YKY'den Haberler

Başlatan V, 02 Kasım, 2010, 21:56:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Memospinoz, aynen ben de görsel eklesem iyi olacak, nedir diye soranlar vardı dedim, sen ekledin. Ben bu kalitede yapamazdım.
İyiki varsın.  :D

peder clemente

Benim gibi "Noir" türünü sevenler için Blacksad 1&2'nin yayınlanacak olması çok güzel haber.Piyasada karaborsaydı.İkinci baskılar bu yönden çok iyi.Mesela Marmara Çizgi Astonishing x-men:Yetenekli, Spider-man:mavi, Daredevil:Sarı'nın ikinci baskılarını yaptı hemen aldım.Piyasada bulunmayan kitaba fırsatçılar fahiş fiyatlar istiyorlar.ÇR tutkunu arkadaşlar da alıyorlar.YKY ve Marmara Çizgi'ye çizgi roman okurlarını düşündükleri için çok teşekkürler...

seastar1000

Öncelikle belirteyim ki satış ilanlarıma da bakabilirsiniz fahiş fiyattan bir satışım olmamıştır Fakat arz talep meselesi olarak alıcı var ürün yoksa fiyatın artması normaldir bence Kişi ürünün ücretini beğenmiyorsa almaz yok ben illa ucuza alıcam bana ucuz sat demek bence abestir Yinede bunlar sahşi görüslerim olup yeni baskılara bende sevindim tabii ki

İdrava

Yky sürpriz derken aynı red kit toplu albüm gibi hc superman kulliyatı bassa ne güzel olur. Olmaz tabiki ama içimde kalmasn yazayım dedim. Umut fakirin ekmeği işte :)

esattr

Komançi  bitince Jonathan Cartland, Gecelerin Prensi ve Genç  Blueberry isterim. Isterim işte isterim hatta daha bir çok BD isterim...🤣

Nightrain

YKY, The Final Days of Superman ve Lois & Clark'ı basıp, 2018'de direkt Rebirth'e geçmeli. Bu sefer sadece Action Comics değil, Superman ciltlerini de basmalı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

cmkrbn

Superman Unchained basılacaktı sanki bir ara. Ondan haber yok mu?

cmkrbn

Bir de Superman doomed basılacağına göre action comics 6.cilti basmazlar heralde, o ciltteki sayılar doomed cildinde mevcut.

Nightrain

Alıntı yapılan: cmkrbn - 06 Ekim, 2017, 22:31:47
Superman Unchained basılacaktı sanki bir ara. Ondan haber yok mu?
Seneye basacaklarmis.

Bu arada,  Kasim ayindan önce yeni Justice League cildi çıkacakmış!

drgavsever

YKY dan 2018 yılı yayın programı hakkında detaylı bilgi edinebilmek mümkün mü acaba?Özellikle 2017 nin son günlerini yaşadığımız bu günlerde.....

İdrava

Valla söyledikleride tutmuyor. Red kit toplu albüm 15. Sayı çıkacaktı ama bi haber yok. En son şubatta çıkmış. Yok artıkkkkk....

Nightrain

Bana Kasım ayından önce yeni Justice League cildi cikacak dediler.. Yıl bitecek, cilt ortada yok. 2 senedir Superman Unchained cildi cikacak! Böyle büyük ve köklü bir yayın evi, çizgi roman konusunda nasıl bu kadar kötü hizmet verir anlamıyorum.

haysal

Hala Komançi bekliyorum  :'(

Tuco Ramirez

2018 yılında Komançi serisi tamamlanacak diye bir haber vardı sanırım üstteki mesajlarda

karlıova

L'Homme qui tua Lucky Luke - (Red Kit'i öldüren adam) yayın planına alınması güzel haber. Serinin naif, daha genç yaş grubuna hitab eden tarzı bu albümde yerini daha ciddi bir anlatıma ve sıkı bir western maceraya bırakmış.

Şimdilik seriye adanmış one shot bir albüm gibi duruyor. Fransada albüm olumlu yankılar buldu ve Angouleme 2017de Okurların tercihi ödülünü kazandı