Alperen'den Anime Tanıtımları

Başlatan Alperen, 01 Haziran, 2010, 01:38:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alperen

1 Haziran, Saat gece yarisi 1:33, Naruto'nun 220. bolumu bitti. Artik sira Naruto Shippuden'de. Judas darisi basina.

V

Alıntı yapılan: Alperen - 01 Haziran, 2010, 01:38:38
1 Haziran, Saat gece yarisi 1:33, Naruto'nun 220. bolumu bitti. Artik sira Naruto Shippuden'de. Judas darisi basina.

Bravo Resat.Iste yerinde mi izliyorsun ne? ;D  150-220. bölümler arasini daha önceki bölümlerin özeti-tekrari oldugunu söylüyorlar.Dogru mu Resat?Bosa izlemeyelim.
"İstemem,eksik olsun.."

Alperen

Yok. yalnizca evde izliyorum. Bazen gecede 5 bolum seyrettigim oluyor. Isyerinde boyle bir seyle ugrasmam etik degil (hem de vakit yok). Ara sira flashback'ler olmasina ragmen 150-220 arasi yeni maceralar. Ama kalitesini begenirmisin bilmem. Shu anda Naruto Shippuden'de 14. bolumdeyim. Darisi basina.

Alperen

Selam arkadaslar,
Naruto Shippuden'de 102. bolumdeyim. Amac gunceli yakalamak. Darisi basiniza

Alperen

Selam,
en sonunda Air Gear animesini bitirebildim. Ilk bolumleri ilgincti ama sonra baydi.Paten kullanmayi sevenler ilginc bulabilir. Hosca kalin.

Alperen

Selam arkadaslar,
Bamboo Blade (Bambudan yapilmis egzersiz kilici) isimli animeye basladim. Guzel bir komedi. Tavsiye ederim.

Alperen

Selam,
Arkadaslar ben cocukken Robotek'i zevkle izlemistim. Robota donusen ucaklar beni buyulemisti. Seyretmemis olanlariniz varsa  bulup seyretmelerini tavsiye ederim. Gecenlerde Japonya'da Macross diye bilinen Robotek'in aslinda devami da oldugunu ogrendim. En son anime serisi Macross Frontier'i (25 bolumden olusuyor) seyrettim. Guzeldi. Tavsiye ederim. Orijinalini bulursam yeniden seyretmeye kararliyim.

http://en.wikipedia.org/wiki/Macross_Frontier

Alperen

Selam,
Arkadaslar Rurini Kenshin'in animasyonu da guzel Tavsiye ederim. Japonyanin batililasma surecinde yasayan eski bir suikastcinin yasamini (oldurmeye pisman olmus artik can almiyor) anlatiyor.

Alperen

Merhaba arkadaslar,
Uzun zamandir Tiger & Bunny diye bir anime seyrediyorum. Hayli bir sehirde geciyor. Super kahramanlar buyuk firmalar tarafindan destekleniyor. Biri beceriksiz ama iyi niyetli orta yasli bir adam ve digeri genc, becerikli kimseye guvenmeyen iki kahramanin bir takim olusturmasini anlatiyor. Ben zevk alarak seyrediyorum. Super kahramanalra Next adi veriliypr bu anime de. Image comics'in Wildguard isimli cizgiromanini da hatirlatiyor. Tavsiye ediyorum. Hosca kalin.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_%26_Bunny

http://en.wikipedia.org/wiki/Wildguard

hanac

Anime profesörü Alperen'in tanıtımlarını bu başlık altında topladım.

Her gece 20 bölüm anime izlemeden yatmayan Alperen arkadaşımızı en yakın zamanda yeniden foruma kazandırmayı düşünüyorum.

rumar80

Bastıralım da bir toplantıya daha gelsin. Hem forumda da ismini göremiyoruz..

V

"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Haziran, 2012, 00:14:52
Bastıralım da bir toplantıya daha gelsin. Hem forumda da ismini göremiyoruz..

Evet yapacağımız bir toplantıda Alper beyide görelim böylece manga hakkında daha çok bilgi alır itkiler ile o alanada el atarız :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Alıntı yapılan: Alperen - 17 Temmuz, 2011, 19:24:59
Selam,
Arkadaslar Rurini Kenshin'in animasyonu da guzel Tavsiye ederim. Japonyanin batililasma surecinde yasayan eski bir suikastcinin yasamini (oldurmeye pisman olmus artik can almiyor) anlatiyor.

Başladım ve devam ediyorum..
"İstemem,eksik olsun.."