Gizli Istila (Secret Invasion) - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 29 Kasım, 2010, 16:28:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

İlke ile net konuşamadık, hemen çıkmam gerekti ama bildiğim kadarı ile orjinal cilt te tek sayı. Sanırım ilke ve Marmara yayıncılık ta böyle çıkarır.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Kasım, 2011, 10:53:31
   Çok yakın zamanda olmasa da yakında Gizli istilanın basılacağı duyumunu aldım arkadaşlar. Heberiniz ola.

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Kasım, 2011, 16:12:23
   İlke ile net konuşamadık, hemen çıkmam gerekti ama bildiğim kadarı ile orjinal cilt te tek sayı. Sanırım ilke ve Marmara yayıncılık ta böyle çıkarır.

Duyumun kaynağı ortaya çıktı şimdi :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Comics aleminden merakla beklediğim yayılardan biri. Umalım da İlke arayı fazla uzun tutmasın...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ilke

tek cilt, yani 8 fasikül, astonishing x-men 4'ten de kalın olacak sanırsam.

gönül isterdi ki gerekli avengers'ı rayına oturtsun ve hızlıca çıkarsın. 5. ve 6. new avengers cilteleri civil war'a 7 ve 8 secret invasion'a denk geliyor (sanırım). onları beklemek istiyorum ama belli olmaz tabii ki. ama ilk olarak house of m'in çıkacağı kesin. sonuçta fazla bağlamıyor iç savaş öncesini. house of m de tek cilt 8 fasikül olacak.

gamlıbaykuş

rumar80

Bu konuyu burada boşuna açmadık. Biri duyar da el atar dedik de açtık.  ;)

Carnage

Secret Invasion New Avengers ciltleri okunmadan da anlaşılabilir diye düşünüyorum. Bu arada House of M'den haber var mı?

gamlıbaykuş

İlke'ye duyurulur, beklemedeyiz hala. Özellikle (Kendi adıma) Gizli İstila'yı sabırsızlıkla bekliyorum...

ilke

House of M çevirisinin yarısını bitirdim. Şu an Berlin 2 hazırlanıyor. Ondan sonra da heralde House of M girecez.

rumar80

İlke House of M güzel haber.
   Sonra sıra Secret Invasion'da mı?
   Başka sürprizler de var mı??? Vardır vardır  ;)

ilke

sonrası secret invasion. facebook sayfasında açıklamayıp da basacağımız bişi var mı diye düşünüyorum. hmm... var bi tane  ;D

tommikser

Bak İlkecim Alişan Facebook'ta açıklamış daha doğrusu Mişel bey Thor'dan vazgeçmişler.Ben buna inan çok sevindim en azından bekleme derdimiz kalktı.Şimdi bu işten onlar vazgeçtiklerine göre sen veya siz düşünür müsünüz?

pizagor

Gerekli Şeyler hangi Thor'dan vazgeçmiş?

Malum hem Essential serisini hem de Stracynski Thor'larını yayınlayacağını duyurmuştu (bkz: Müjdelenen Çizgiromanlar)

İyi ki bu Müjdelenen Çizgiromanlar başlığımız var :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Thor'dan denince bence hepsidir Özgür.
   Ona bakarsak Tomb of Dracula vardı.  Ne? Birisi Essential Spider Man mi dedi?

ilke

Sanırım ben artık Wasteland ve Renkler'i de hallederek müjdelediğim bütün çizgi romanları basmış oldum. mutluyum gururluyum!