X-Men Evreni Hakkinda Bilmek Istedikleriniz

Başlatan rumar80, 03 Kasım, 2010, 20:38:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Solomon Kane

:D teşekkür ettim :) ikinci sorumu ilgili makamlara yollamaya karar verdim :D
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

Solomon Kane

Arkabahçe yayıncılık kaç tane x-men film özel sayısı çıkardı?
Kaç tane x-men kitabı var? ( çizgi roman olmayan. Beyaz Balina' dan çıkan gibi)

dean

Alıntı yapılan: Solomon Kane - 03 Temmuz, 2014, 16:15:18
Arkabahçe yayıncılık kaç tane x-men film özel sayısı çıkardı?
Kaç tane x-men kitabı var? ( çizgi roman olmayan. Beyaz Balina' dan çıkan gibi)

Arkabahçe bir tane çıkardı o da X2. Kitap olarakta Beyaz Balina'nın ki dışında yok diye biliyorum.

Solomon Kane

teşekkür ederim :) bende X2 var dedim acaba biri de var mıydı :D

Ras Al Ghul

Chuck

Ben genelde okula yanımda çizgiromanla giderim. Dersten ve test çözmekten bıkınca açar biraz okurum. Merak eden arkadaşlarımda gözetimimde olmak kaydıyla okuyabilirler. Okuldan bir arkadaşımla aynı derhsanedeyiz. Bugün dershanede yanıma gelip 'Senin şu okuduğun çizgi romanları nerden bulabilirim? Sence ne okumalıyım?' gibi sorular sordu. Bende ilk olarak Batman'i önerdim, ilgisini çekmedi. Sonra Hulk'ı sordum vs. X-men de karar kıldık. En basitinden dr de vardır dedim. Sonra aklıma fuar geldi bekle biraz fuar açılsın indirimli bol bol alırsın dedim. Şimdi bu arkadaşım özellikle X-men'i ve Wolverine istiyor bende hiç X-men yok ve çizgiromanlarıyla ilgili pek fikir sahibi değilim. Arkadaşıma liste hazırlama sözü verdim. Bu liste içinde sizden yardım istiyorum. Siyah-beyazlardan hoşlanmıyor yani klasikleri kafadan sildim. Onların haricinde Türkiye'de çıkan ve piyasada bulabileceği X-men veya Wolverine çizgiromanlarını -mümkün olan en az kafa karışıklığıyla okuyabilirse daha iyi olur- sırasıyla listeleyebilir misiniz? :)

Yeni bir insanı çizgi roman dünyasına kazandıralım lütfen :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

Alıntı yapılan: Neco - 25 Ekim, 2014, 19:40:00
    Ben genelde okula yanımda çizgiromanla giderim. Dersten ve test çözmekten bıkınca açar biraz okurum. Merak eden arkadaşlarımda gözetimimde olmak kaydıyla okuyabilirler. Okuldan bir arkadaşımla aynı derhsanedeyiz. Bugün dershanede yanıma gelip 'Senin şu okuduğun çizgi romanları nerden bulabilirim? Sence ne okumalıyım?' gibi sorular sordu. Bende ilk olarak Batman'i önerdim, ilgisini çekmedi. Sonra Hulk'ı sordum vs. X-men de karar kıldık. En basitinden dr de vardır dedim. Sonra aklıma fuar geldi bekle biraz fuar açılsın indirimli bol bol alırsın dedim. Şimdi bu arkadaşım özellikle X-men'i ve Wolverine istiyor bende hiç X-men yok ve çizgiromanlarıyla ilgili pek fikir sahibi değilim. Arkadaşıma liste hazırlama sözü verdim. Bu liste içinde sizden yardım istiyorum. Siyah-beyazlardan hoşlanmıyor yani klasikleri kafadan sildim. Onların haricinde Türkiye'de çıkan ve piyasada bulabileceği X-men veya Wolverine çizgiromanlarını -mümkün olan en az kafa karışıklığıyla okuyabilirse daha iyi olur- sırasıyla listeleyebilir misiniz? :)

Yeni bir insanı çizgi roman dünyasına kazandıralım lütfen :D

Marmara Çizginin yayınladığı X-Men çizgi romanları var. Onlar olur. 6 Cilt Astonishing X-Men, X-Men Messiah Complex, All-New X-men gibi. Kafa en az Astonishing'te karışır. Ama comic alemi yapı itibari ile zaten kafa karıştırıyor. Ondan kaçış yok ;)

rumar80

Wolverine içinse bulabilirse Origin, ve MUTLAKA old man Logan.

Chuck

Alıntı yapılan: dean - 25 Ekim, 2014, 19:52:33
  Marmara Çizginin yayınladığı X-Men çizgi romanları var. Onlar olur. 6 Cilt Astonishing X-Men, X-Men Messiah Complex, All-New X-men gibi. Kafa en az Astonishing'te karışır. Ama comic alemi yapı itibari ile zaten kafa karıştırıyor. Ondan kaçış yok ;)
Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Ekim, 2014, 20:19:06
Wolverine içinse bulabilirse Origin, ve MUTLAKA old man Logan.

O halde, Tüyap'ta önce Marmara Çizgi'nin standına uğrayıp orada da gerekli bilgi, tavsiye ve çizgi romanlarını aldıktan sonra birde Gerekli Şeyler'e uğrayıp Wolverine var mı bakmasını söyleyeyim. Teşekkür ederim :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız