Nick Raider - Presstij

Başlatan rumar80, 02 Kasım, 2010, 19:45:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

jack sparrow

Nick Raider'ın Karakter yaratıcısının Nizzi olduğunu hatırlıyorum, zira Medda'nın yukarıda belirtilen atfı,
Bonelli'den sonra Teks'in senaryo dümenini elinde tutan Nizzi'ye bir gönderme gibi görünüyor buradan... ;)

HayalGücü

İlk sayıyı bende beğendim. Basım kalitesi de iyi olmuş. Fasikül olarak çıkmasına ilk başta olumsuz baksamda her ay böyle çıkacaksa güzel olabilir.

DAMPYR

Nick Raider'ın Çizim ve orjinal kapakları.... ::) :o 8)

gamlıbaykuş

Renklendirme açısından bizim ki daha iyi olmuş bence:)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Kapak özellikle görsellik ve renklendirme yönünden harika olmuş, çizen arkadaşı tebrik ederim.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 26 Mart, 2014, 13:05:11
Nick Raider'in Presstij'den çıkan 1. sayısını okumaya başladım.

11. sayfada güzel bir gönderme var;

2 adam yemek yemeye lokantaya giderler

Daha yaşlı olan: Benim için üç parmak kalınlığında bir hamburger'le teksas bifteği ve dağ gibi kızarmış patates.

Diğeri: Karaciğerini hiç düşünmüyorsun yaşlı deve!

Bu göndermeden çok açık açık Tex ve Carson muhabbeti. Ileride de devam ediyor. Ama bana macera çok sıradan geldi. Daha başlar başlamaz ne olacağını, kimin esas suçlu olduğunu anlıyorsun. Şöyle birkaç sayı süren bir macera yapsalar ya da sayfa sayısı biraz daha fazla olsaydı daha iyi olurmuş bence. Polisiyede Julia'nın yanına yaklaşamaz.

pizagor

Alıntı yapılan: Presstij - 05 Şubat, 2014, 09:30:31
...
Okuyup keyif almaya çalışın. Biriktirme telaşının okuma zevkinizin önüne geçmesine izin vermeyin :)

Ağzına sağlık İlhan!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

İlhan'ı kadar seversem seveyim, tüm çıkarttığı yayınları almış ta olsam bir ya da iki sayı sürecek maceralardan keyif almam çok ta mümkün değil. Hele Cassidy gibi 18 sayılık bir öykünün sadece iki bölümünden....
   O zaman iki sayı daha Nathan çıksın, ya da artık Tex yayınlanmasın da piyasadakilerin tadını çıkaralım. Böylece masrafımız da azalmış olur.

Ralph

Aksoy Yayıncılık zamanında okurdum, gerçekten kendini okutan güzel bir eser. Orijinal kapaklar daha iyi onu söylemeliyim. Hatta bizim kapakları ben hiç sevmedim. 70'lerin Western Kapakları gibi.

Onun dışında Cassidy'nin durumundan haberdar olan var mı? Devam edecek mi ne olacak? Yarıda kesilen bir seriye başlamak istemiyorum.

DAMPYR

Serinin devam edip etmiyeceği bir iki ay içinde belli olur... :-X :-\ ;)

darkwood

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 05 Mayıs, 2014, 19:48:46
Serinin devam edip etmiyeceği bir iki ay içinde belli olur... :-X :-\ ;)

İlhan ile en son 2 gün önce görüştüğümde, 3.sayılar için matbaa'nın iş yoğunluğundan dolayı 2 hafta daha bekliyeceğimizi söyledi.
Darkwood Sakinleri..

antiochia

sonunda iki sayı birden çıkmış...

hanac

3. sayının kapağı yayınlandı

Mrtekin

Ooo, kapak harbi guzelmis.
They drew first blood...

NIC

Sevgili Julia'mız, Aksoy'dan çıkan 15 sayının akabinde +1 sayı Milliyet'in eki olarak da basılmıştı. Aynı şekilde basılan Bay Fırtına sayıları da var mı? Bugün aldığım Prestij Nick Raider ilk sayısı orjinal 25. sayıya denk geliyor, Aksoy'da 15 sayı çıkarmış. Aradaki sayılar ya atlandı yada benim bilmediğim bir formatta yayınlandı. Bilen yeşillendirirse sevinirim.