Marvel Team-Up Kapaklari

Başlatan gamlıbaykuş, 29 Kasım, 2010, 13:14:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Aha yakaladım Michel Abi burada ben sorumu sorayım cevabını bekleyeyim. Team-Up'lar ne zaman girecek evlerimize... Ve diğer Essentialler...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Bence essentialları bekleme Ekrem. Şu açıdan söylüyorum. Bende ilk iki Marvel Team-Up essenial var, ama bu maceraya daha gelinmedi. Üçüncüsü ABD'de çıkmış ama sanırım onda da olmaz. Bu da bize dördüncü cildi gösteriyor ki.... Önce ABD'nde çıkacak. Bizde ilk üç cilt çıkacak ve satacak, sonra dördüncü gelecek. Sen sahaflara sor bence.
  Yine de gereksiz yere çok da masraf etme. Çocuk var ortada ;) ;D

gamlıbaykuş

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 15 Şubat, 2011, 00:26:53
Aha yakaladım Michel Abi burada ben sorumu sorayım cevabını bekleyeyim. Team-Up'lar ne zaman girecek evlerimize... Ve diğer Essentialler...

Bu soruyu Michel Abi bu sayfayı gezerken sordum ama pek kaale alınamadık galiba... Neyse canım önemli değil ben işimi tamamlamay çalışayım...

gamlıbaykuş

92. sayının kapağı ilginçmiş. Düşman Bay Korku... Örümcek Adam ve Hawkeye ne de tırsmışlar, komik valla okumak isterdim...

rumar80

Bilkanın örümcek adamlarını okuduysan bunu da okumuşsun demektir.

gamlıbaykuş

Bilka'nın Örümcek Adam'ı maalesef ben de mevcut değil bir dönem banyo sobasında kül oldu hepsi. Geçenlerde tamamlama isteği doğdu hem masraflı hemde Gerekli, Essential Spiderman yayınlayacağını duyurduğu için vazgeçtim. İşin açığı ne yapacağımı bilmiyorum...

gamlıbaykuş

Umar Abi, peki bu sayı Bilka'sa kaçıncı sayıya denk geliyor biliyor musun? En azıdan onu alayım yada bana Bilka Örümceklerden bazı sayıları tavsiye et de elimiz de biraz okuyacak bir şeyler olsun gidip onları alayım... :)

rumar80

Ekrem maalesef o kadar detaylı hatırlamıyorum. Ben de elimdeki Bilkaları zamanında satmıştım. Maceraları hatırlıyorum ama hangi sayı...???

ümitkr

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 22 Şubat, 2011, 23:30:24
92. sayının kapağı ilginçmiş. Düşman Bay Korku... Örümcek Adam ve Hawkeye ne de tırsmışlar, komik valla okumak isterdim...

Kapak iyi de fikir nasıl...?

Mr. Fear mor kostümlü ve kuru kafalımsı bir maskesi olan adam. parmağındaki yüzüğü kime değdirse veya gaz verse etraf korkuyor. Bu... Batman'in Korkuluk'unun üçüncü sınıf kopyası bence... Hiç heves etmeyin yani okumak için. Bilka Örümceklerin; yanlış hatırlamıyorsam, son sayılarında görülmüştü bir kez. Öncesi varsa hatırlamıyorum.

rumar80

Son sayılar değildi. Bundan eminim (tekrar basılmadı ise) Bana 20'li 30'lu sayılar gibi geliyor. Bilka örümcekleri olan yok mu sevabına bir baksın?  :D

V

Bilka sayı 39(cilt 20).Aydınger üzerinden kopyalanmış bir macera.Peşinde koşmaya,aramaya değmez yani..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Teşekkürler Engin. En azından sayıyı yaklaşık ta olsa doğru hatırlıyormuşum.

kalidor

Team-up kapaklara bakıyorum da Marvel'in de çeşit çeşit mahlukatı varmış. Adamlar her gün bir super hero veya canavar üretiyorlar galiba :D
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Bir de bunların kapıştıkları sayısız düşmanı sayarsak hayal gücünde ve satışta sınır yok deriz.