YKY'den Haberler

Başlatan V, 02 Kasım, 2010, 21:56:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuco Ramirez

Bu YKY Çizgiroman işini, en azından frankofonları bırakacak gibime geliyor.
Red Kit toplu albümler bile basılmıyor ne zamandır...
Okko, Komançi vs. hak getire.

maeglin

Bence tüm ilgilerini Harry Potter ile Okült, Cadılık ve Büyü kitaplarına verdiler.  :D

cemilngn

Bari Haçlı Seferleri'nin 3. Cildi çıksaydı :(

Nightrain

YKY'ni. Wonder Woman basacagini duydum illegal çeviri yapan sitelerden birinde.  ;D

Doğruysa artık senede 1 Wonder Woman cildi, 1 Action Comics cildi basarlar. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

emirgoc

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Şubat, 2017, 21:02:19
YKY'ni. Wonder Woman basacagini duydum illegal çeviri yapan sitelerden birinde.  ;D

Doğruysa artık senede 1 Wonder Woman cildi, 1 Action Comics cildi basarlar. ;D

Şimdi ana Superman serisine başlayacaklar tabi okuma sırasına göre çıkarıcaklarsa. Justice League'in de 3 cildi kalmıştı bu sene 4 JL bastılar belki 2018 gelmeden rebirth görürüz.

drgavsever

Sevgili arkadaşlar,
YKY dan son haberler nelerdir.Bu konuda bilgisi olan varmı acaba?Yeni yayınlamayı düşündükleri yayınlar var mı?

Nightrain

Nisan ayinda Wonder Woman yayinlayacaklar fakat hangi serisi bilinmiyor.

Ahmet Oktay

Haftasonu yayınlar hakkında bilgi almak için mail atmıştım. Gelen cevabı burada da paylaşayım.

Alıntı Yap
Merhabalar Yusuf bey,

İlginize çok teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz kitaplarımızdan Rintintin'e devam ediyoruz ancak Marsupilami'ye devam etmiyoruz maalesef.

Ret Kit ve Blacksad tekrar baskılarını yapacağız, (Blacksad'ler 2018 programında olabilir, Red Kit'ler için de belli bir tarih iletemiyoruz ancak tekrar baskı yapıldıkça internet sitemizde duyurmaktayız, oradan da takibini yapabilirsiniz arzu ederseniz : http://kitap.ykykultur.com.tr/kitaplar/tekrar-basimlar  )

Haldun Taner'in tüm eserlerini yayınlamayı planlamaktayız, şuanda iki kitabı daha yayına hazırlanma aşamasındadır: Eşeğin Gölgesi ve Yazboz Tahtası, tam tarihi belli olmamakla birlikte yakında basılmış olacaktır ( yetişirse haziran ayında olabilir)

frodo

Wonder Woman'ın kendi serisi çıkacak mı diye sordum.Çalışmalarının devam ettiğini söylediler kendi serisiyle ilgili ve justice league'nin yeni sayısı içinde ilerki aylarda çıkacakmış
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

caretta

Rintintin?Artık yayınlanmayacak mı?

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: caretta - 22 Mayıs, 2017, 20:49:55
Rintintin?Artık yayınlanmayacak mı?

Rintintin'e devam ediyoruz dediler.

hbegec

Superman'in akıbeti hakkında bilgi almak için YKY'ye mail atmıştım bugün cevap gelmiş sizlerle de paylaşmak istedim;

Merhaba Hayrettin Bey,

Superman Doomed hikâyesini şu an hazırlıyoruz. Superman Unchained 2018 programımızda. Superman The Men of Tomorrow cildi de 2017 yayın programımızda yer alıyor.
Yayınevimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,

Nightrain

Alıntı yapılan: hbegec - 17 Temmuz, 2017, 20:09:17
Superman'in akıbeti hakkında bilgi almak için YKY'ye mail atmıştım bugün cevap gelmiş sizlerle de paylaşmak istedim;

Merhaba Hayrettin Bey,

Superman Doomed hikâyesini şu an hazırlıyoruz. Superman Unchained 2018 programımızda. Superman The Men of Tomorrow cildi de 2017 yayın programımızda yer alıyor.
Yayınevimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,

Hangi adrese attınız? Bende mail atacağım.

Superman Doomed cildi tuğla gibi olan sanırım. İnşallah bölmeden basarlar.

hbegec

İyi akşamlar;
ykkultur@ykykultur.com.tr adresine attım oradan cevap verdiler ancak cevap baya gecikti ben unutmuştum yazdığımı bile.Bu arada umarım cildi bölmezler benimde tek isteğim o :)

afu

idefix'te yeniler arasında göründü  :)

Superman Action Comics 4 - Melez