NARUTO - Gerekli Şeyler (Devam ediyor)

Başlatan Alperen, 18 Eylül, 2010, 15:35:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

"İstemem,eksik olsun.."

V

"İstemem,eksik olsun.."

dean

memospinoz

Tutsak alınan gaara'yı kurtarmak için, naruto ve arkadaşları "akatsuki"nin inine doğru ilerler! Ancak, önlerini itaçi keser!! Diğer taraftan, başka bir yoldan ilerleyen gai'nin ekibinin önüne ise kisame çıkar!! Sonuç olarak, Gaara'nın kaderi ne olacaktır...!?
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 188
Etiket Fiyatı: 14 TL

darkwood

Alıntı yapılan: memospinoz - 30 Eylül, 2016, 09:12:17
...... Sonuç olarak, Gaara'nın kaderi ne olacaktır...!?

Gaara'nın kaderi iyi olacak, sıkıntı yapmayın.  :P
Darkwood Sakinleri..

memospinoz

Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonya'da yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye'de.

Bugüne kadar Japonya'da 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 yılında bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Naruto'yu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçe'de yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonya'da olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser.

Naruto'nun takımı akatsuki'nin inine baskın yapar. Ama orada tanık oldukları şey, gaara'nın tamamen değişmiş halidir! Öfkeden gözü dönen naruto, deidara tarafından tuzağa doğru çekilir. Diğer tarafta, mağarada kalan sakura ve çiyo nine sasori'ye karşı koyabilecek midir acaba!?
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 216

memospinoz

Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonya'da yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye'de.

Bugüne kadar Japonya'da 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 yılında bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Naruto'yu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçe'de yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonya'da olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser.

Ölüm kalım savaşının sonu! En sonunda kendi bedenini kuklaya dönüştüren sasori, sakura ve çiyo nine'nin üzerine çöker. En uç koşullarda meydana gelen bu büyük savaşın şok edici sonu... ve deidara'nın peşinden giden naruto ve kakaşi'nin savaşı da yeni şaringan sayesinde bitecek mi?
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 216

dean

memospinoz

Yeni bir kakaşi takımı kuruluyor! İyileşmekte Olan kakaşi'nin yerine, bir anbu olan usta
Yamato göreve geliyor! Ve sasuke'nin yerine, Anbu eğitim bölümü olan kök'den gelen sai
Atanıyor. Fakat naruto ve sakura, bütün Duygularını kaybetmiş gibi duran sai'den Tedirginler!?

Sayfa Sayısı: 180

memospinoz

Kyuubi, deliye dönüyor!! Naruto ve arkadaşlari,akatsuki'nin ajani olan kabuto ile bağlanti kurarlar, fakat onu bağlayan jutsu oroçimaru tarafindan çözülmüştür. Uyguladiklari strateji başarisiz olduğu sirada, oroçimaru sasuke'nin dini kişkirtici bir şekilde ağzina alir. Naruto, öfkenin tetiklediği kyuubi gücünü serbest birakir...!!

(Tanıtım Bülteninden)

memospinoz

Şimdi hedef Oroçimaru'nun sığınağı! Düşman bölgesine sızan Naruto, Sakura ve Usta Yamato, tekrar karşılaştıkları Sai'yi köşeye sıkıştırır.

Naruto'nun Sasuke ile arasındaki bağı devam ettirme isteği, Sai'nin duygularına yeniden hayat verir. Geçen iki buçuk yılın sonunda, yeniden karşılaşmanın zamanı gelmiştir...

(Tanıtım Bülteninden)

memospinoz

"Artık daha fazla güçlensem iyi olacak." Kakaşi, ezici gücünün karşısında sasuke'yi Geri alamayan naruto'ya, şok edici bir çalışma Metodu sunar! Aynı zamanda, akatsuki'nin Ortaya çıkan yeni ikilisi, ateş ülkesine Yaklaşmaktadır...!!

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 196

memospinoz

Dördüncü Hokage'yi geçmek için Naruto'nun çalışması da artık son aşamasına girer,  seviyedeki yeni bir jutsuyu geliştirmeye doğru ilerlemektedirler. Diğer taraftan, Akatsuki'yi arayan Asuma Takımı en sonunda hedeflerine ulaşırlar! Şikamaruların sürpriz saldırısı başarıya ulaşsa da düşmanın becerileri karşısında ne yapacaklardır ?

Sayfa Sayısı: 184

memospinoz

İntikam alınacak! Çalışmasında büyük çaba sarf etmekte olan Naruto'ya Asuma'nın ölüm haberi ulaşır. Hüzne gömülecek vakti dahi olmayan takım 10, Kakaşi ile birlikte yeniden Konoha'ya sızacak olan Akatsuki üyeleriyle karşı karşıya gelir, Şikamaru'nun stratejisiyle üstünlük kurdukları savaşın ortasında, Kakuzu'nun ürpertici yeteneği ortaya çıkar!

Etiket Fiyatı: 16 TL

dean

Yeni teknik ortaya çıkıyor!! dördüncü hokage'nin bile yapamadığı naruto'nun rüzgar tarzı: rasen şuriken, kakuzu'yu ezip geçiyor...! Diğer yandan, sasuke oroçimaru'ya karşı aniden saldırıya geçiyor. Usta ve öğrencisi arasındaki ölüm kalım mücadelesinde şiddet gittikçe artıyor... Acaba sasuke'nin aklından neler geçmekte...!?

Etiket Fiyatı: 16 TL