Altın Madalyon İtkisi

Başlatan pizagor, 13 Ekim, 2010, 13:12:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Altin Madalyon Itkisi, aklimizda hiç yokken sirf bu sayfalarda bir arkadasimiz hakkinda güzel birseyler karaladi diye ortaya çikan 'Ben bu kitabi okumaliyim, ellerimin arasina almaliyim, sayfalarini çevirmeliyim, koklamaliyim, kitapligima eklemeliyim!' dürtüsüdür...

Altin Madalyon Tesviki veya Altin Madalyon Gazi olarak da adlandirilan bu dürtü, yeme – barinma – üreme gibi temel içgüdüler sinifina dahil olup, tatmin edilmeme gibi bir ihtimali yoktur. Tatmin edilene kadar da Peter Parker'in ortakyasar uzayli kostümü gibi çizgiromanseveri içten içe kemirmekte, aklini esir almakta, enerjisini emmektedir...

Tatmin edilene kadar çizgiromansevere, tatmin edildikten sonra ise bütçeye ve ese – çocuklara zarar olan bu dürtüye karsi herhangi bir korunma yöntemi de bulunmamaktadir...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Altin Madalyon hastaligi yüzünden geçen hafta eve bilgisayar aldim. Yoksa bu saatlerde araniza katilmam mümkün olmazdi. Deli ettiniz beni be kardesim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Altin madalyon sayesinde iste devamli site açik ki rahatlikla sizinle iletisime geçebileyim.

V

Iste,yolda telefonla,evde bilgisayar basinda.Felç etti hayatimi Altin Madalyon..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Bu bir tutku. Bir kere kendini kaptirdinmi isin tamam,
Sabah, aksam, 24 saat full time girip çikmak Altin Madalyon sayesinde moda oldu..
Darkwood Sakinleri..

aaciltan

Çizgi roman aliskanligimizin her daim yanimizda olmasi bir yana, Altin Madalyon sayesinde siz degerli çizgiroman sever bir çok arkadasi satirlarda bile olsa taniyabilmek; sizlerle bir seyleri paylasmak bence kitap okumaktan çok daha yararli bir katki sagladi benim hayatima.
Kitabi okursunuz, belli bir oranda zevk alirsiniz tabii, ama kalici dostluklar kurabilmek ve ayni zevkleri paylastigimiz bir sürü insan kazanabilmek daha önemli... Ne mutlu bizlere... Bu siteyi kuranlara, emegi geçenlere, katkisi olanlara ve elbette ki bütün üyelere, arkadaslara çok tesekkürler...

kedidiro

bilgisayarin basina her geçiste bakalim altin madalyon'culardan ne haberler var diye bakmanin hayatimin keyifli rutinlerinden birine dönmesidir altin madalyon itkisi

Lami Tiryaki

Sözkonusu "itki", beynin "itkilemeyi" farkedip "bana ne benim de olcek" dürtüsünü tetikleyen hormonlar vasitasiyla harekete geçmektedir. Bu tür hormonlarin antibiyotigi yoktur. Insan beyni böyle evrilmistir. Zaten "uygarligimiz" bu yolla gelismistir. Kimi bilgisayar almis, kimi raflari bosaltmis kimi sahaflarla efsanevi kavgalara girmistir. Sonuçta itkinin en büyük yan etkisi, bedenin cüzdan bölgesinde olusur. Itki'nin içerdigi bagisiklik bilesenleri, beynimizin bunu da farketmesini engelleyip bizi yavas yavas ele geçirirler. Esik degeri astiktan sonra da kurtulus yoktur zaten. 28 günlük bir seydir. Geçmis ola :)

Selamlar
Lami

kedidiro

sadece 14 saniye arayla iki çizgi roman sevdalisinin ayni basliga yazi yazmasidir birde

Lami Tiryaki

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Bu "Itki" çok kuvvetli bir etki.Ümit' inItkisiyle Dampyr nasil gidiyor diye ilk olarak imzalara bakmak,bugün 185 oldu diye çocukca sevinmek.Sami abinin etkisiyle uzun zamandir okumadigin Teks'in 24 sayisini Ali abimin de destegiyle alip 1 haftadir insanliktan çikarak gece gündüz okumak.Judas'in gaziyla nasil Batman resmi bulurum diye saatlerce sayfalari taramak,Sitki abinin etkisiyle bos oldugunu düsündügün arazide ahyaaaaaaaak diye bagirma denemeleri yapmak.Riza abi Milana gittiginde Bonelliyi görecek diye kiskanarak Italyaya gittigimde camlarini indirecem diyerek hayiflanmak,Lami abinin engin bilgisiyle gaza gelip eldeki çizgi romanlari taramak,arastirmak vay canina bu Zagor ne engin deryaymis diye sasirmak.Ama en önemlisi sabah is yerinde bilgisayari açinca en sik kullanilara eklenen göz bebegim Altin Madalyonda aksam acaba ne muhabbetler olmus diyerek ekrana sarilmak.Sanirim bu "Itki" normal çizgi roman aliskanliklarimi mahvedecek.Ne güzel saf gibi okuyordum.Simdi bide ögreniyorum :D

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Bizimki sagolsun ilk günden olaya ses çikarmadi. Sadece eski sayilarin varligi rahatsiz ediyordu. Alacaksan yeni ve temiz al der. Ben de sözünü dinlerim.  :)

tommikser

valla benim hanim alip alip duruyon nereye koyacaz bu kadar kitabi diye söyleniyor hafiften.bide için disin çizgi roman oldu deyip duruyor.yakinda beni de utunursun diye lafta yemiyor degilim  ;D
aslinda evliler için bi baslik açmak lazim benim gibi acemilerede önder olursunuz HANIMLAR NE DIYOR?nasil ama ;)