Volto Nascosto - 1001 Roman

Başlatan rumar80, 17 Ekim, 2010, 22:59:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Altan'dan aldığım bilgiye göre 10 Ocak haftasında ikinci kitap piyasada olacakmış.

emre

2. cilt Aşk ve Ölüm çıkmış durumda. Gözümüz aydın.

s.b

Volto Nascosto 2. ciltte umduğum heyecan ve hareketliliği bulamadım. Oysa çizgiromanda Saklı Yüz'ün daha fazla yer alacağını zannediyordum. Saklı Yüz konuk sanatçı gibi, bir görünüp bir kayboluyor.
Amba Alagı isimli maceraya geldiğimde itiraf etmeliyim ki tarihi Türk çizgiromanı okumaya başlıyorum zannettim. Ersin Burak bizde böyle bir kanı oluşturmuş. Onun çizgileriyle yabancı bir çr okumak güzeldi doğrusu.
Saklı Yüz'ün neyin nesi olduğunu 3. ciltte öğrenmek umuduyla...
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

emre

Üçüncü ciltten haberi olan varmı? 20 nisanda raflarda olacağı söyleniyordu fakat kimseden ses çıkmadı gecikecek mi acaba.

essegesse

Volto Nascosto 3 geldiii. 2.Sayısını Diso çizmiş.Harika.

V

6 adet kapak hediyeli 3. cildin kapağı..

"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Volto Nascosto 3.cilde ait kapak çizimi güzel görünüyor.
Açıkçası Diso çizimi macerasınıda merak ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

V

Bu kapak bana İstanbul'un fethi portresini hatırlattı.

"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Atın duruşu bile aynı.
Fakat bu resimdeki gibi cesetlerin üzerinden geçilerek İstanbul'a girilmemiştir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

V

Benjamin Constant'in tablosu bu Sami Abi.Biz fethi daha çok şu tablolar ile hatırlarız..

"İstemem,eksik olsun.."

V

3. sayının fiyatı 11 Lira İkmal İstasyonu'nda.İlk iki sayıyı ise 12,5Tl.'ye satıyorlar. ???
Diğerlerine zam yapmışlar,Volto'ya indirim.Satış stratejisi mi acaba? ::)
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Anlayabilene aşk olsun abi:)

Bu arada Engin abi kusura bakma sorduğun soruyu dün gördüm.Taaaa geçen ay yazmışsın Rom'un son sayısını son sayfasında ne yazıyor yarın sana yazacam.Geç gördüm artık kusur oldu.

hanac

3. cildi okudum.

Şu ana kadarki en iyi cilt diyebilirim.

Çizimler çok iyi, ikinci macerayı çizen Roberto Diso Volto'ya çok yakışmış.

Siyasi, tarihi konular her zaman ilginçtir.

Güzel bir senaryo ile çok iyi bir sonuç ortaya çıkmış.

hennessy

sevgili hasan'ın tavsiyesi ile aldığım Volto Nascosto 'un 1.kitabını bitirdim saklı yüz ilginç bir karakter ayrıca dinler arası konuşmalarda güzel yansımış hikayeye.Siyasi, tarihi konular çok severim ve bu hikaye beni saracak gibi.Seneryoda güzel çizimlerde 1001 roman'ı tebrik ediyorum.Yalnız çeviri konusunda biraz daha özen göstermelerinide rica ediyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Volto'da konu olarak güzel mekanlar ve tarihsel olaylar seçilmiş.
Konular ilerledikçe kitabın okuma keyfide artıyor. Ayrıca ek olarak dağıtılan kartalarınıda çok beğendim. Güzel bir arşiv seri olacak gibi görünüyor.
Darkwood Sakinleri..