Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Evet arkadaslar yillardir bekledigimiz olay gerçeklesti.

Darisi Dampyr'in basina.

1001 Roman dan Tamerözcan arkadasimiz telifin baska bir yayinevi tarafindan alindigini açikladi.

Yakin zamanda kimin yayinlayacagi duyulur.

Hayirli ugurlu olsun.

En çok yayinlanmasini istedigimz fumetti anketinde de birinci sirada idi.

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1200.0.html

Simdi bize büyük görev düsüyor.

Daha önce satisi az diye yayindan kaldirilan bir çizgiroman bizim taleplerimiz sonucu yayinlanacak.

Son 2 yilda yayinevlerinin derslerini çok iyi çalistigi belli oluyor.

Genellikle okuyucuyu memnun eden sonuçlar çikti.

Bilim kurgu çizgi roman eksigi de bir nebze kapanmis olur.

NIC

çok güzel bir haber masallah bu sene ne bereketli agzimin suyu akiyor resmen pavlovun iti gibi oldum ;D...Bizede çok is düsüyor tabii...Umarim uzun soluklu olur ve yine umarim su orjinal kapak meselesi kitabin önüne geçmez...Hosgeldin Nemo...

alan ford

Aksam aksam  bu haber yüzümü güldürdü. Umarim Kozan Demircan da isin içindedir.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

V

Bonelli'nin iki depresif karakterinden(digeri Dylan Dog) birine daha tekrardan kavusmak

gerçekten çok sevindirici.Lal seriyi çok kritik bir yerde birakmsti,insallah kaldigi yerden devam ettirirler.

Bu yil hayal ettigimizden de,umdugumuzdan da çok yayinina kavustuk.Israrla bekledigimiz

Gordon,Kizilmaske,Mandrake'de düzenli bir periyotla yayinlanirlarsa,degmeyin keyfimize.

Dampyr ve Batman'da yayinlanirlarsa kaymakli kadayif olur yani..

"İstemem,eksik olsun.."

İlhan Yılmaz

Eh.. madem bu kadar merak uyandirdi söyleyeyim bari... Sizi daha fazla merakta bekletmek olmaz. Nathan Never bizim tarafimizdan(yani prestij kitap) yayinlanmayacak. Diger seçeneklerde yogunlasin :)

kafkaesk

marmara çizgi'nin de böyle bir atilimi yok benim bildigim kadariyla. eger böyle bir sey olursa bana da büyük sürpriz olur :)

hanac

Belki Özer Sahaf ve Yayincilik olabilir.

Hiçbir haber almadim sadece tahmin ediyorum.

ilke

Nathan Never için Hoz olarak biz herhangi bir sey yapmis degiliz arkadaslar.

Kim ben de merak ettim sahsen  ???

tommikser

Yahu Ilke bay nerdesiniz allasen gözümüz yollarda kaldi.Hoz ne oldu ses yok seda yok adami çildirtacaksiniz valla.

kafkaesk

frankfurt'ta kitap fuarindaydi ilke  ;D

rumar80

Lütfen saglam bir yayinevi olsun. Tarih tekerrür etmesin. Biz de Nathan gibi depressif olmayalim.

ErenKoyunoglu

Bu habere çok sevindim, umarim sürekli ve düzenli bir yayin akisi olur. Özlemistik Nathan beyi.

BAHADIR

Madem herkes bir tahminde bulunuyor...Ben bos duramam...Heavy Metal ile çizgiroman dünyasina tekrar giris yapacak olan Arkabahçe bu olaya da el atmis olabilir mi diye düsünmeden edemiyorum... ???

Kim yayinlarsa yayinlasin hakki ile yayinlanacak bir Nathan gerçekten süper olacaktir...Birde aylik çift sayi formatinda (Dylan gibi) olursa okuma yaninda yat misali olur...Oglak'da bu gazla Bir büyük patlatirsa hiç sasirmam...Hatta ilk sayi çikmadan bir büyük albümiyi olur onun içinde acele etmek icap edecektir...Simdiden gözümüz aydin...

rumar80

Arkadaslar su siralar yeni macerasinin da yüzü suyu hürmetine Nathan Never'lari birinci sayidan itibaren tekrar okumaya basladim. LAL 21 Balinanin sarkisini yeni bitirdim. Moby Dick'e ithaf edilmis bu sayi sonrasi merakim azdi..
  Ne oldu? Yayinevinin hangisi oldugu ögrenildi mi? Daha önce Ilyas ve Altan'a sordumbilmiyoruz dediler. Bilen var mi?

alan ford

Alıntı yapılan: gunessemerci - 01 Kasım, 2010, 22:50:22
                                                                  Günlük
                                                        Kitap Fuari 3.Gün (1 Kasim 2010)

Aslinda iki bomba.Nathan Never da 300 kisi alacak kisi olduk mu sadece bize özel bile çikarabilirlermis.Düsünsene NN sonunda bizlerle.

Tamer Bey bir arkadas teliflerini aldi diyor. Fuat Bey biz çikartabiliriz diyor. Tamer Bey'in bahsettigi arkadas Fuat Bey degilse benim iyice kafam karisti. Yok eger Fuat Bey ise ne diyeyim Tamer Özcan'a. Bizi meraktan çatlatti bunca zaman. Alacagi olsun :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir