1000'ler Kulübü

Başlatan rumar80, 22 Ekim, 2010, 09:15:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Boğmaca olursa kabulüm ;)

darkwood

Tebrikler sevgili Güneş, dün geceki havai fişek gösterileri bunun içinmiş demek.  Bende bayram filan var sanmıştım. ;D
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 20 Mayıs, 2011, 14:42:05
Evet, 1000 ler kulübüne yeni bir üye geliyor.

Günessemerci arkadaşımızı şimdiden tebrik ediyorum.

Bu 1000 mesajın en az 500'ün de editör olarak görev yaptım.  :)

Bir 100'de benden

Madem kilometre taşları o zaman anılarımızda yer alan "ZOR" u anmadan geçemeyiz.  ;D

rumar80

Alıntı yapılan: darkwood - 20 Mayıs, 2011, 15:51:28
Tebrikler sevgili Güneş, dün geceki havai fişek gösterileri bunun içinmiş demek.  Bende bayram filan var sanmıştım. ;D

Havai fişek de ne Mesut. Ege, Marmara sallandı.
Depremin şakası olmaz ama Güneş'ime feda olsun

tommikser

Çoook sağol Umar abim 1000'lere gelmek ZOR oldu ama şükür. Dün Thor'la konuşurken 1000 oldum diyince şimşegi fazla sallamış.Hem yeri hem göğü inletti sağolsun ;D

s.b

Tebrik ederim Güneş Abi. Daha nice binlere...
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

1000'ler kulübünün yeni üyesi taze adminimiz darkwood (mesut) oldu.

Tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.  :)

V

Mesut Abi tebrikler.Biz ayrılalı çok olmuş oradan.Klüpteki arkadaskara selamlar. ;D
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 20 Haziran, 2011, 21:21:59
Mesut Abi tebrikler.Biz ayrılalı çok olmuş oradan.Klüpteki arkadaskara selamlar. ;D

Mesutçuğum tebrikler. O klüp çoook gerilerde kaldı. ;D  Şimdiki klüpten de sıkıldım yakında başkasına geçeceğim.  ;D

darkwood

Teşekkürler arkadaşlar bu klube aranıza ulaşabilmek gerçekten zor oldu.
Size bu zorlu yolculuğu kısaca anlatayım.  ;)
Buralara gelmek için; Conan ve Red Sonja ile kayan kumların olduğu bataklıklarda dev dinazorlar ve büyücüler ile mücadele ettik. Amazonlar, piktler ve kayıp kabilelerin olduğu keşfedilmemiş ülkeleri aştık. Belit'in kara korsanları ile denizlerde fırtınalara haftalarca göğüs görüp yeni kıtaya ulaştık. Buraların keşfini yaparken, Zagor ve Çiko ile balta girmemiş ormanların içine dalıp kızılderililer ile barış çubuğu tüttürüp, avcıların geleneksel toplantılarına katıldık. Daha sonra vatanseverler Swing, Çelik Blek ve arkadaşları ile kırmızı urbalıları evlerine postaladık.
Tex ve Kit Carson ile acımasız kızılderili ve kovboylar ile mücadele edip, süper kahramanların yolunu açtık. 
Gökyüzünde balon ile seyahat ederken Greystorm'un hava taşıdına çarpmaktan son anda kurtulduk.
Mister No ile amazonlara uzanıp, Martin Mystere ve Java ile gizemlere daldık. Kara adamlardan kaçarken, dünyanın gizemli bir noktasından boyut değiştirip uzayın derinliklerindeki bilinmeyen gezegenlere uzandık. Gordon'un Ming ile yaptığı savaştan kendimizi kurtarıp, bir uzay istasyonuna kendimizi zor attık.  Bir görev için buraya gelen Never ile tanışıp dünyaya döndüğümüzde, Göktaşının zarar verdiği dünyamız yeni yeni yaralarını sarmaya başlamıştı.  Bir tarikatın peşine takılıp İngiltereye geldiğimizde, Brendon adlı bir maceracı karşımıza çıktı. Neyseki bize bu club un yolunu gösterdi ve bir süre mola verip dinlenme fırsatı bulduk.
Ama sizleri görmek ve tanışmak tüm bu zorluklara değdi. Diğer kluplere ulaşmak için kimbilir bizi daha ne maceralar bekliyor...
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Mesut Abi 1000'ler kulübünün en iyi girişini yaptın :D Çok güzel yazmışsın, ellerine sağlık..
Crom! Ölüleri Say...

V

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Haziran, 2011, 21:29:28
Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 20 Haziran, 2011, 21:21:59

Mesutçuğum tebrikler. O klüp çoook gerilerde kaldı. ;D  Şimdiki klüpten de sıkıldım yakında başkasına geçeceğim.  ;D

Tek başına kulüp olmaz Umarcığım.Hasan'la tez zamanda yanına gelir,canını sıkmaya devam ederiz. ;D
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Dostum tebrik ederim artık daha fazla yazman gerekecek artık başyönetici de oldun ona göre  ;D

pizagor

Alıntı yapılan: darkwood - 20 Haziran, 2011, 23:43:58
Teşekkürler arkadaşlar bu klube aranıza ulaşabilmek gerçekten zor oldu.
Size bu zorlu yolculuğu kısaca anlatayım.  ;)
Buralara gelmek için; Conan ve Red Sonja ile kayan kumların olduğu bataklıklarda dev dinazorlar ve büyücüler ile mücadele ettik. Amazonlar, piktler ve kayıp kabilelerin olduğu keşfedilmemiş ülkeleri aştık. Belit'in kara korsanları ile denizlerde fırtınalara haftalarca göğüs görüp yeni kıtaya ulaştık. Buraların keşfini yaparken, Zagor ve Çiko ile balta girmemiş ormanların içine dalıp kızılderililer ile barış çubuğu tüttürüp, avcıların geleneksel toplantılarına katıldık. Daha sonra vatanseverler Swing, Çelik Blek ve arkadaşları ile kırmızı urbalıları evlerine postaladık.
Tex ve Kit Carson ile acımasız kızılderili ve kovboylar ile mücadele edip, süper kahramanların yolunu açtık. 
Gökyüzünde balon ile seyahat ederken Greystorm'un hava taşıdına çarpmaktan son anda kurtulduk.
Mister No ile amazonlara uzanıp, Martin Mystere ve Java ile gizemlere daldık. Kara adamlardan kaçarken, dünyanın gizemli bir noktasından boyut değiştirip uzayın derinliklerindeki bilinmeyen gezegenlere uzandık. Gordon'un Ming ile yaptığı savaştan kendimizi kurtarıp, bir uzay istasyonuna kendimizi zor attık.  Bir görev için buraya gelen Never ile tanışıp dünyaya döndüğümüzde, Göktaşının zarar verdiği dünyamız yeni yeni yaralarını sarmaya başlamıştı.  Bir tarikatın peşine takılıp İngiltereye geldiğimizde, Brendon adlı bir maceracı karşımıza çıktı. Neyseki bize bu club un yolunu gösterdi ve bir süre mola verip dinlenme fırsatı bulduk.
Ama sizleri görmek ve tanışmak tüm bu zorluklara değdi. Diğer kluplere ulaşmak için kimbilir bizi daha ne maceralar bekliyor...

Her çizgiroman sevdalısının hikayesi aşağı yukarı böyle oluyor, bazen bir eksik, bazen bir fazla... Teşekkürler Mesut, hem bu güzel yazı, hem de 1000 küsür değerli katılımın için...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Tebrikler Mesut abim. Darısı başımıza artık.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN