PLANET HULK

Başlatan pizagor, 23 Kasım, 2010, 18:42:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Altan,GG'da 2. cildi satışa  koymuş.Dükkanlara dağıtılmış demek ki.
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Teşekürler bu güzel haber için...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Bugün GON'dan ikinci sayıyı aldım. Ama...... devamı yayınevlerinin fiyat politikaları konusunda.
;) :D ;D

HacıGeraltEmmi

İlke Keskin yazısında Kick-Ass müjdesi vermiş. Filmini beğenerek seyreden biri olarak çok güzel bir seçim olduğunu ve sabırsızlıkla beklediğimi söyleyebilirim. inşallah en kısa sürede okuruz.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: designer73 - 06 Mart, 2011, 22:33:47
İlke Keskin yazısında Kick-Ass müjdesi vermiş. Filmini beğenerek seyreden biri olarak çok güzel bir seçim olduğunu ve sabırsızlıkla beklediğimi söyleyebilirim. inşallah en kısa sürede okuruz.

Kick Ass seneye çıkar artık :)

gamlıbaykuş

Sevgili Altın Madalyoncular, Planet Hulk ciltlerini yan yana koyduğum zaman uyumsuz bir tablo ortaya çıktı. Sırt bantları maalesef uyumsuz yazı ve rakamlar aynı hizaya denk düşmüyor ve gözüme de pek hoş görünmüyor. Sizlerde de böyle mi acaba? Bilgi verirseniz sevinirim...

siyahderikoltuk

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 09 Mart, 2011, 23:54:19
Sevgili Altın Madalyoncular, Planet Hulk ciltlerini yan yana koyduğum zaman uyumsuz bir tablo ortaya çıktı. Sırt bantları maalesef uyumsuz yazı ve rakamlar aynı hizaya denk düşmüyor ve gözüme de pek hoş görünmüyor. Sizlerde de böyle mi acaba? Bilgi verirseniz sevinirim...
Milimetrelerle ölçülecek olsada doğru tespit, 2. sayının sırt baskıları biraz daha yukarıda..

Huma

2. Sayıda az daha yukarıda.

gamlıbaykuş

Benim gibi koleksiyonerler için bu tarz küçük ayrıntılar bence çok önemli. Keşke daha dikkat edilseymiş....

lbjames

planet hulk 2'yide bitirmiş biri olarak söyleyebilirimki bu serinin devamı kesinlikle gelmeli yani World War Hulk, zaten gelmezse hikaye yarım kalmış olur, okuyanlar varsa bitirdikleri anda ne demek istediğimi anlayacaklardır. Hikaye hoşuma gitti ama bunun yanında çizimler gerçekten muhteşem bazı sayfalarda uzun bir süre okumak yerine sadece çizimleri izlemeyi tercih ettim diyebilirim.

pukay

arkadaşlar hulk'ı pek sevmem ama bu serinin animasyon filmini izlemiştim,arada kaldım çizgiromanınıda alsammı?bir tavsiye verin...

rumar80

Hulk'u ben de sevmem. Ama bu öyküyü bir Spatacus öyküsü gibi okursan kahraman kim olursa olsun güzel bir öykü.

pukay

bi okumak lazım ozaman...

pearl jam

ilk defa hulk okuyan biri olarak çok beğendiğimi belirtmek isterim. daha önce okumamıştım ama filmlerden tanıdığım kadarıyla hulk u severim. ( bu arada hulk a halk değilde hulk demeyi tercih ediyorum, daha güzel. aynı mr no ya mister no demem gibi :) ) hikaye yeni değil ama bu tür hikayeler okumayı hep sevmişimdir. ayrıca çizimler de gerçekten güzel. henüz ilk kitabı okudum ikinci kitabın kapağını ilki kadar beğenmemiştim. neyse ki iç sayfaların çizeri değişmemiş. sonuç olarak herkese tavsiye ederim.

alan ford

Hulk , Mister No ve Herge , bu yaştan sonra değişmiyor bende de. Erje ya da Mistır demeye dilim varmıyor, varamıyor bir türlü.   ;) Ve evet kesinlikle daha güzel böylesi
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir