YENI YIL SÜRPRIZI!!!!!!

Başlatan rumar80, 11 Aralık, 2010, 21:00:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kahramanlarsinemada

Star Wars'un alti filmini yaklasik 3 ay önce bir hafta içerisinde seyreden birisi olarak Darth Vader diyorum. Seneler içerisinde yarim yamalak seyrettigim filmleri toplu olarak seyretmek gerçekten de çok zevkli oldu. Özünde iyi olan bir adamin kötülere katilisinin altindaki dramatik hikaye gerçekten de çok etkileyici. Yaptigi tercihler ile Star Wars evrenine daima yön veren karakter olmayi basarmistir. Daima duygularini yogun olarak yasamasi sonucunda gücün yaninda olma istegi insanin kendi kendisine çesitli sorular sormasina sebep oluyor.

Alperen

Ben bastan beri Luke Skywalkwer'i sevdim. Ilk cekilen Star Wars filmi onsuz olmazdi. Filmin basarisinin ardinda o var. Star Wars cizgi romanlarinin okumamin ardinda o var. Ama tumuyle fimlere baktigimizda asil kahraman Darth Wader olarak gozukuyor. Bize Mister No'yu hatirlatan Han Solo'da cok iyi bir karakter. Robotlarimiz r2d2 ve Terepio'da. Su deyimini unutmadigim Yoda'yi da unutmamaliyiz;
"Denemek diye bir sey yoktur, bir seyi ya yaparsin ya yapmazsin"

Tarkan Kurt

Benim favorim Obi One Kenobi,  Jedi örgütü tarihinin Yoda'dan sonra yasamis en büyük ustasi, hayati efsane olmus bir savasçidir.

ugergurtekin

valla orjinal üçlemede jedi nin dönüsü filminde jaba the hutt'un pet hayvani vardi,gagali siçan kedi karisimi bi canliydi uyuz uyuz siritiyordu bide ben en çok onu seviyordum,starkiller  ve asajj ventressi ayrica begenirim ama filmlere gelirsek kimse genç obi van ve ustasi qui gon jinn'in eline su dökemez

Underfined

Obi Wan Kenobi...

Herseyiyle Star Wars in baba karakteri olmayi hakediyor.Ilk Star Wars ile tanistigimda beni etkileyen karakter olmayi basardi..Bildigi herseyi Anakin ve Luke'a ögreterek iyilik adina çok önemli adim atmis oldu...Bana göre çokta karizmatik bir karakter..Star Wars u sevmeme neden oldugunu söyleyebilirim hatta..

abselemon

Dart wader...

Siradisi ve olaganüstü biri. Karanlik kimseye onun gibi yakismadi ve de yakismayacak.

siyahderikoltuk

En sevdigim Star Wars karakteri Obi-Wan ama herkes söyleyecegini söylemis onun hakkinda.. Onunla hemen hemen es tuttugum Jango-Fett'e ise kimse deginmemis.. Bütün klonlarin bir nevi babasi sayilan bu karizmatik adam, 3-5 popüler Jedi haricinde figürleri en çok satan karakterdir. Baksaniza su asalete diyecegim ama fotograf eklemeyi bilmedigimden diyemiyorum :)...

Shevarash

Qui-Gon Jin... Bilge, cesur, gerekeni yapmaktan çekinmiyor ve konseye girmeyi bilerek reddetmesi ise çekiciligini arttiriyor. Yalana lüzum yok, oynayan oyuncunun Liam Neeson olmasi da benim için arti bir degerdir...

muzafferg

En sevdigim Star Wars karakteri Obi-Wan Kenobi'dir.Defalarca söylenmesi bosuna degil.Durusu,karizmasi,asaleti ve adalet duygusuyla tam bir Jedi'dir gözümde.Seride neredeyse denge vazifesi görür.Onsuz Anakin olmazdi.Yüzeysellesirsek,Darth Vader hiç olmazdi:)

Wrex

Anakin Skywalker.

Anakin aski için yapmistir bütün her seyi. Darth Vader'a dönüsmesini ve ondan sonraki halini hiç sevmem ama ondan önce yaptiklarina hep içten içe helal olsun demisimdir. Tek hatasi asik olmakdi adamin. Basina ne geldiyse Padme'ye duydugu büyük, belki de gereginden fazla olan askindan dolayi geldi. O yüzden ona biraz da aciyor da olabilirim.

V

Obi-Wan Kenobi!

Gücün doğası kötüye meyillidir ama Obi-Wan her daim sağlam durabilmeyi başarmıştır.

Cumhiriyet fikrine senelerce hizmet etmiş ama diktatörlüğe dönüşen rejimin karşısına geçmesi

gerektiğinde de tereddüt etmemiştir.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Teşekkürler Engin, güç seninle olsun

rumar80

Şu ana kadar 31 değişik üyemiz yorum yaptı. Son üç güne geldik. Kolay gelsin

johnyfreak

'' Yürüyen Halı  chewbacca ''  2.21

tommikser

Tabii ki Han SOLO adamım benim bir insan bilimkurgu filmine bu kadar güzel bir katkı ancak yapar.Çok eğlenceli ve hareketli bir karakter.Hemide insan :D