Berlin - Marmara Çizgi

Başlatan kafkaesk, 29 Ekim, 2010, 20:52:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Berlin 3 bizde yayınını merakla beklediğim kitaplardan, umarım fazla beklemeyiz.
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Dönemin biraz daha öncesini anlatan Babylon Berlin dizisini de es geçmeyin. Şahane bir dönem dizisi. İktidardaki sosyal demokratlar, alttan yükselen nazi dalgası, 24 saat yaşayan bir Berlin, Troçkistler, Stalinistler ve tüm bunların ortasında p.rnogrefik bir filmin peşinde bir dedektif. Şahane bir dönem dizisi.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Kauss

Son bir kaç aya kadar siyah beyaz eserlere karşı pek bir ilgim yoktu. Berlin'i önce youtube'da izlediğim bir kaç çizgi roman kanalında duymuştum. İkinci dünya savaşı dönemi hakkında kitaplar okumayı sevdiğim içinde Berlin'e bir şans vermeye karar verdim.
Açıkcası siyah beyaz olsa da, okunması gereken bir eser olduğunu düşünüyorum. Çizimleri çok hoşuma gitti. Şehirin bir kaç çizimini basıp portre olarak bile kullanılabileceğini düşünüyorum :)
Belki benim ruh halimden kaynaklanan bir durum ama; ilk kitap ikincisine göre daha derli topluydu. İkinci kitapta artan karakter sayısı ve olaylar bazı yerlerde kopmama neden oldu. Sonunda ise iyi kötü topladığını söyleyebilirim. İnsanların davranışları, şehrin nasıl değiştiğini güzel gösterdiğini düşünüyorum. Kitabın sonunda nasyonal sosyalistlerin başa geldiği döneme geldik. Bakalım 3. kitap nasıl olacak.

KenParker

Üçüncü kitap basılsa da alsam.

worldman

hanac

seastar1000

Üç kitap birarada hard cover da basmıslar fakat fıyat bıraz tuzlu

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

frodo

Ben 3.kitabımı alırım ve seriyi tamamlarım. Hiç almayanlar için önlerinde iki seçenek var kendilerine uygun olan edisyonu seçerler.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

dayıcomics

Ben hardcover halini alacam sanırım :)

gunes21

Hardcover olan da küçük ebat mi basılacak acaba
yurtdisi idw baskısı büyük idi , büyük normal ebat basarlar ise alirim idw baskısının bende olmasına rağmen..

darkwood

Alıntı yapılan: gunes21 - 28 Mart, 2021, 10:26:02
Hardcover olan da küçük ebat mi basılacak acaba
yurtdisi idw baskısı büyük idi , büyük normal ebat basarlar ise alirim idw baskısının bende olmasına rağmen..

Baskı maliyetini düşürmek için; Bauncer gibi  bazı sayfaları beş bant olan bir çizgi romanı küçük ebatlar ile basan Marmara'nın,
HC Berlin'i büyük ebat basacağını hiç düşünmüyorum. O yüzden boşuna umutlanmayın.
Darkwood Sakinleri..

seastar1000

Satış bir tek kendi sıtesınde var orada da kitap içeriği tanıtımı yok babil idefix vs ye düşseymiş onlar boyut sayfa sayısı vs gosterıyor alan bir arkadaşdan öğreneceğız boyutları en sonunda

tulgan

Alıntı yapılan: seastar1000 - 28 Mart, 2021, 18:14:04
Satış bir tek kendi sıtesınde var orada da kitap içeriği tanıtımı yok babil idefix vs ye düşseymiş onlar boyut sayfa sayısı vs gosterıyor alan bir arkadaşdan öğreneceğız boyutları en sonunda

Baştan aşağı yanılıyorsunuz. Sert kapaklı kitaplarımız çizgi roman dükkanlarında satışa çıktı, sipariş alıyorlar. Geri kalan sorduğunuz her şeyi de 10 yıldır olduğu gibi www.marmaracizgi.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Mesela konu Berlin sert kapak, bu da linki:

http://www.marmaracizgi.com.tr/cizgi-roman/berlin-sert-kapakli-ozel-edisyon

OZAN BALIM

Eganba.com'da satışta. https://www.eganba.com/berlin-isik-sehir-ucuncu-kitap-kitabi-jason-lutes

Özellikler
Cilt Durumu   :   Ciltsiz
Basım Tarihi   :   Mart 2021
Basım Yeri           :   Türkiye / İstanbul
Boyutlar           :   15,00 x 21,00 cm
Basım Dili           :   Türkçe
Orijinal Dil           :   İngilizce
Kağıt Tipi           :   2. Hamur
Sayfa Sayısı   :   168
Barkod           :   9786057784766