Star Wars : Klon Savaslari 7

Başlatan Jedmau, 08 Kasım, 2010, 15:42:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Kardes Olduklari Zamanlar

Obi-Wan Kenobi ve Anakin Skywalker. Klon Savaslari'nin en büyük kahramanlarindan ve Jedi Düzeni'nin çok seyler bekledigi iki temsilcisi.

Ayrilikçilarin tehlikeli komutani Asajj Ventress'in öldügünü kabullenememis olan Obi-Wan onun hala hayatta olduguna inanarak nerede olabilecegini aramaya baslamistir. Bunu tek basina yapamayacaginin farkinda olarak Anakin'den yardim ister, fakat bu konudaki görüs ayriliklari yavas yavas aralarini açmaya baslar. Ventress'in pesindeki tehlikelerle dolu arayislari onlari önce droidler tarafindan istila edilmis bir gemide suikastçi android Durge ile yüzlesmek zorunda birakir. Ardindan Jedi Düzeni'nin önde gelenleriyle birlikte Kont Dooku'nun Boz Pity gezegenindeki üssüne yapilan büyük bir saldiriya dahil olurlar. Ventress'in hala hayatta olup olmadigini ögrenmeyi ve bu saldirinin basarili olmasini istiyorlarsa asmalari gereken büyük bir engel vardir: General Grievous.

Yaptiklari her mücadele ve kazandiklari her basarinin her ikisinin de henüz farkinda olmadiklari çok agir bir bedeli vardir: Içlerinden birisi giderek karanliga yaklasmaktadir.

Klon Savaslari'nin yedinci cildinde hikayeler yavas yavas Sith'in Intikami filminde gelisen olaylara yaklasirken bir zamanlar kardes gibi olan Obi-Wan ve Anakin'e odaklanmaktadir.

----------------------------------------------

144 Sayfa 1.Kalite 135 Gr Kuse Kagit
Amerikan Iplik Dikis Cilt

Aralik 2010

rumar80

Bu kitabın akibeti hakkında bilgisi olan var mı? Yoksa sevgili Ertan Bey'de karanlık tarafa geçti.  ??? ;)

Jedmau

Merhaba,

Zaten karanlık taraftaydım ben :)

Şaka bi yana çok yogun sekilde calısıyoruz , bazı ufak eksiklerimiz var onları hallediyoruz , biraz daha sabır

sonra otomatik bir perioda baslayacagız

pizagor

Alıntı yapılan: Jedmau - 26 Ocak, 2011, 13:09:18
sonra otomatik bir perioda baslayacagız

Bu otomatik periyodun da neye karşılık geleceğini biraz açsanız...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Jedmau

az kaldı pizagor , tam planlamayı yapalım önce burdan paylaşacağım.

rumar80

Merakla bekliyorum. Özellikle seriye başka kitaplarla devam etmeyi planladığınızı da bildiğimiz için (anket bile yaptık) bir an önce okumak istiyorum.
  Not: Bende Star wars'un külliyatı tama yakın var (bir tek marvel'ınkilerin çoğu ve bir iki sayı var) ama yine de sizinkileri alacağım. O yüzden bekliyorum.

Jedmau

Jedmau

bu arada bilmeyenler varsa

star wars çizgi romanları için sayfamız : http://www.facebook.com/StarWarsTurkce

Jedmau

tommikser

Resmi facebooktan eklerseniz görmemiz daha kolay olur.

Bu arada %90 hazır olan ne ? Resmi göremediğimizden.

Jedmau

tommikser

Vaaaay şimdiden hayırlı olsun.Bu arada 30 gün 30 gecenin ikinci filmide çıkmış.Ben yeni gördüm.Size sorulacak soru sizde ikincisi ne zaman olur ki?

rumar80

Sevgili Ertan Bey,
   Bir an önce yayınlayın da diğer serilere başlayalım.  ;) Değil mi ama?

Jedmau

Aynen Öyle :)

Bir kaç iç sayfa çizimi.

rumar80

Bu seri boyunca beni en çok "rahatsız" eden herşeyin arkasında Palpatine olduğunu biliyorsun, klonların ve Jedi'ların akıntıya kürek çektiklerini biliyorsun ve okuyorsun.  ;)