YKY'den Haberler

Başlatan V, 02 Kasım, 2010, 21:56:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Bu yıl Rintintin yayınlamadılar, keza Blacksad yeniden baskısını da yapmadılar. İnşallah bu vaatler 2018'de gerçekleşir :)

Tuco Ramirez

Blacksad 2018'de demişlerdi onda sorun yok ama Red Kit Toplu 15 ve Rintintin vs. bu sene içinde yayınlanacaktı. Bakarsın yılın son haftası hepsini birden basarlar.

frodo

Darkseid war vol 1 ve tardi ufukta göründü  ;D
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Tuco Ramirez

Nerede kaldı verilen sözler. Hani 2018'de Komançi tamamlanacaktı. Blacksad yeni baskılar olacaktı. Blacksad'in orjinal 5. Sayısınıda istiyoruz ayrıca. Ayrıca Red Kit toplu 16 nerede kaldı?

orhan şafak

Hiç yakışmıyor yapı krediye sizin bunları hibe edecek kadar bile gücünüz varken ücreti ile bile çıkarmıyorsunuz vurdumduymazlık başka hiçbirşey değil.

eyoruk

Buradan cıkan serılere ne oldu acaba ? Ortada mı kaldılar ? The New JL mesela ?

rumar80

Ben de Komançi'den haber bekliyorum. Bu sene çıkacaktı diye hatırlıyorum.

drgavsever

AFU bey YKY den haberler verirdi. Belki yine bir girişimde bulunabilir. Özellikle Komançi ve Samuray'ın akıbetleri ile ilgili....

Nightrain

Sözde Action Comics Rebirth 1-2, Superman Rebirth 1-2, Wonder Woman Rebirth 1-2 ve Corto Maltese'in 1-4'ü bu sene basacaklardı fakat şu serilerin sadece ilk ciltlerini basabildiler. Gerçi Rebirth basan yayınevlerinin hepsi yavaş.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nemo

YKY Yayinlarindan Hazel hanim ile maillestik. Gelen cevabi onun  da izniyle kopyaliyorum:

''Merhaba Hüseyin Bey,

Mail'iniz için teşekkür ederiz.
2019'da yeni yayınlarımız olacak, Komançi, Valerian ve Corto Maltese'e devam edeceğiz, Martin Eden, Moby Dick çizgi roman uyarlamalarını yayımlayacağız, DC'den de WW, AC, JL, Superman serilerine devam edeceğiz. Ek olarak Justice'i yayımlayacağız. Sözleşmelerimiz tamamlandıkça eklemeler olabilir. Şimdilik bu kadar paylaşıyorum.

S & WW Cilt 2 zaten Doomed'da geçen bir hikâye olduğundan DC'nin de onayıyla tekrardan yayımlamadık.

İyi çalışmalar dilerim,''
Özel Alfa Ajanı

Nightrain

Justice şu oluyor. :D

Keşke şunu da bassalar:

Nomad

Bi garip Samuray vardı.
O nooldu acep.

İdrava

Red kit toplu albüm ne oldu? Ayıp ya hakikatten ayıp. Yılda bir bile yayınlamıyorlar. Koleksiyon olarak toplamak için alıyoruz bunları biz. Baştan yayınlamayın kardeşim. İnsanları aptal yerine koymayın.

Nightrain

Yarın bir gün Corto'ya da aynısını yaparlar diye şimdilik bulaşmıyorum.

Mrtekin

Daha yeni Şabute'nin Moby Dick'i yayımlanmadı mı? Hangi uyarlamalardan bahsediliyor???
They drew first blood...