler... (Arkadaslar bu tür dogum evlilik vb mutluluk haberlerini aninda verirseniz biz de ana sayfadan duyurular kismindan duyurur tebrik ederiz).

Bu arada benim yas 42. 33 yillik çizgi roman dostuyum. 8 aylik bir de kizm var ki nerede gazete kitap bulsa alip agzina atiyor. Adeta "yiyerek" okuyor kitaplari...

Selamlar
Lami

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Ben 1968 dogumluyum. Yani bir ayagi mezarda olanlardan oluyorum. Amma da çok ihtiyar varmis burda be.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Ramzy

Bu ayin sonunda 21'i dolduracagim. O yüzden hile olmasin diye 21-30 arasini isaretledim fakat kendimi yasli hissettim. :D

NIC

Herkese tesekkürler...Bu arada yas 27 ama Baba oldugumdan beri kendimi daha bir büyük hissediyorum 8)