Basılmasını İstediğiniz Mangalar?

Başlatan Blindman, 19 Ağustos, 2010, 10:20:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Blindman

monster... mutlaka okunmali ve izlenmeli...

Nightrain

Herkesin okumak istediği mangalar olabilir. Kim, hangi serileri Türkçe görmek istiyor yazsın. Belki yayınevleri sesimizi duyar.

ben mesela

Dragon Ball, Rurouni Kenshin, Akira, Old Boy, Cowboy Bebop ve Ghos in the Shell'in basılmasını çok istiyorum.

Son 4 seri kısa. Bence basılabilir. Dragon Ball kesinlikle basılmalı. Bleach, Naruto, One Piece ve Fairy Tail severler kesinlikle okur. Zaten daha önce tv'lerde animesi yayınlandığı için hatrı sayılır bir satış başarısına ulaşacağını düşünüyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Alıntı yapılan: Nightrain - 17 Şubat, 2014, 11:26:24
Dragon Ball, Rurouni Kenshin, Akira, Old Boy, Cowboy Bebop ve Ghos in the Shell'in basılmasını çok istiyorum.

Aynen katılıyorum bir de Vagabond'u ekliyorum. Vagabond, Yalnız Kurt gibi sadece mangaya meraklı yeni nesle değil yaşı büyük okurlarada hitap ediyor.

emre ozdamarlar

Daha önce tanitimini yaptigim Jiro Tanuguchi'nin eserlerinin Flaneur'e yakisacagini dusunuyorum.

Nightrain

Miyazaki'nin mangalarıda basılmalı.

Bir de geçen sene animesini izlediğim Deadman Wonderland. Şiddeti bol, kanı bol bir seri.

Death Note'un yaratıcılarından çıkan Bakuman. :)

lemazmatik

doktor1881

darkwood

Alıntı yapılan: Nightrain - 17 Şubat, 2014, 13:16:52
Miyazaki'nin mangalarıda basılmalı.

Bir de geçen sene animesini izlediğim Deadman Wonderland. Şiddeti bol, kanı bol bir seri.

Death Note'un yaratıcılarından çıkan Bakuman. :)

Miyazaki mangaları çıkarsa güzel olur.  ;)
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

D.Gray-Man
Attack on Titan (animesi ülkemizde popüler, mangasının da iyi satar bence)

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 18 Şubat, 2014, 10:09:59
D.Gray-Man
Attack on Titan (animesi ülkemizde popüler, mangasının da iyi satar bence)

İkisinide görmeyi çok isterim.

Ralph

Kesinlikle Jisatsu Circle(Suicide Club) gerek konusu, gerek çizimleri çok ilgimi cezbetti. Okumadan ölmek istemem.

54 lise öğrencisi kalabalık bir tren istasyonuna normal bir şekilde gülüşerek ve sohbet ederek girerler. Bir sonraki tren yaklaşırken hepsi mutlu bir şekilde tek sıra halinde el ele tutuşur ve kendilerini trenin önüne atarlar. Bu trajik ve şoke edici toplu intiharın daha da şaşırtıcı yanı Saya adında bir kızın hiç zarar görmeden hayatta kalmasıdır.

Çocukluğundan beri Saya'nın en yakın arkadaşı olan Kyoko, hayatının bir döneminde Saya'dan ayrı düşmüş ve Saya bu kısa süre içinde gizemli bir kulübe katılmıştır. Uzun süredir kendisine fiziksel olarak zarar veren ve acısını dindiremeyen Saya'nın bu kulübe katılmaya başladığından beri çok mutlu görünmesi ve sürekli "Mitsuko-san" diye hitap ettiği birinden ilah gibi bahsetmesi Kyoko'nun içine şüphe düşürür.

Toplumdan soyutlanmış Saya'nın çevresinde, intihar olayından sonra birkaç ay içinde hiç olmadığı kadar yandaş toplanmaya başlar hatta birçok kişi O'na tapmaktadır. Ve Saya, tıpkı kendisinden öncekilerin de yaptığı gibi kendinse "Mitsuko" demeye başlar.

Bu toplu intiharın ne ilk ne de son olmadığını öğrenen Kyoko ise arkadaşını kurtarmaya çalışır.

kadri kerem

[IMG]http://sv133.piclect.com/50881e1b0093be028f027d223b6398e2/237541ee4/o/14/04/07/hajime-no-ippo-1795733.jpg[/img]

Hajime no Ippo

Ippo annesiyle birlikte yaşayan kendi halinde bir lise öğrencisidir. Sessiz bir genç olduğu için okulda sürekli tartaklanmaktadır. Okulun serserileri Ippo'ya her gün bir araba dayak atmaktadır ama zavallı Ippo onlara hiç karşılık vermez. Yine bir gün artık sıradanlaşmış dayaklarından birini yerken oradan geçmekte olan Takamura tarafından kurtarılır. Takamura profesyonel bir boksördür. Ippo, Takamura'ya hayran olur. Takamura ona boks öğretebileceğini söyler ama bir şartı vardır. Ippo'ya bir numara gösterir. Ippo verdiği süre içerisinde bu numarayı yapabilirse ona boks öğretecektir. İşte böyle başlar hikaye. Bir kere dövüşten çok komedi ön planda diyebilirim. Animesini izlerken gülmekten gözümden yaş geldiğini hatırlıyorum. Dilimize kazandırılsa sıkı bir okuyucu hazır.

Hajime no Ippo'nun anime'sini izlemiştim ama animesi çizgi romana göre gerilerde ve yeni bölümleri de izleyebilecekmişiz gibi görünmüyor bildiğim kadarıyla. Bu arada manga 90 yılından beri yayımlanmakta.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Hajime_no_Ippo_manga_volumes

Ahmet Oktay

Rurouni Kenshin ve Miyazaki'ye kesinlikle hayır demem :D

antiochia

Berserk'e devam etsinler.Ayrıca Dragonball ve Gintama

Mrtekin

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 14 Ağustos, 2014, 12:08:01
Rurouni Kenshin ve Miyazaki'ye kesinlikle hayır demem :D

Altına imzamı atarım. Kesinlikle Miyazaki. Özellikle Uçan Kale ve Nausicaa...

Geçen gün, Arkadaş'ta, miyazakinin, howlunun, renkli mangasını, gördüm, ağzım açık kaldı, alacaktım, zamanım kısıtlı idi, alamadım, ilk fırsatta alıcam ama :)
They drew first blood...