Çizgiromana aylık ne kadar bütçe ayırıyorsunuz?

Başlatan pizagor, 10 Ekim, 2010, 14:14:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Bu aralar yine çizgiroman harcamalarim aslinda artti. Fakat yaz aylari ortalamasina göre oyumu kullandim. 
Sürekli yeni kitaplar çikiyor. Bunlar için darphane olsa para yetistiremeyiz.  :o
Neyse en azindan seçenek arttikça, rekabet ortami olusuyor.
Beraberinde daha kaliteli, güzel baskili, içerikli yayinlar ve hesapli fiyatlari ile bize dönüsümünü getirmesini bekliyoruz.  ;)
Darkwood Sakinleri..

s.b

100-150 tl yi seçtim. Aslinda daha fazla harciyorum ama, artik azaltmam gerekiyor. Yeni yayinlar da baslayinca ne yapacagim bilmiyorum. Yakinda donsuz kalmaktan korkuyorum. Hadi yazin neyse de, kisin karin altinda malzeme donar yahu.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

50-100 TL araliginda pik yapan bir çan egrisi ortaya çikiyor sanki...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

nicki20

s.b

Vay be, eskiden 250-300 ve daha fazlasini harcardik simdi herkes tirt. Çizgi roman piyasasi bu gidisle çöker arkadaslar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

srvtsnr

Yeni yayinlari oldukça almaya çalisiyorum
çizgiroman gelecegi için yayinevlerinin büyük destege ihtiyaci var
Ben bir sihirbazim ama önce kendimi kaybettim.

pizagor

Iste fuar bereketi : 28 Ekim - 20 Kasim arasi toplam çizgiroman harcamalarim kredi karti dökümüme göre 336 TL olmus  :o  Bu ayin yayinlarindan henüz almadiklarimi ve varsa nakit harcamalarimi ve yabanci yayinlari hesaba katmiyorum...

200 - 250 grubunu isaretlemistim ama gerçekte daha da ileriymis durum...

ferzan

Kasim ayi itibariyle 120tl civarina ulasmanin kivancini yasiyorum...Hele ki son 3-4 senedir düzenli olarak çizgiroman alamayisimi göz önünde bulundurursak...Eski kondisyonumu yavas yavas geri kazaniyorum galiba...Kasim bitmeden 120tl'yi 150'ye getirmek en birinci önceligim...Sanirim  bu ay için 150'de birakmak gayet yerinde...Dönüsüm muhtesem oldu,çok yasa çizgiroman!!!:)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

rumar80

Yeni yayinlar, ingilizce dergiler 500TL üstüne çikardi bu ay masrafi.

konnektör

150 TL ile 200 TL arsinda tutmaya çalisiyorum. Bunun üstü biraz abartili olur gibi geliyor bana. Sigara dahil masraf gerektiren hiç bir aliskanligim olmadigindan, beni zorlamiyor. Sigara içen arkadaslara sigarayi birakmalarini siddetle öneririm. Böylece hem çizgi romana da daha fazla bütçe ayirabilir, hemde sagliklarina kavusabilirler.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

pizagor

Bu ay yine coşmuşum, kitap fuarı döneminde harcadığımı da geçmişim! Gerçi bir miktar ertelediklerimden aldım falan ama zamların da etkisi var bunda...

kalidor

Asıl şu D&R anlaşmasından sonra bekleyen yeni yayınlar çıkınca toz duman olacağız :D
Crom! Ölüleri Say...

V

DNR gibi etiket fiyatından satış yapan yerlerle anlaşılmasının iyi olduğu kadar,kötü yönleri de var biz tüketiciler açısından.Bir kaç yıl öncesinde,internet sitelerinden %50-60'lara varan indirimlerle çizgi roman alabilen Anadolu okuru,DNR gibi satış kanalları yüzünden
bu indirimleri rüyasında görür oldu.
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Bu anketi güncellemekte fayda var, kızmayın valla :) Önemli bir husus ve o kadar yeni yayından sonra çizgiromana ayırdığımız bütçemiz herhalde artmıştır. İlk oyu hiç çizgiroman okumamış olan kullansın :)
Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

şu anda yeni çizgi romana ayırdığım bütçe 100 tl.'yi geçmiyor..kış ayları çıkana kadarda geçmez gibi..çünkü uzunca bir süre önce başladığım bir program dahilinde eski yıllarda yayınlanmış çizgi romanları okuyor ve inceliyorum..(bir başlıkta daha önce konuştuğumuz gibi ,bunlarda yüzlerce "okunmayı bekleyen" çizgi roman demek..yeniler içinde özellikle destek olmak için aldığım kitaplar dışında acil sırasında okuduğum kitaplar çok nadir..)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR