YKY'den Haberler

Başlatan V, 02 Kasım, 2010, 21:56:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: cmkrbn - 22 Ağustos, 2014, 20:36:18
Merhaba, gecikmeli de olsa cevap gelmesi sevindirici babada geç cevap vermişti :)

Ben action comics new 52 cilt 2 yi sorduğumda da eylül cevabı almıştım. Acaba eylül ayında ayrıyetten ana serininde mi ilk cildini basacaklar yoksa aynı şeyden bahsediliyor olabilir mi?

Olabilir, belki yanlış anlama olmuştur.

cmkrbn

Umarım olmamıştır ikisininde yayınlanması çok iyi bir haber :) :)

OZAN BALIM

Çok merak ettim, 2 albüm bir arada 128 sayfa Okko 4 neden 28 TL de 3 albüm bir arada 164 sayfa Tetikçi 4 neden 17 TL?

Bu arada İdefix'te YKY %35 indirimli ay sonuna kadar...

V

Yazım hatası olabilir.Fırsatı değerlendirin. :)
"İstemem,eksik olsun.."

Chuck

Justice League'nin telifi YKY'deymiş. Ne zaman yayınlanır? Yeni 52'mi yayınlanacak? Herhangi bir haberi olan var mı ? :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

doktor1881

Çok merak ettim, 2 albüm bir arada 128 sayfa Okko 4 neden 28 TL de 3 albüm bir arada 164 sayfa Tetikçi 4 neden 17 TL?                                                  :-*tetikçiyi idefixden aldım 12 liraya geldi                                                             

Ahmet Oktay

New 52 yayınlarlar, birde JBC'nin Batman'de yaptığı gibi yakın dönemdeki önemli hikayeleri basarlar belki :)

Ahmet Oktay

Biz Action Comics beklerken YKY Justice League basmış, fuarda vardır muhtemelen, siteye eklemişler.
Justice League New 52 serisinin ilk cildi artık Türkçe, keşke düzenli bir periyot oluşturup Superman'le dönüşümlü olarak yayınlasalar.

cmkrbn

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 10 Kasım, 2014, 15:56:03
Biz Action Comics beklerken YKY Justice League basmış, fuarda vardır muhtemelen, siteye eklemişler.
Justice League New 52 serisinin ilk cildi artık Türkçe, keşke düzenli bir periyot oluşturup Superman'le dönüşümlü olarak yayınlasalar.

Resmen şok oldum. Nasıl bir gizlilikle iş yürütüyor bu yayınevi böyle. 'Biz bu yayını basalım ama çaktırmayalım aman kimse duymasın' der gibi halleri. İkinciside 2015 sonunda gelir artık. Yandık ki ne yandık.

Caped Crusader

YKY bu yıl yanlış hatırlamıyorsam 2 Superman 1 tane de Justice League basmış olacak.Büyük ihtimal 2014'ü böyle kapatırlar.Yılda 3 kitap hem Superman ve hem de Justice League gibi büyük isimlere yetmez.Umarım gelecek yılda sadece 3 tane basılmaz.

Chuck

Daha bugün Tüyap'taydım nasıl bakmadım yky'ye ya :(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Mrtekin

Basilsin da nasil basilirsa basilsin.
They drew first blood...

cmkrbn

Bu konuda birşey yapamaz mıyız? Madem artık justice league de yayınlıyorlar daha düzenli bir yayın periyoduna ihtiyaç var.

haysal

Aslında çok daha kaliteli yayınlar ortaya koyabilirler ama...
Arkadaşlığımız sürsün diyerek kusurlarını görmezden geliyoruz ne yapalım.
Yoksa küsüp giderler diye korkuyoruz.

cmkrbn

Alıntı yapılan: haysal - 10 Kasım, 2014, 22:38:06
Aslında çok daha kaliteli yayınlar ortaya koyabilirler ama...
Arkadaşlığımız sürsün diyerek kusurlarını görmezden geliyoruz ne yapalım.
Yoksa küsüp giderler diye korkuyoruz.

Koskoca yayınevi :) bizi dikkate bile almıyorlar bir de küssünler mi :) :) Pazar gunu fuarda gittim stantlarina çr ile alakalı bir kimse yoktu cevap alamadım. Yine mail atmayi deniycem. Burada bazen yapıldığı gibi acaba imza kampanyasi falan yapsak ya da en azindan bir konu acalim sirf bu konudan rahatsiz olanlar için belki bir fikir üretilir.