KASIM 2010..

Başlatan V, 25 Ekim, 2010, 20:48:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Bir Faruk Geç'imiz eksikti o 'da tamam oldu... ;) Çizgilerini gazete striplerinden hatirlamakla birlikte okuyucusu bol olsun diyorum...Ben mi ? Aramizda alacak olan çikabilir mi acaba ?  ???

V

Alıntı yapılan: BAHADIR - 03 Kasım, 2010, 18:55:31
Bir Faruk Geç'imiz eksikti o 'da tamam oldu... ;) Çizgilerini gazete striplerinden hatirlamakla birlikte okuyucusu bol olsun diyorum...Ben mi ? Aramizda alacak olan çikabilir mi acaba ?  ???

Eski kusak bayan okurlari haberdar olsa kaçirmazlar eminim. :) Süleyman Turan'in romantizm-ask konulu benzer öykülerini de yakinda albüm olarak görürsek sasirmayin.  Aslinda türünün nadir bir örnegi olan bu albüm satin alinmayi hakediyor kanaatimce..
"İstemem,eksik olsun.."

V

YAPI KREDI YAYINLARI

Dogan Kardes 34

"İstemem,eksik olsun.."

V

YAPI KREDI YAYINLARI

Red Kit 37/Rodeo
Üç Macera Birarada

"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

Faruk Gec'in ic sayfalari da kapakla ayni kalitede ise hikayeye bakmam alirim vallahi :)
Seviyorum bu tarz cizimleri.

pizagor

Striphaber internet sitesinden:

TOTEM Çikti!... Roberto Diso, Ergün Gündüz, Cem Özüduru, Filip Andronik ve daha niceleri TOTEM'de Bulustu!...

Studio Rodeo Çizgi Roman Yilligi 2011 huzurlarinizda! Güçlü bir kadronun zihninden ve elinden çikan kitapta, 16 farkli çalisma yer aliyor.

Rodeo Albümler Dizisi'nin 4. kitabi, rengarenk ve dopdolu! Studio Rodeo dahilindeki isimlerin yakin tarihli çalismalarini içeren 80 sayfalik kitap, iki kapak alternatifiyle sunuluyor:

Biri, kitapta yer alan Kutsal Çember isimli çizgi öyküden hareketle Roberto Diso'nun çizdigi western kapak. Digeri ise, içerikteki bazi karakter ve unsurlarin Aleksandar Sotirovski tarafindan kompoze edildigi fantastik kapak.

Türk, Italyan, Bosnali ve Makedon çizgi romancilarin Studio Rodeo çalismalari çerçevesinde ortaya çikardigi bu derleme, RAD kapsaminda çikan ilk çizgi roman yilligi olmak özelligi tasiyor.

Kitabin bir baska enteresan boyutu ise, ABD'ye yönelik olarak yapilmis zombi temali 3 çizgi öykünün ilk kez Türkçe yayinlanmalarina sahne olmasi.

Kitapta yer alan eserler ve altlarindaki imzalar su sekilde:

Ayili Adam Hirsizlara Karsi (Didman)

Traitan (Andronik & Pasanovic)

Bir Ölü Bunu Yapabilir Mi? (Mihçioglu & Gündüz)

Kozalaklar (Özüduru)

Iki Adam, Tek Intikam (Didman)

Istanbitch (Mihçioglu & Diso)

Tebessüm (Özüduru)

Kutsal Çember (Mihçioglu, Özüduru, Özsoy)

Ve RodErotik Öyküler bölümünde, simdiye dek FHM'de çikmis tüm kisa metrajlara ilaveten disi cengaver Babria'nin ilk macerasi!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

VERSUS KITAP YAYINLARI

Halkin Çigligi
-Paris Komünü 2.Cilt

"İstemem,eksik olsun.."

V

DESEN YAYINLARI

Spirou ve Fantasio
1
Paris Sular Altinda

1938'den beri Avrupa'nin en popüler çizgi roman klasigi o lmayi sürdüren Spirou ve Fantasio, yepyeni
maceralariyla artik Desen Yayinlari'nda!..

Güçlü hislere sahip arastirmaci muhabir Spirou, öfkesi burnunda muhabir Fantasio, huysuz sincap ve eksantrik
bilim adami Champignac Kontu ile maceradan maceraya kosmaya hazir olun!

Ilk görev: Paris'i sular altindan kurtarmak.

Göz boyayan icatlara bir son vermek isteyen Champignac Kontu, bu macerasinda çalismalarini "insanlik" yararina yapmaya karar vererek bütün dünyadaki susuzlugu önlemek adina nebulizatörü icat eder...

Kont birdenbire bu muhtesem icadinin kontrolünü kaybedince olanlar olur ve büyüleyici Paris sehri bir anda
sular altinda kalir. Paris adeta bir yüzen sehir haline dönüsürken Champignac Kontu gizemli robotlar tarafindan kaçirilir... Peki Kontu kaçirtan kimdir?, Robotlar niçin hayvanat bahçesindeki hayvanlari serbest birakmaktadir?,Paris'in müzelerinde sergilenen binlerce sanat eseri kimler tarafindan talan edilmistir? Champignac Kontu'nun Bayan Flanner'la iliskisi nedir?

Tüm bu sorularin yaniti Spirou ve Fantasio'nun nefes nefese okunacak 'Paris Sular Altinda' adli yepyeni macerasinda sizleri bekliyor!.. Yasam oldukça ümit vardir.

-Tanitim Bülteninden-

"İstemem,eksik olsun.."

V

DESEN YAYINLARI

Spirou ve Fantasio 2
Ölmek Istemeyen Adam

Ikinci görev: Büyülü pinara ulasmak için istikamet Guaracha'ya!

Fantasio, amcasi Tanzafio'nun vasiyetine kaydetmeyi unuttugu için noter tarafindan terk edilmeye birakilan evine ara sira ugrayarak göz kulak olmaktadir. Kuzeni Zantafio da bu evde, biriken borçlari nedeniyle pesine düsün Rus mafyasindan saklanmaktadir... Bir gün Zantafio'nun adamalari eve gizlice girmeye çalisan birini yakalarlar. Bu Fantasio ve Zantafio'nun öldügünü sandiklari amcalari Tanzafio'dan baskasi degildir.

Peki, 131 yasina gelen ve daima genç kalmak isteyen Tanzafio amca neden kendini ölü olarak göstermek istemistir? Garajdaki bidonlarda bulunan ve içeni ölümsüzlestirdigine inanilan gizemli suyun kaynagi neresidir? Büyülü pinara ulasmak için nasil bir maceraya girismek gereklidir? Yasli amcanin bencilligi ne tür bir felakete yol açacaktir? Zantafio, Spirou ve Fantasio'yu alt edebilecek midir? Tanzafio'yu nasil bir son beklemektedir?..
Tüm bu sorularin yaniti Spirou ve Fantasio'nun büyük heyecanla okunacak 'Ölmek Istemeyen Adam' adli yepyeni macerasinda sizleri bekliyor!.. Yasam oldukça ümit vardir.

-Tanitim Bülteninden-

"İstemem,eksik olsun.."

V

HOZ COMICS

Özel Seri Swing
69

"İstemem,eksik olsun.."

V

HOZ COMICS

Dylan Dog 28/Son Dolunay

"İstemem,eksik olsun.."

V

OGLAK YAYINLARI

Altin Klasik Tex

Sayi 12 ve 13

"İstemem,eksik olsun.."

V

ÖZER SAHAF VE YAYINCILIK/Çizgili Düsler Dizisi

Solomon Kane Destani/Robert E. Howard

"Gördü gözlerim,çorak ve karanlik diyarlardaki büyüyü,
Ormanin kasvetinden dogan korkuyu ve geçit vermez kumlardaki ölümü,
...Ve tanidim ölmeyen bir kraliçe,ölüm kadar eski bir sehirde,
Ve katlettim vampire benzeyen bir varligi,
Ölümüne emip duruyordu siyah bir krali,
Ve dolastim igrenç tepelerin arasinda,geceleri ölüler gezinirdi oralarda,
Ve gördüm agaçtan dökülen meyvalar gibi kellelerin düstügünü,köle tacirlerinin barakalarinda,
Ve gördüm kanatli iblisleri çiril çiplak uçarlarken ayisiginda..."

Conan'in yaraticisi Robert E.Howard'in püriten maceraperesti Solomon Kane bir elinde pistolu bir elinde kilici ile kötülüklerin dünyasina savasmaya daliyor.Kane bir macerada vampirlerin Lordu Drakula ile ölümüne bir savasa tutusurken bir baska macerada ilkel çaglarin vahsi savasçisi Conan ile omuz omuza kiliç salliyor...
                                           -Tanitim Bülteninden-

"İstemem,eksik olsun.."

V

LAL KITAP

Büyülü Rüzgar 98-Rosebud

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

LAL KITAP

Yeni Martin Mystere Sayi 104/Kurtların Zamanı