Nick Raider - Presstij

Başlatan rumar80, 02 Kasım, 2010, 19:45:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 31 Ocak, 2013, 11:05:36
İsimsiz Kurban adlı macerasını sayı 0 diye yayınladıklarını hatırlıyorum.çıkan (orjinal ilk sayıydı çünkü) Beklenmeyen final adlı öykünün Hasan orjinal 23.sayı olduğunu söyledi Hasan.Diğerlerini hatırlamıyorum... ??? :o :D

Albümün sırtında 0 yazar ve bu sayı serinin 4. sayısı olarak yayınlandiği için 4 sırt numaralı bir albüm yoktur, 3 sırt numarasından sonra 5 gelir. Ve bu uygulama çizgiroman yayıncılığı adına karşılaştığım en saçma ve anlamsız uygulamalardan birisidir...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 31 Ocak, 2013, 11:59:45
Albümün sırtında 0 yazar ve bu sayı serinin 4. sayısı olarak yayınlandiği için 4 sırt numaralı bir albüm yoktur, 3 sırt numarasından sonra 5 gelir. Ve bu uygulama çizgiroman yayıncılığı adına karşılaştığım en saçma ve anlamsız uygulamalardan birisidir...
Haklısın bu Aksoy Yayıncılığın yaptığı en saçma uygulamaydı.Sanki orjinal sırada yayınlanıyormuşta bu sayı unutulmuş ,sonradan eklenmiş gibi bir uygulama yapmışlardı.(ne gereği varsa).... :P :-\ ;D

DAMPYR

Nick Raider'ı tanımıyanlar için örnek bir sayı tanıtımı... ::) :) ;)

Aksoy sayı 11 İnsan avı

"Sing Sing" adıyla ve New York'un kırk mil kadar kuzeyinde bulunan hapishane...Her şey burada başlar ve sürer... Yaşanılan her şey..Bu hapishaneden azılı bir mahkum firar eder. "Düzenbaz" lakaplı mahkumun asıl adı Lefty'dir. Dışarı çıkar çıkmaz kendisine oyun oynayan mafya patronlarını teker teker öldürmeye başlar. Bay Fırtına'ya da telefon ederek sıranın ona da geleceğini söyler...Çünkü Bay Fırtına'ya eski bir kini vardır. Onu yakalayan, tutuklayan ve kodese tıkan Bay Fırtına7nın ta kendisidir. Kurbanlarını kendine özgü yöntemleriyle bir bir öldüren Lefty'nin artık karşısında kalan son hedef Bay Fırtına'dır. Oysa bu çift taraflı bir takiptir; Bay Fırtına da Lefty'nin peşindedir.Birbirini bulmaya çalışan bir polis ve gangsterin heyecanlı kovalamacasının çizgi-romanı... Soluk soluğa amansız bir takip... Heyecanın doruk noktasında ise umulmadık şekilde sürprizle biten ibret verci bir son...EN KİN VE SÜREK AVI...

DAMPYR

Nick Raider Anlatılmaz yaşanır (pardon okunur).Resmi büyütmek için resmin üstüne tıklayın.. ;D ;D ;D

s.b

1 sene önce bütün Aksoy sayılarını elimden çıkarmıştım. Bu tip beni itiyor be. Bana göre değil.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Presstij Kitaptan Nick Raider geliyor.... 8) 8) 8)

DAMPYR

Prestij Kitap çıkaracağı Nick Raider kitaplarında orjinal kapak kullanmıyacağını açıkladı bu konuda facebookta  şöyle bir açıklama yaptı

''Presstij Kitap Mastantuono kapakları sonradan başlar seride... 100. sayıya kadar Bruno Ramella yapar kapakları. Biz, orijinal 25. sayı olan "New York'da Bir Ranger" adlı maceradan başlıyoruz. Bonelli'nin resmi sitesine bakabilirseniz ilk kapaklardaki vasatlığı göreceksiniz. Çok azı vasatın üstüne çıkabilmiştir. Bunda renkçinin olumsuz etkisi yadsınamaz tabii. Hatta Mastantuono serinin kapaklarına ilk başladığında aynı vasatlıkta başlar. 141.sayıdan itibaren kapakları akrilik yapmaya başlar. İşte bu kapaklara kadar üstat Serdar Hızlı bizi bırakmazsa biz de guaj-akrilik kapak resimleri ile basacağız kitapları. Ama büyük oranda orijinal desenlere sadık kalarak.

25.sayı Orjinal Kapak

seastar1000

hadı ısallah hıc degılse bır sayı daha okuyabılecegız

altay1944

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 24 Kasım, 2013, 22:16:04
Prestij Kitap çıkaracağı Nick Raider kitaplarında orjinal kapak kullanmıyacağını açıkladı bu konuda facebookta  şöyle bir açıklama yaptı

''Presstij Kitap Mastantuono kapakları sonradan başlar seride... 100. sayıya kadar Bruno Ramella yapar kapakları. Biz, orijinal 25. sayı olan "New York'da Bir Ranger" adlı maceradan başlıyoruz. Bonelli'nin resmi sitesine bakabilirseniz ilk kapaklardaki vasatlığı göreceksiniz. Çok azı vasatın üstüne çıkabilmiştir. Bunda renkçinin olumsuz etkisi yadsınamaz tabii. Hatta Mastantuono serinin kapaklarına ilk başladığında aynı vasatlıkta başlar. 141.sayıdan itibaren kapakları akrilik yapmaya başlar. İşte bu kapaklara kadar üstat Serdar Hızlı bizi bırakmazsa biz de guaj-akrilik kapak resimleri ile basacağız kitapları. Ama büyük oranda orijinal desenlere sadık kalarak.

25.sayı Orjinal Kapak

Açıklama yaptığı kişi benim.Doğrudur Serdar Hızlı kapakları yapacak ama nedense sizin paylaştığınız orjinal kapak daha güzel gibi...Takdir İlhanındır...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

nejat hüseyin özal

NICK RAIDER'in yeniden yayımlanacak olmasına çok sevindim. Çok güzel bir polisiye diziydi. Umarım yayını sürekli olur. Orjinal 25.sayıdan başlayacağı bilgisi verilmiş. Aksoy Yayıncılık'ın yayınladığı sayılar ile orjinal 25. sayıdaki macera arasında kalan sayılar ne olacak? Onlar yayınlanmayacak mı?

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: nejat hüseyin özal - 26 Kasım, 2013, 10:52:49
... Aksoy Yayıncılık'ın yayınladığı sayılar ile orjinal 25. sayıdaki macera arasında kalan sayılar ne olacak? Onlar yayınlanmayacak mı?
O sayılarla ilgili de düşüncelerimiz var... Ama takdir edersiniz ki Nick Raider uzun ve riskli bir seri. Bu sayılarla ilgili açıklama yapmak için erken.

DAMPYR

Peki tek sayı olarakmı yoksa 3 sayı birarada dobişko cilt olarakmı çıkacak... ??? ::) :)

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 26 Kasım, 2013, 19:04:36
Peki tek sayı olarakmı yoksa 3 sayı birarada dobişko cilt olarakmı çıkacak... ??? ::) :)
Tek :)

darkwood

Tek sayı olacağına göre uzun soluklu bir seri bizi bekliyor demektir, kapaklarda güzel görünüyor tebrik ederim.
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Üzgünüm ama Prestij kitaba güvenmediğimden almayı şu an için düşünmüyorum. Piyasada bu kadar çok yayın varken risk alarak yayın yapmaya çalışacaklar fakat daha önceki yarım kalan bir sürü serisi olduğundan güvenemiyorum. Beklerim.  Devamı gelip belli bir sayıya ulaşınca alırım.