1001 ROMAN - KIZILMASKE

Başlatan tamerozcan, 27 Ekim, 2010, 20:12:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tamerozcan

1001 Roman Yayincilik olarak Gamma Ajans vasitasiyla King Features Syndicate firmasiyla birkaç aydir görüsüyorduk...
Ve sonunda mutlu haber geldi. Bugün itibari ile anlasma onaylanmistir ve Kizilmaske'nin ülkemizde ve KKTC'de
yayin haklari tarafimizdan alinmistir...

Yarindan itibaren detayli açiklamalari yapacagiz...

V

Çizgi Roman piyasasinda 1001 Roman 10 kaplan gücündedir. :)  :)  :)
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Peki Demirbas'in Kizilmaske'si ne oluyor. Ayni çizgiromanin iki yayincisi mi olmus oluyor böylece.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Daha önce Teksas'ta yasanan karisiklik burada da olacak mi simdi?

BAHADIR

Günlerdir Demirbas ile ilgili haberleri ve yorumlari izlemek bir yana gerçegi daha önce Tamer beyin agzindan duyupta bir sey söyleyememenin verdigi izdirabi da bir yana birakin bu yayinlari Demirbas istikrarsizliginda okumak daha bir izdirapli olabilirdi...

Burdan ne çikriyoruz...Demek ki son imza atilmadan bazi seyleri açiklamak gerçekten sakincali olabiliyor...Su ana kadar Demirbas basligi altinda yapilan tüm yorum ve elestiriler umarim 1001 romana daha iyi bir yol gösterir...

Bu arada bizim ceplerimizin durumu ne olur bilmiyoirum...Açikcasi bu yayinlari alabilir miyim onuda bilmiyorum ama bu tabi ki heyecanlanmama engel degil...

Bronz,gümüs,altin çag derken altindan daha kiymetli olarak durumu açiklayabilecek bir tabir var mi ?

Her sey manyak bir güzellikte gidiyor...Bir gün bir uyaniyorsunuz...Yil 2001'in sonlari ve hersey bir hayalden ibaretmis...2002 de Zagor yayinlanmamis,Oglak diye bir yayinevi yokmus...Bir kere daha 2002'ye girmemisiz ki...Altin madalyon...1998'de kalmis güzel bir ani... ;)

rumar80

Insanlar digerlerine nasil bakabiliyor anlamiyorum?

V

Alıntı yapılan: BAHADIR - 27 Ekim, 2010, 20:48:37
Günlerdir Demirbas ile ilgili haberleri ve yorumlari izlemek bir yana gerçegi daha önce Tamer beyin agzindan duyupta bir sey söyleyememenin verdigi izdirabi da bir yana birakin bu yayinlari Demirbas istikrarsizliginda okumak daha bir izdirapli olabilirdi...

Mandrake-Demirbas  baslikli mesajda bir seyleri bilip-gizledigini ima etmistin bize Ömer,Biz tartisirken
siz ayaklarinizi uzatmis hinzir gülümsemelerle bizi izliyordunuz Tamer ile herhalde.

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Dostlar herkes birseyler bilip söylemiyor. Biz de bosuna yorum yaziyoruz. Yapmayin dostlar. Tamam bizim de duyumlarimiz var söylememiz rica edildi, ama en azindan net bir bilgi var, hatta herkes bunun için yaziyor, biraz ima iyi olmaz mi???.....
  Bazi seyler ortaya çikmaya baslayinca (dogru ya da yanlis ) birbirimizi uyarsak ya...

BAHADIR

Alıntı YapMandrake-Demirbas  baslikli mesajda bir seyleri bilip-gizledigini ima etmistin bize Ömer,Biz tartisirken
siz ayaklarinizi uzatmis hinzir gülümsemelerle bizi izliyordunuz Tamer ile herhalde.

Sevgili Judas mesajinda bir kizginlik mi yoksa bir kinaye mi var anlayamadim ama dostlarin arkasindan hinzirlik bir gülümseme degil de yüzlerine içten bir gülümseme atmayi daha çok severim ve ben burda herkesi dost olarak gördügümü yazilarimla ifade edebildigime inaniyorum...

Sevgili Rumar net bilgi geldiginde Tamer bey zaten gerekli açiklamasini yapti...Net bir bilgi gelmeden nasil bir açiklama yapilir ve yapilan açiklama nasil dogru olur...

V

Alıntı yapılan: BAHADIR - 27 Ekim, 2010, 21:16:16
Alıntı YapMandrake-Demirbas  baslikli mesajda bir seyleri bilip-gizledigini ima etmistin bize Ömer,Biz tartisirken

Sevgili Judas mesajinda bir kizginlik mi yoksa bir kinaye mi var anlayamadim ama dostlarin arkasindan hinzirlik bir gülümseme degil de yüzlerine içten bir gülümseme atmayi daha çok severim ve ben burda herkesi dost olarak gördügümü yazilarimla ifade edebildigime inaniyorum...

Kimseye kizdigim görülmemistir. ::) Senin samimi tavirlarin ve hos sohbet mesajlarina kinayeli bir yaklasimdi sadece.
Resmi açiklama konumuna gelinmeden senin açiklama yapman  elbetteki dogru olmazdi..
Sadece kiskandik bizden önce haberin oldu diye.. ;D

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Kesinlikle kizginlik yok arkadasim,
  Ama Demirbas yayinlari için bu kadar bosa "geyik" yapmak biraz sizirlendirdi beni.
  Hos orada da belirttigim gibi uzun süre dayanacaklarina da inanamiyordum.
  Hadi hayirlisi. 1001 roman hizli ve emin gidiyor. Umarim hep basarili olurlar.
Aksini düsünmek bile istemem.
  Tekrar ederim ki bu forumdaki hiçbir arkadasa kizginlik duymam.

hanac

Ben çok kizginim arkadaslar  :)

Daha 2 gün önce Cem Bey'in babasi ile görüstüm.

Sanirim açik ara (5 metre falan) ofsayta düstüm.

Hemen gidip Demirbas Kizilmaske, Mandrake, Gordon basliklarini kilitliyorum.  ;D

rumar80

Asil sana yapilan 9 kusurlu hareketten biri zaten. Ne yapsan haklisin.

darkwood

Kizilmaskenin degisik serileri için,  ayri firmalar tarafindan yayin hakki alinabilir. Konuyu böyle düsünüp yayinevlerinin açiklamasini beklemek gerekir. Belki 2 yayinevi tarafindan iki farkli Kizilmaske serisi yayini karsimiza çikabilir. Ortada somut birsey olmayinca, burada yazilanlar havada kaliyor. O yüzden bekleyelim görelim.
Bu sorulara en kesin yaniti almak için en kestirme yol ise, Bengal ormanina yapilacak bir hafta sonu gezisidir. Kafatasi magrasina gidip konuyu Phantom lle irdelemek lazim, bu arada pigmelerin zehirli oklarina dikkat edelim.  :o
Darkwood Sakinleri..

s.b

Iki yayinevi de ayri ayri maceralar yayinlayabilirse harika olur. Tabii böyle bir sey mümkün müdür bilemiyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN