YKY'den Haberler

Başlatan V, 02 Kasım, 2010, 21:56:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

YKY keşke zamanını ve enerjisini sadece frankofonlara harcasa. Comics işini hakkıyla basan yayınevleri var. YKY comics konusunda sınıfta kaldı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

@Serhan

Alıntı yapılan: dean - 12 Mayıs, 2015, 12:47:24
  Justice League ve Superman ile ilgili önemli sorunlar var aslında. Mesela Justice League'in üçüncü cilt'i ve Aquaman'in üçüncü cilt'i crossover hikaye. Üstelik isimleri bile aynı ciltlerin Throne of Atlantis. Hikaye bütünlüğü açısından baktığımızda ikisinin paralel okunması gerekiyor. Justice League'in 3. cilt'i çıktığında okuyucunun aklında bir çok soru işareti kalacak. Superman'de ise New 52 olarak Action Comics yayınlanıyor. Ama ana Superman serisi yayınlanmıyor. Hatta ben bir kere mesaj attığımda düşünmüyoruz demişlerdi. İyi güzel YKY aldı telifleri ama okuyucu olarak baktığımızda durum çok kötü yani.
Aynen. Justice League hakkındaki o sorunuda ben belirtmiştim. Hala merak ediyorum ne olacağını. Aquaman'i basıyoruz 3.sayıya kadar bekleyin desinler beklerim  ;D

Animvader

Alıntı yapılan: dean - 12 Mayıs, 2015, 12:47:24
  Justice League ve Superman ile ilgili önemli sorunlar var aslında. Mesela Justice League'in üçüncü cilt'i ve Aquaman'in üçüncü cilt'i crossover hikaye. Üstelik isimleri bile aynı ciltlerin Throne of Atlantis. Hikaye bütünlüğü açısından baktığımızda ikisinin paralel okunması gerekiyor. Justice League'in 3. cilt'i çıktığında okuyucunun aklında bir çok soru işareti kalacak. Superman'de ise New 52 olarak Action Comics yayınlanıyor. Ama ana Superman serisi yayınlanmıyor. Hatta ben bir kere mesaj attığımda düşünmüyoruz demişlerdi. İyi güzel YKY aldı telifleri ama okuyucu olarak baktığımızda durum çok kötü yani.

Justice League 3.ciltte JL 13-17 ve Aquaman 15-16. sayılar var zaten.Sadece prologue sayısı olan Aquaman 14 yok.O açıdan çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum.Tabii kafamızda soru işareti kalıp kalmayacağını okuyunca anlarız anca. :)

@Serhan

Alıntı yapılan: Joker - 29 Mart, 2015, 18:38:31
JL 3 Atlantis Tahtı , Aquaman eventi dahilinde okunması gerekiyor... Bakalım YKY buna el atacakmı ?
2 ay önce söylemişim ben gören görmüştür  ;D
Sevgili YKY çalışanları duyun sesimizi  ;D

Animvader

Alıntı yapılan: Joker - 13 Mayıs, 2015, 20:05:20
2 ay önce söylemişim ben gören görmüştür  ;D
Sevgili YKY çalışanları duyun sesimizi  ;D

Orjinal Justice League 3. ciltte bu eventin Aquaman serisinde çıkan sayılar var zaten.O sırayla dahil edilmiş.Yky basınca da aynı şekilde basacağından sıkıntı yok gibi duruyor.Bu öyle bir sürü dergiye yayılan bir crossover değil.Sadece Aquaman ve JL.Onlar da ciltte var.

dean

Justice League Vol. 3: Throne of Atlantis (#13-17)
Aquaman: Throne of Atlantis (#15-17)

Doğru, Justice League'in üçüncü ciltinde Aquaman'in ilgili sayıları var. O durumda sıkıntı olmaz.

@Serhan

DC iyi düşünmüş bu işi , pek sıkıntı olmaz o zaman.

dean

Biraz önce aldığım bilgileri paylaşim arkadaşlar.

Superman - Action Comics Vol. 2: Bulletproof, Temmuz ayında

Justice League Vol. 3: Throne of Atlantis ise Eylül ayında çıkacakmış.

Superman Vol. 1: What Price Tomorrow? ise 2015 programları içerisinde yokmuş.

@Serhan

Alıntı yapılan: dean - 20 Mayıs, 2015, 12:44:42

Justice League Vol. 3: Throne of Atlantis ise Eylül ayında çıkacakmış.

Superman Vol. 1: What Price Tomorrow? ise 2015 programları içerisinde yokmuş.
Güvenemiyorum ... da çıkabilir.

dean

Alıntı yapılan: Joker - 25 Mayıs, 2015, 15:56:48
Güvenemiyorum ... da çıkabilir.

Bende güvenemiyorum açıkçası. Zaten YKY hızında Justice League'de Superman'de yalan oldu.

Ahmet Oktay

Red Kit ve Küçük Prens'de yakaladıkları tempo ve istikrarı diğer serilerde de bekliyoruz. Kendi adıma konuşmam gerekirse özellikle Action Comics'de bekliyorum ben.

@Serhan

Alıntı yapılan: dean - 20 Mayıs, 2015, 12:44:42

YKYden umudumuzu kestik :(

cmkrbn

Aynen. Temmuz bitti ortada AC 2 yok. Ondan  ümidi kestim bari JL yalan olmasa.

İlyas Erkul

bu ay içinde çıkacak arkadaşlar baya yakın yani

Al Ghul

Alıntı yapılan: İlyas Erkul - 08 Ağustos, 2015, 01:20:19
bu ay içinde çıkacak arkadaşlar baya yakın yani

Action mu JL mi? Gerçi ikisine de muhtacız ama....