PLANET HULK

Başlatan pizagor, 23 Kasım, 2010, 18:42:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Hakikaten bazı şeyler değiş(e)miyor. Ayrıca Hulk Halk'tan daha güzel duruyor.

V

Ali Recan'ın yayınladığı Hulk serisinin içerisinde Yıldırım Örer'in
Hulk parodisi "Halk" vardı.Halkın(insanların) Halk'a karşı ön yargılı
yaklaşımını başarılı ,bir tek sayfalık parodiye çevirmişti usta.
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Planet Halk'ın 2.sayısını az önce bitirdim.

Çok beğendim, herkese tavsiye ederim.

Lütfen Halk devam etsin, devam ederse sırada ne var ?

World War Halk mı ?

V

Gerekli Şeyler'in W.W.Halk'u kısa sürede yayınlayacağını düşünmüyorum.Öncelikle
Planet Halk'ın satışına ilişkin verileri bekleyeceklerdir.Bu süreç ise en az 1 yıl demektir..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Sırada gerçekten World war Hulk var ama iki de sorun var:
  1) Bildiğim kadarı ile gerekli şeyler bunu yayınlamayı planlamıyor.
  2) Yayınlasa bile hangi world war Hulk'u yayınlayacak. Ana kitap dışında Hercules, warbound vs gibi alt grupları da var

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 10 Nisan, 2011, 22:15:54
Gerekli Şeyler'in W.W.Halk'u kısa sürede yayınlayacağını düşünmüyorum.Öncelikle
Planet Halk'ın satışına ilişkin verileri bekleyeceklerdir.Bu süreç ise en az 1 yıl demektir..

Gerekli Şeyler Facebook sayfasında Planet Hulk'un satış grafiği göz önüne alınarak belki devam edebileceğini, bir arkadaşın sorusuna yanıt olarak vermiş...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Haydi hayırlısı derim. Ama kişisel kanaatim world war Hulk ile olayı bitirmeleri. Bence sonrasında Hulk yine saçmalıyor. Ortalık Hulk'tan geçilmiyor. Nasıl Planet Hulk ve world war Hulk düzgün yazılıp çizilmiş iyi işlerse bence arkası onun yolundan gitmeye çalışan başarısız denemeler.

alan ford

Sonunda alıp okudum bu seriyi. Spartaküs esinlenmelerini falan boşverdim. Bir solukta okunan harika bir macera. çizimleride hakikaten çok güzel. Bu maceranın devamında Hulk'ın dünyaya dönüp o gıcık Demir Adam  ve Reed Richards'ı parça pinçik ettiği bir macera var mı?.  İntikam istiyorum  ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Tabii ki böyle bir macera var Doğa: World war Hulk.
   Hulk iadelerini alıyor evelallah

BAHADIR

Animasyonunu izledikten sonra gerek konunun geneli bilindiği için gerekse de balon yazıları ve okunmasında ki güçlük hikayeyi 1. ciltten sonra benim için okunmaz kılmıştır...Ama şöyle afili bir World War cildi nasıl olursa olsun,okunur herhalde...Okunmaz mı?...

rumar80

Okunur vallahi. Ama sonrasında okumasak ta olur bence.
   Hulk genelde çok bayıldığım bir karakter değildir. Ama Planet Hulk ve World war Hulk dönemi güzeldir. Sonrasında Kırmızı Hulk, Hulk'un oğlu, Kırmızı she-hulk, Hulk'un eltisinin kızı gibi karakterler ile ortalık karıştı bence.
   Bu arada bir de Peter David'in yazdığı bir Hulk dönemi var ki imkânı olan herkes bulup okumalı

Alperen

Okumustum. Guzeldiler. Tavsiye ederim. Future imperfect'te guzeldir. Onu da okuyun. Hosca kalin.

hanac

HULK İstiyorum !!

s.b

İki cilt olarak yayınlanan Planet Hulk, Hulk sevmeyenlerin bile okuyacakları bir macera. Özellikle 2. ciltte Hulk'un, Banner olarak değilde Hulk olarak verdiği mücadeleyi takdir ettim. Yani, normalde mal olarak bildiğim Hulk'un ilk defa böylesine akıllı olduğuna şahit oldum. En mühimide Yeşil Devin baba olmak yolunda tohumu atmış olmasıydı. Eğer şartlar farklı olsaydı belkide Hulk iyi bir aile babası olabilirdi.
Tabi böyle bir maceradan sonra Hulk, Fantastik Dörtlü'ye ne yapmıştır çok merak ediyorum. Şu meşhur World War Hulk macerası hemen bu maceranın arkasından gelen bir bölüm müdür? Eğer öyle ise derhal yayınlanmalı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

alan ford

Alıntı yapılan: s.b - 17 Aralık, 2011, 22:32:06

Tabi böyle bir maceradan sonra Hulk, Fantastik Dörtlü'ye ne yapmıştır çok merak ediyorum. Şu meşhur World War Hulk macerası hemen bu maceranın arkasından gelen bir bölüm müdür? Eğer öyle ise derhal yayınlanmalı.

Aynen öyle. Hulk'un Reed Richards'ı eşek sudan gelinceye kadar pataklamasını merakla bekliyorum. Hatta o eşşek gelmesin sudan mümkünse. Stark'da o dayaktan nasibini alsın alabildiğince. Kısaca World War Hulk istiyoruz :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir