Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Sayın köstebek yeni çıkan sayı(lar)için teşekkür ederim.Elbetteki alındı kitaplığa kondu okunmak için acele edilmeden bekleniyor.İnceleme yapıldı ve gerek renkleme gerek kağıt kalitesinden çok memnun kalındı.Acaba kağıt seçiminiz salt bu cilt için mi değişti?Merak ettim ilk fasikül renkli olunca diğerlerini de bu kağıda basmak durumunda kaldınız.Yoksa seçim artık bu kağıt yönünde mi olacak.?Her ne ise ben çok memnun oldum.Sırada birde alfa ajansı ne güzel gide di.Çok önemli bir sayı da kaldık çünkü.Gelecek sayıda sürpriz var...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 10 Nisan, 2015, 11:04:31
Sayın köstebek yeni çıkan sayı(lar)için teşekkür ederim.Elbetteki alındı kitaplığa kondu okunmak için acele edilmeden bekleniyor.İnceleme yapıldı ve gerek renkleme gerek kağıt kalitesinden çok memnun kalındı.Acaba kağıt seçiminiz salt bu cilt için mi değişti?Merak ettim ilk fasikül renkli olunca diğerlerini de bu kağıda basmak durumunda kaldınız.Yoksa seçim artık bu kağıt yönünde mi olacak.?Her ne ise ben çok memnun oldum.Sırada birde alfa ajansı ne güzel gide di.Çok önemli bir sayı da kaldık çünkü.Gelecek sayıda sürpriz var...

Kâğıt sadece bu sayı için (renkli yüzünden) değişti; biraz sırtı inceldi, ama ağırlaştı, o ayrı...

xmenac

Kitabın içerisinde renkli bir sayı bulunmasına rağmen fiyatın aynı kalması güzel bir jest olmuş.

Mrtekin

Nathan, buradan alıp bir yürüse....
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: xmenac - 10 Nisan, 2015, 18:09:55
Kitabın içerisinde renkli bir sayı bulunmasına rağmen fiyatın aynı kalması güzel bir jest olmuş.

düşün işte, bu işte ne kadar çok para döndüğünü! :)

Üstelik bu sefer kâğıdından da girdi :) Devletimizin 55, 60 gr  kâğıtlar kitap okumak için uygundur deyip resmen "lux tüketim" saydığı ve katma değer vergisini % 18 olarak saptadığı türden kâğıt... 

yunusmeyra

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 10 Nisan, 2015, 19:33:54
düşün işte, bu işte ne kadar çok para döndüğünü! :)

Üstelik bu sefer kâğıdından da girdi :) Devletimizin 55, 60 gr  kâğıtlar kitap okumak için uygundur deyip resmen "lux tüketim" saydığı ve katma değer vergisini % 18 olarak saptadığı türden kâğıt...
üstad "elmas, pırlanta, yakut, zümrüt, topaz, safir, zebercet, inci, kübik virconia.." gibi güzelim taşlara kdv yok ya tesellimiz o valla  ;D  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hennessy

Alıntı yapılan: Ralph - 05 Nisan, 2015, 16:26:31
Olayı ne bu elemanın?

Dün akşam Doctor Who hayranı iki genç İlyas'ın oraya geldi sohbet sohbeti açtı dedim Nathan var candır, aşktır, hayaldir, paralel evrendir odur bu dur. Kız tabi benim gibi yakışıklı bir ihtiyar bulmuş (18 yaşında) :) aaaa hani dedi. Dev albüm 1 numero dedim. Kız Doctor Who almaya geldi Nathan alıp çıktı. Dedi ben bunları nerede saklayacağım dedim ikinci elde satar ikinci kitabı daha ucuza alırsın dedim güldü :) Pazarlama taktiği...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ralph

Alıntı yapılan: hennessy - 10 Nisan, 2015, 21:33:21
Dün akşam Doctor Who hayranı iki genç İlyas'ın oraya geldi sohbet sohbeti açtı dedim Nathan var candır, aşktır, hayaldir, paralel evrendir odur bu dur. Kız tabi benim gibi yakışıklı bir ihtiyar bulmuş (18 yaşında) :) aaaa hani dedi. Dev albüm 1 numero dedim. Kız Doctor Who almaya geldi Nathan alıp çıktı. Dedi ben bunları nerede saklayacağım dedim ikinci elde satar ikinci kitabı daha ucuza alırsın dedim güldü :) Pazarlama taktiği...

Şaka bir yana merak ettim ben bunu. Ne zaman bilmem ama kısa bir süre içerisinde bir sayısını alıp okuyacağım.

Arada duyuyordum bunu uzayda geçen saçma sapan bir şey olarak hatırlıyorum ben şimdi yorumlarınızı ve kapakları görünce AMAN TANRIM DİDİM

NIC

100. sayıdan sonra De Angelis coşuyor,harika çizimlere hazır olun(nemo daha detaylı anlatacaktır)

Nemo

Aynen Behzatim. Hem kapaklar hem ic cizimler de, Angelis harikalar yaratiyor. Nathan'in en buyuk kaybi Castellini ve Angelis bence :( 
Özel Alfa Ajanı

NIC

Alıntı yapılan: Nemo - 25 Nisan, 2015, 23:36:52
Aynen Behzatim. Hem kapaklar hem ic cizimler de, Angelis harikalar yaratiyor. Nathan'in en buyuk kaybi Castellini ve Angelis bence :(

Hadi Castellini amerikaya gitti,Angelis niye ayrıldı?

Nemo

Kesin Teks cizmek icin ayrilmistir :)
Angelis ile yaptiklari bir roportaj var. Cevirmeye calisicam kardesim.
Özel Alfa Ajanı

köstebek

hennessy

hennessy

Bu hafta geliyor mu yeni sayı köstebek abi