Deadpool...

Başlatan pizagor, 22 Kasım, 2010, 19:34:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Nostalji kraliçesi Muazzez Ersoy gibi olduk bu aralar, 'Marvel Essential' serilerinden baska birsey istemiyoruz... Ancak güncelde de atlanmamasi gereken bir çizgiroman var : Deadpool... Marvel evreninin son yillardaki gözdesi, kendi serisi haricinde diger serilerin de sik sik konuk oyuncusu, popülerlik bakimindan yeni Wolverine muamelesi gören Deadpool treni kaçiyor gibi. Yakinda meraklilari beklemekten yorulup orijinallerine yönelecek... 2012 yilinda vizyona girecek olan filminin de etkisiyle uzun süredir Türkçe albümlerini bekledigim Deadpool'u gündemine alan bir yayincimiz var mi acaba?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

BAHADIR

Jadbang'den Ertan bey bu süprizi vereli çok oluyor...Benim de merak ettigim ve bekledigim serilerden bir tanesi...

rumar80

Deadpool güzel de bana bir türlü cazip gelmedi. Yine de eger Ertan Bey yayinlarsa denemek için mutlaka alirim

pizagor

Alıntı yapılan: BAHADIR - 22 Kasım, 2010, 19:50:03
Jadbang'den Ertan bey bu süprizi vereli çok oluyor...Benim de merak ettigim ve bekledigim serilerden bir tanesi...

Atlamisim bu sürprizi... Ertan Bey Altin Madalyon'da mi bahsetti Deadpool'u yayinlayacagindan?

rumar80

Ben hiç duymamistim. Bilen bir dost açiklarsa sevinirim.

BAHADIR

Bu süprizi kardes site Resimliden vermisti...Kendi klavyesinden...

Alıntı YapMerhaba Arkadaslar,

2011 yili için basmayi düsündügümüz yayinlari asagida listeliyorum.

Dilerim hepiniz begenirsiniz.

1- Star Wars : Dark Times ( Karanlik Zamanlar ) : 2 Cilt
2- Star Wars : Kotor ( Eski Cumhuriyet Sövalyeleri ) : 9 Cilt ( 2012'de Bitecek )
3- Star Wars : Legacy ( Miras ) : 9 Cilt ( 2012'de Bitecek )
4- Umbrella Academy : ( Semsiye Akademisi ) : 2 Cilt
5- Deadpool : 1 Cilt ( Duruma Göre Devam Serilerinden Birine Baslayacagiz. )
6- 30 Days Of Night : 2 Cilt

Sevgiler

rumar80

Puxa vida!!!
    Gelecek yil bir de JBC için para ayiracagiz desenize. Hele bu kadar Star wars yippiii

pizagor

Alıntı yapılan: BAHADIR - 22 Kasım, 2010, 20:38:20
Bu süprizi kardes site Resimliden vermisti...Kendi klavyesinden...

Alıntı YapMerhaba Arkadaslar,

2011 yili için basmayi düsündügümüz yayinlari asagida listeliyorum.

Dilerim hepiniz begenirsiniz.

1- Star Wars : Dark Times ( Karanlik Zamanlar ) : 2 Cilt
2- Star Wars : Kotor ( Eski Cumhuriyet Sövalyeleri ) : 9 Cilt ( 2012'de Bitecek )
3- Star Wars : Legacy ( Miras ) : 9 Cilt ( 2012'de Bitecek )
4- Umbrella Academy : ( Semsiye Akademisi ) : 2 Cilt
5- Deadpool : 1 Cilt ( Duruma Göre Devam Serilerinden Birine Baslayacagiz. )
6- 30 Days Of Night : 2 Cilt

Sevgiler

Sevgili Bahadir, bu yakin zamanli bir açiklama midir? Neden soruyorum, Altin Madalyon'da Ertan Bey bizzat Kotor mu, Legacy mi anketi baslatti. Ancak yukaridaki mesajina göre diger birçok çizgiromanla birlikte her ikisini de yayinliyor...

Herhalde ilk agizdan, Ertan Bey'den yanitlari almak en iyisi olacak...

rumar80

Sevgili Özgür,
  Benim bildigim hepsini yayinlamaya niyeti var. Sadece öncelik için bir anket yapiyor, çünkü anketle ilgil açilan bölümde benimle yaptigi bir yazismada bunlari hatta vector adli macerayi (ki yaynlayabilmesi için önce KOTOR ve legacy yayinlanmali) hatta üç tane de özel sayiyi yayinlamak istediginden bahsediyordu. Istersen bir bak

pizagor

Aylar evvel Deadpool yayınının müjdesi verilmişti... Bu konu hakkında duyumu olan var mı?

tommikser

Nasıl öyle bir duyum mu vardı ? Ben hatırlamıyorum da...

pizagor

JBC'nin yayın listesindeydi (bkz. birkaç mesaj öncesi).

Jedmau

Merhaba Arkadaşlar,

Deadpool konusunda görüşmelerimiz sürüyor , 2011 içersinde çıkartmayı düşünüyoruz.

Önceliğimiz Klon Savaşları serisini bitirmek. Çünkü Klon savaşları bitmeden diğer hiç bir serinin anlamı kalmıyor. Klon savaşları dönemi ilerki hikayler be geçmiş hikayeler için kilit noktasını oluşturuyor.

Bunun yanı sıra Umbrella Academy bitişe çok yaklaştı , onların basımını bitirmemiz gerekiyor.

eğer herşey yolunda giderse 2011 ikinci yarısı deadpool için uygun zaman olarak görünüyor.

sevgiler
ertan

tommikser

Yahu bu kadar güzel cevap mı verilir arkadaş. Ne kadar mutlu ettiniz beni anlatamam.

Sanırım istikrarlı olacaksınız, umarım bu hiç değişmez. Tercihleriniz gerçketen çok güzel.

Yalnız benim nacizane bir tavsiyem var. Çocukluğumuzun çr si Rom'u orjinali gibi renkli ve güzel baskılı çıkarmaya ne dersiniz ?

Emin olun o kadar çok insan özlemiş ki anlatamam. Sadece bizim siteyi inceleseniz anlarsınız.

Sadece 75 sayı olduğunu düşündüğümüzde çıkarılamayacak birşey değil. Ben imkanım olsa ve bu işten anlasam kesin çıkarırım.

Batacağımı falan da düşünmem. Bir düşünün ve bize de sorun. Bakın ne cevaplar alacaksınız.

Jedmau

Önceilkle güzel öneriniz için teşekkür ederiz.

Bu konuda ilgili arkadaşıma araştırma yaptırtacağım. İnşallah olumlu olur.

Biliyormusunuz bilmiyorum ama Star Wars lisans ücretleri inanaılmaz yüksek çizgi romanlarda. Normal piyasada olan en  pahalı yayınların bile nerdeyse 2 katı üzerinde :) O yüzden bizi baya yoruyor. Nefes aldığımız sürece yeni yayınlarada yoğunlaşacağız :)

sevgiler
ertan