İstanbul Kitap Fuarı Günlüğü

Başlatan tommikser, 30 Ekim, 2010, 21:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Çizgi Roman dışında listem

İTHAKİ
1-Dönüş Charles Wilson
2-Dune Frank Herbert
3- Dune Mesihi Frank Herbert
4-10 Numaralı Kamara  Jane Harper
5-Doc Who Savaş Makineleri George Mann
6-Bitmeyen Savaş  Joe Haldeman
7-Resimli Adam Ray Bradbury
8-Locke Lamora'nın Yalanları Scott Lynch
9-Kurak  Ruth Ware
10-Üç Cisim Problemi Cixin Liu
11-Yenilmez Stanislaw Lem
12-Vakıf 1 Asimov
Martı
13-Akıl Oyunlarının Gölgesinde Conan Doyle
14-Suç Detayda Saklıdır Conan Doyle
15-Şüphe Asla Uyumaz Conan Doyle
16-Gerçekler Kanıt İster Conan Doyle
17-Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir Conan Doyle
18-Kızıl Dosya Conan Doyle
19-Dörtlerin İmzası Conan Doyle
20-Baskerville'lerin Köpeği Conan Doyle
21-Kızıl Dosya Conan Doyle
22-Profesör Moriarty Kim Newman
29-Tanrının Nefesi Guy Adams
Can
23-Yetenekli Bay Ripley Patricia Highsmith
Doğan Kitap
24-Kardan Adam Jo Nesbo
25-Leopar Jo Nesbo
Ephesus Yayınları
26-Ölüm Patikası Tim Weaver
Yabancı
27-Sessiz Kalma! Angie Thomas
DEX
28- Kan Bağı Claudia Gray
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Büyülü
1-Team Up 10
Gerekli
2-All New Avengers 2
3-Annihilation
4-Marvel Son
5-Wolverine Son
6-İnfinity Abyss
Marmara
8-İç Savaş II
9-Enka Bilal HC
10-Punisher 10
11-All New X-Men 4
12-Spider Gwen 1
13-Inhumans
14-Yürüyen Ölüler 26
15-The Breaker 1
Arkabahçe
16-Daradevil 9
Çizgi DÜşler
17-İnjuctice 5-3
18-Injustice Zero

Saint2

Hayat sana güzel Hennessy....   :D :D :D :D

Ben almak istedim ama param yoktu.

hennessy

Alıntı yapılan: Saint2 - 14 Kasım, 2017, 13:27:22
Hayat sana güzel Hennessy....   :D :D :D :D

Ben almak istedim ama param yoktu.

Doktorum o gün bir çok şey toplayıp giden sendin :)

Nemo

Tebrikler Murat abi :) Sadece cizgiroman degil, bir suru kitap almissin.
Özel Alfa Ajanı

köstebek

Murat, şimdi bana kızma da...

Sen Martı yayınlarına neden takıldın ki? Çok parlak bi yayınevi değildir? Ayrıca çizgiroman listene baktığımda da (diğer kitaplarda olduğu gibi) popüler çizgiye çok yakınlaştığın görülüyor. Bu kadar pop olma, Mr. No'yu bulmak istiyorsan ormanda pek de kimsenin gitmediği patikalara sap.

hennessy

Alıntı yapılan: köstebek - 14 Kasım, 2017, 20:53:49
Murat, şimdi bana kızma da...

Sen Martı yayınlarına neden takıldın ki? Çok parlak bi yayınevi değildir? Ayrıca çizgiroman listene baktığımda da (diğer kitaplarda olduğu gibi) popüler çizgiye çok yakınlaştığın görülüyor. Bu kadar pop olma, Mr. No'yu bulmak istiyorsan ormanda pek de kimsenin gitmediği patikalara sap.

Abim Holmes arşiv olarak en iyi çeviren Martı olduğu için ona yakınlaştım .)

Abim Tex çıktıda Nathan çıktıda Lilith çıktıda benzin vardı da biz mi  içmedik :)

Mr.No candır abim yayınlandı da almadık mı ege denizi bir göl değildir :)

hennessy

Alıntı yapılan: Nemo - 14 Kasım, 2017, 16:37:31
Tebrikler Murat abi :) Sadece cizgiroman degil, bir suru kitap almissin.

İyide oldu kardeşim en güzel bu fuar oldu iyi fiyata bayağı kitap edindim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Vakıf ve Enki bilika HC favorim bu fuarda

hennessy

Fuar Günlüğü

Ilke Keskin ve Görkem kardeşime teşekkür ederim. Kitap Fuarının en güzel anısı oldu..

seastar1000

Alıntı yapılan: hennessy - 10 Kasım, 2018, 16:48:02
.   

Ben örümcek ağı nı çok beğendim umarım siz de beğenirsiniz.

Nightrain

Fuara gidecek arkadaşlar, Marmara Çizgi'nin standına uğrarsa, Vision'ın ne zaman yayınlanacağını sorabilir mi?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

haysat

Çizgi düşler standın da fuar boyunca fumettiler %50 indirimle satılacakmış.
Eksikleri olanların haberi olsun....
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Vega

Musaadenizle araya reklam girmek istiyorum; her yıl okur olarak katıldığım fuara bu yıl yazar olarak katılıyorum. ilk kitabım Yanlış Adam'ı imzalatmak isteyen olursa 17 Kasım Cumartesi günü saat 11:00 - 13;00 arası Kent Kitap standına beklerim. Yok o saatler bana uymaz derseniz, günün herhangi bir saati fuar alanında tanıdık bir stantda bulusabiliriz.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

frodo

Kardeşimin bugün okulla birlikte fuara gitmesini fırsat bilerek bende bazı isteklerde bulundum. Çizgi Düşler iyi bir fiyata Dart Vader 2. Cildini çıkarmış (25tl indirimli). Jbc'den çıkan eski Star Wars Cildlerini aldırdım. Ve Arkabahçe'ye En Karanlık Gece ve Flash Klasik ciltlerini sordurdum nasıl bir fiyat belirlediler diye ama yarın gelecekmiş. Agent Orange'ı aldırdım. Bakalım kuşe olmayan kağıtta nasıl bir cilt karşımıza cıkacak. Çizgi Düşlerin bu fiyata hala çizgi roman basmasınından mutlu iken Arkabahçenin şuanki yaptıkları ise fırsatçılıktan başka bir şey değil benim adıma. Böyle yazdıktan sonra bile onlardan çizgi roman aldığım için kendimide kınıyorum ama durduramadım kendimi.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

rumar80

Pazar günü kızımla bereber yıllık kitap fuarı gezimizi yaptık. Öncelikli olarak stand kiralarının da fazla olması nedeniyle kitaplarda beklenen derecede iyi indirimler maalesef yok. Hatta internet üzerinden alım daha bile ucuza geliyor. Çizgi romanlara gelince:

1) Marmara ve çizgi düşler birlikte kocaman bir standda çalışıyordu. Çevreleri cıvıl cıvıldı. Fumetti yeni sayılar çıkmamış ama comicslerde yeniler de vardı.
  2) Arkabahçe'ye masallar macerasından sonra içim gitmek istemedi açıkçası. Uzaktan baktığımda hareketsiz bir stand idi.
  3) Gerekli şeyler standı da her zamanki yerinde ve o da cıvıl cıvıldı. Çizgi roman dışında figür vs de satılıyordu. Marvel miras'ı almak istedim ama beklediğimden dah ince idi ve 25TL (indirimle ne olursa olsun) vermek istemedim. Belki ben yaşlanıyorum ama içim cız etti.
  4) Büyülü de her zamanki yerinde idi. İlyas bu sene farklı bir yol izlemiş kendi yayınları, Laller ve orjinal comicsler satıyordu. Yanlarında da değişik figür ve aksesuarlar. Halinden memnun gibi görünse de bir huzursuzluk hissetmedim değil.
  5) Son olarak JBC. Güzel bir standda bütün aile harıl harıl çalışıyordu. Gençler standın çevresinde yığılmıştı. Ertan ile kısa süre muhabbet etme şansım da oldu. Daha önce bu fuara gelmediği için hayıflanıyordu. Beklediğinden iyi satışlar yapmaktaydı. Bazı stoklarının bittiği, yenisini getirtmek zorunda kaldığını bile söyledi.

Hepiniz yeni yayınlar hakkında soru sormamı bekleseniz de, yayınevleri ile bu konulara girmeyi genelde sevmediğim için konuşmadım. Ama baba kız elimiz kolumuz kitap ve iki de mug ile fuardan ayrıldık.