İstanbul Kitap Fuarı Günlüğü

Başlatan tommikser, 30 Ekim, 2010, 21:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Günlük
                                                           Kitap Fuari 4. Gün (3 Kasim 2010)

Sevgili günlük; bugün çok ama çok yoruldum. Aslinda anlatacak çok sey var ama sana birsey gösterecegim ve gerek olmadigini anlayacaksin.
Ve de çat diye çatlayacaksin. O yüzden gicik olma bana. Hadi iyi geceler. Bu arada 1001 Romanin Donkisotu Fuat abime böyle bir gün yasattigi için tesekkürler. Hayatimin unutulmaz günlerinden biriydi...

HacıGeraltEmmi

harikasin dostum yaa... sendeki enerjinin onda biri bende olsa keske

emre ozdamarlar

Hahah sahane! kankaya baglamisiz hemen :D

BAHADIR

Yasayan bir efsane ile yanyana oturup ayni havayi koklamak ve fotograflardan fiskiran o pozitif enerji bile görülmeye deger...Harbiden tam kanka olmussunuz...Kiskandim açikçasi...Iste böyle zamanlarda Istanbul'da olmamak çok aci...

pizagor

Ben Istanbul'dayim ama durumum sizden farkli degil arkadaslar...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

haysat

Yakisir Günes'ime Kardesime...
Ben demistim geldigi gün yagmurlu ve kötü havalar gitmis Günesli bir hafta baslamisti.
Günes'in enerjisi ve pozitif bir insan olmasi geceye yine damgasini vurmus.
gel cumartesi gel.....
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

pizagor

Bu aksam Karga Bar'da üstadin ve Burattini'nin ellerini siktim, sinirli sayida basilmis olan Ferri portfolyosuna imzalarini aldim :)

rumar80

Ellerine saglik,
  Darisi yarin D&R'da basima.

gamlıbaykuş

Yarin ben de D&R' dayim. Umarim güzel bir gün olur...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

D&R'a gelecek tüm arkadaslar,
  Tanisalim, görüselim. 0505 2953380

gamlıbaykuş

Abi numarani aldim yarin 2 gibi oralarda olacagim, görüsmek üzere...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Günlük
                                                Kitap Fuari 5. gün (4 Kasim 2010)
                Sevgili günlük;biliyorum biraz kizginsin farkindayim.Simdi ahanda yeni girdim eve.O bile zor oldu neden dersen disarida bir sis var aklin durur.Duragi karicam diye tirstim valla.Neyse lafi gene fazla geveledin hadi anlat der gibi bakiyorsun sende haklisin.Baslayalim anlatmaya.Biraz Keloglan masali oldu ama neyse.
                 Bugün Karga bardaydi olay.Fuara gidemedim.Bakma bana öyle gene mi diyerek.Ama gene kaçirdim.Dur dur biraz daha geriye gideyim zamanda.Ilk önce Ilyas abinin dükkanina gittim.Yemek ve çay arasinda gelmis.Kaynanan seviyor hesabi ama günlük valla beni çok seviyor tabii bende onu.Neyse 1 saate yakin hem kitaplara bakarak hem laflayarak zaman geçirdik.Çok keyifli bir zamandi benim için.Emin ol Tokat'a gidince özleyecegim kesin.Rodeo'nun çikardigi dergiyide aldim günlük.Süper olmus valla uzun süredir bu kadar kaliteli yerel bir yayin yoktu sanirim.Okuyan ve alan herkes kesin çok begenecek eminim.
                Karga bara gelelim biz fazla uzatmadan günlük.Barin girisinde oldukça yogun bir kalabalik vardi.Bir görsen hele içersini.Aman yarabbi aman yarabbi.Igne falan degil kendini kaybetsen bulamayacagin bir kalabalik.IETT ototbüsü is çikisi gibi.Omuzlarini sürte sürte geziyorsun.Millet delirmis.Etrafta bir sürü zagor -sörtlü iri iri adam.Hani Zagor gibi vücut olsa anlayacam ama öylede degil.Olsa olsa Çiko olur hepimizden.Ben dahil günlük.Ben dahil.
                  Ferri'yi beklerken biraz millet etrafi yikacak gibi oldu.Görsen günlük herkes bize bakiyor sanki Ferii nerde der gibi.Sonra beklerken Ferri geldI.O ne diyecegin bir ortam oldu bir anda.Alkistan camlarda hafif sallanti oldu.Karsimda o kadar büyük bir sanatçi oldugunu o zaman anladim.Bu kadar mütevazi olunmaz i.Ayni durumun %10'una sahip büyük bir çizerimiz geçen gün küçük büyük daglari ben yarattim dedi.Evet günlük sadece bunu dese.Ovlarida ben yarattim diyence yok artik dedim.Ferri'yi görünce insan zor inaniyor o mu degil mi?Bu kadar mütevazi olunmaz ki canim.
                   Sevgili Ferri sonra imzaya geçti.Amanin bir kuyruk bir kuyruk.Hani bize anlatirlar ya günlük.Yok yag için kuyruga girdik.Yok tüp için girdik.Onun gibi.Binanin içini turluyor millet.Ama en güzeli.Insanlarin gözlerinde ki mutluluk.O anda üç kisi çok mutlu oluyoru.Birincisi Imzalayan Ferri.Ikinci imzalatan kisi(genelde göz bebekleri sevinçten halay çekiyordu).Üçüncüsü Fuat abi.Çok dogru bir is yapmanin sadeti o gergin yüzünün arkasindaki sis perdesinen görünüyordu.Sirinlerde ki gibi sadece iyi ve yaramaz olmayan çocuklar görebilir...
                    Imza gününden sonra sevgili günlük.Zagor sarkisini dinlemeye geçtik.Graziano Romani bize mükemmel sesiyle Zagor ve Çiko sarkilari dinletti.En sonunda Ferri'nin 50. yili sebebiyle pasta kesildi.Oldukça güzel bir jestti.En son olarak izin aldim ve eve geçtim.Resimli Roman'dan  yeni tanistigim ve muhabbetine doyulamayan Emre arkadasimla yola çiktik.Bu gece de her gece gibi güzeldi günlük.Darisi digerlerine.Yarina kadar iyi geceler...

pizagor

Orada olmama ragmen kalabaliktan seni görememisim arkadasim...

tommikser

Malesef bende görememisim.Cmt ins. görüsürüz.Bu arada Stanoya imzalattirdin mi kitabi?Adam süpermis abi.

rumar80

Sevgili günlük,
   Günes'e sorsana. Taksime gelmiyor mu. Gelecekse kaçta?