YKY'den Haberler

Başlatan V, 02 Kasım, 2010, 21:56:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bilgin

Alıntı yapılan: pizagor - 12 Mayıs, 2016, 22:29:14
Lal'in bıraktığı yerden Conan'ları bassınlar.

Şiddetle aynı  fikirdeyim

o kadar zaman oldu ki Klasik Barbar Conan ne zaman basılacak diye beklemekten sıkıldım.YKY serilerin sonunu getirebilen bir yayınevi ve güvenilir.İnanıyorum ki bu seriye el atarsa yüz üstü bırakmaz bizi.

Bir zamanlar ülkede çok popülerdi bu yağız delikanlı ama yayımlayamadıkları için heba ediyorlar ,arkası gelmiyor

Maalesef ülkemde bundan sonraki nesile ulaşamayacak ,unutturulacak Barbar Conan :(

yarım yamalak basılıp bırakıldı umarım YKY bu işe el atar ve layığıyla basılır yayımlanır.Tanıdığım bildiğim pek çok hayran var .herkes bekliyor açıkçası

Ön ayak olsunsun imza kampanyaları başlatılsın , beni imzam hazır

Animvader

Sayın bilgin, ekşisözlükten alıntı yaptığınız yazarların isimlerini de ekleyebilir misiniz mesajınıza, ayıp olmasın yazan kişilere.

Ben de neden Superman ana seriyi basmadıklarını merak ediyorum ama galiba Supergirl, Superboy gibi serilerle olan H'el on Earth gibi crossover maceralar yüzünden basmıyorlar çünkü Justice League'den farklı olarak Superman cildinde bu diğer sayılar yok, kopukluk oluyor mu tabii okumadığım için bilmiyorum.

Ahmet Oktay

Şimdi aklıma geldi, zamanında kendi başlığında da bu temennimizi belirtmişiz; eğer Desen Yayınları Spirou serisini bıraktıysa, artık yayınlamayacaksa, YKY bu seriyi de sıralı ve tam şekilde dilimize kazandırsa :)

haysal

Artık bu şartlar altında Türkiye'de frankafon basabilecek yayınevi bir tek YKY gibi görünüyor.
Nasıl olsa periyota önem vermiyorlar, rahat rahat frankafon bassınlar, ne olursa kabul.

connyapku

Bence Sirinler ve Kucuk Prens bassinlar.

shiroyasha

Bence Watchmen 'i bassınlar ;)

Gerekli 'nin bastığı tükeneli çok oldu. 2. Elde bile fahiş fiyatlara satılıyor.
Ayrıca yky dc nin önemli serilerini zaten basıyor rebirth 'ten sonra watchmen dc de aktif olacak gibi görünüyor.
Zaten çok önemli bir eser okuyucular tarafından gereken ilgiyi kesinlikle görecektir. Yky 'de orjinal boyutlarda hakkıyla basacaktır ;)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Alıntı yapılan: connyapku - 23 Mayıs, 2016, 01:01:44
Bence Sirinler ve Kucuk Prens bassinlar.

Şirinleri GNR ara ara 8 tane çizgiroman hikayesini bastı. Çizgiromanları Tuyap fuar öncesi 2 veya 3 adet birden basıyorlar, ama geçen fuar yeni sayı çıkarmadılar.
Nedenini sorduğumda ana okullarına Şirinlerin İngilizce eğitim setlerini bastıklarından yetiştiremediklerini söylemişlerdi. Umarım bu fuar dönemine üçlü bir set daha basarlar.

Bizde çıkmamış, yarım kalmış bir çok frankofon var orijinal boyutta ne çıksa kabul ederim.

Darkwood Sakinleri..

connyapku

Aciklama icin sagol Mesut abi. En son 2013 yilinda yayinladilar diye biliyorum. Kendilerine mesaj atmisdim zamaninda ama cevap vermediler. Kim sorsa hazir basilacak diyorlar ama 3 senedir hic bir sey oldugu yok. Bir kac kisi birlesip su yayinlanmayan  kitaplari biz bassak olmazmi ?  Yayincilar istekleri pek dikkate almiyorlar.
Guzelim seriler yayinlanmyarak heba oluyor....

Ralph

Nightrain beni geçmişe götürdü... Tilki Vezir... Ne güzeldi yahu.

Torpedo da harika gözüküyor. Ah keşke bir avuç olmasak şu piyasada... Girsek bir çr dükkanına, bòyle burda resimlere bakar gibi gerçeklerine baksak, istediğimizi alıp gitsek ne zaman basilir yarida kalir mi gibi korkular olmadan...

Cok sey mi istiyorum?

pizagor

Alıntı yapılan: Ralph - 23 Mayıs, 2016, 18:09:55
Ah keşke bir avuç olmasak şu piyasada... Girsek bir çr dükkanına, bòyle burda resimlere bakar gibi gerçeklerine baksak, istediğimizi alıp gitsek ne zaman basilir yarida kalir mi gibi korkular olmadan...

Cok sey mi istiyorum?

Çizgiromancının ütopyası   :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

haysal

Alıntı yapılan: Ralph - 23 Mayıs, 2016, 18:09:55
Nightrain beni geçmişe götürdü... Tilki Vezir... Ne güzeldi yahu.

Torpedo da harika gözüküyor. Ah keşke bir avuç olmasak şu piyasada... Girsek bir çr dükkanına, bòyle burda resimlere bakar gibi gerçeklerine baksak, istediğimizi alıp gitsek ne zaman basilir yarida kalir mi gibi korkular olmadan...

Cok sey mi istiyorum?

Fransızca öğrenip orijinallerini okumak bile daha olası gözüküyor.

Mrtekin

Bi lobi organize etsek de; YkY; şu Thorgal Dünyası'na el atsa...:-)
They drew first blood...

caretta

Rintintin de ortada yok.Ortalığı karıştırdım.3 ve 4.sayıları buldum."Palyaço"adlı macera Haziran 2016'da
çıkmış.Son bu mu çıktı onu da bilmiyorum.3.sayı da Şubat 2016'da çıkmış.4 aylık periyotta yayınlanıyorsa
bu ay çıkması gerekirdi.Çıksa da şu Belçika Fransa Ekolü'ne ben de katkıda bulunsam.

maeglin

Evet en son dört çıkmıştı, bende alıyorum hatta hoşuma da gitmişti ama düzene oturtamadılar.