Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Umut fakirin ekmeği Eren, biz de umutla yaşayıp birileri bizi duyar diye uğraşıyoruz.

pizagor

Hemen suçlar pozisyona geçeyim : Tabii zamanında kıymetini bilmediniz Nathan'ın, şimdi de böyle beklersiniz ;D

Birileri illaki duyacak bu çağrıyı, sabır gerekiyor sadece...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Lami Tiryaki

Ben Nathan'ın 8. dev albümü Nautlius'un Son Yolculuğu'nu bekliyorum sadece. Destanın sonu hala yok. Üstelik bu albümün hala yayın şansı var. Tabii o çıkarsa akabinde Paralel Evrenler 9. albümü beklemeye başlayacağım o da ayrı konu ya.

Selamlar
Lami

rumar80

Ben Nathan'la ilgili ne çıkarsa bekliyorum. Birkaç ay önce baştan sona kesintisiz tüm Nathan'ları okuyunca anlatılmak istenen hikayeler ve evren daha bir oturdu bende. Böyle olunca da daha bir istekle beklemeye başladım diyebilirim. Nathan ve evreni ile ilgili her türlü çizgi romanı merakla beklemekteyim açıkçası.
  Yayınlanmaması dışında bir korkum daha var: O da bir süre sonra Nathan'ın da Martin Mystere gibi kendini yinelemeye başlaması. Ama bunu da okumadan bilemeyiz ki.....

Lami Tiryaki

Nathan evrenini anlayabilmek için bence serilerin tamamını okumak gerekiyor. Asteroide Alfa'da bile belli sagalara gönderme var. Tabii bu konu bizler için lüks kaçıyor biraz.

Bu arada Legs'in de bitmiş bir serisi var. Özellikle erkek okuyuculara hitap eden muhteşem kapakları var :). Bende bir miktar orijinalleri var çizimler filan da çok hoş. O da olsa hiç fena olmazdı yahu.

Selamlar
Lami

darkwood

Şu Oğlak gigante büyük albümlerin devamıda çıksa hiç fena olmaz.
Lal Never serisinin devamını görmekte gerçekten güzel olur.
Bakalım ne zaman göreceğiz ???
Darkwood Sakinleri..

ilke

ben bir şey diyecem...

biraz önce Özer Sahaf için 1 senelik anlaşma e-mail yoluyla İlker'e gönderilmiştir (aracı kurum ben oldum, ordan biliyorum). 2 ayda bir, 3 fasikül olarak yayımlanacak Nathan Never Kasım-Aralık gibi raflardaki yerini alacaktır.

sonunda!

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Peki Lal'in bıraktığı yerden mi devam edecekler acaba?

ilke

Evet

ilk cilt 48-49-50 olacak yanlış sanırım.

rumar80

Hayırlı olsun. İki ayda bir üç sayı da iyi bir plan. Umarım bu sefer çizgi roman dostlarından gerekli ilgiyi görür de yayını sürer.
   Başkalarının dediği gibi "sallamadığımızı" gösterelim.
   Bu arada Özer sahaf ve oradaki dostlara da kolay gelsin. Tolga, Thorgal, üçüncü ahit derken Nathan Never. Sessiz ve derinden.  ;)

gamlıbaykuş

tommikser

son zamanlarda aldigim en guzel haber bu.

V

Hayırlı olsun bizlere...

Bu üç sayı birarada formatı standart olmaya başladı.Kapakları da içerisine yerleştirirlerse  Lal ve 1001 Roman

gibi,baskı kalitesinden de taviz vermezselerse değmeyin keyfimize.

Darısı Dylan'a... :)
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

İlk olarak Dampyr ile oğlak denemişti bu formatı. Nasıl olursa olsun düzenli ve kaliteli olsun da.