Lami Tiryaki Röportajim

Başlatan kültürelgüncel, 12 Aralık, 2010, 17:59:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kültürelgüncel

Lami Tiryaki'yle röportaj yaptim. Blogumdan ulasabilirsiniz.

'' Çizgi roman konusunda ülkemizdeki duayen isimlerden olan Lami Tiryaki tam bir çizgi roman asigi... 1970'lerden beri hayatini çizgi romanlara adamis Tiryaki'nin koleksiyonunda 10.000'den fazla çizgi roman var. Bir çok çizgi romanda yazilarina rastladigimiz Lami Tiryaki'yle; hayati, ülkemizde çizgi roman sanati, G.Ferri, Zagor ve daha fazlasi hakkinda bir röportaj yaptim. Keyifli okumalar...''

Iste röportaj linki http://kulturelguncel.blogspot.com/2010/12/lami-tiryaki-roportajm.html

Röportaja yorum yazarsaniz ve yandaki ankete oy verirseniz çok mutlu olurum. Görüsleriniz benim için çok önemli.

Selamlar...
Kültürel Güncel

pizagor

Sevgili Kültürelgüncel, röportaj keyifli mi keyifli ve doyurucu ama blogdaki yesil renkli yazilar ben de astigmat etkisi yaratiyor, harfler birbirine karisiyor, okumakta zorlaniyorum... Umarim sadece bana özgü bir sorun degildir, bu yastan sonra gözlük takmakta çok zorlanirim herhalde :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Röportaj çok güzel.
  Yayincilar ve okuyucularla siklikla yapmanizi öneririm.

Hayal Kahvem

Himm.. Ben okudum Lami Tiryaki röportajini ve yorumumu da yazdim  :D
Kültürel Güncel güzel isler yapan bir blog. Ilgiyle takip ediyorum.

Tarkan Kurt

Güzel bir röportaj olmus, büyük bir koleksiyoner ve çizgi roman piyasamizin önemli aktörlerinden biri olan Lami Tiryaki ile yapilan röportaji okumak büyük keyif oldu, tebrikler.

kültürelgüncel

Alıntı yapılan: pizagor - 12 Aralık, 2010, 21:37:24
Sevgili Kültürelgüncel, röportaj keyifli mi keyifli ve doyurucu ama blogdaki yesil renkli yazilar ben de astigmat etkisi yaratiyor, harfler birbirine karisiyor, okumakta zorlaniyorum... Umarim sadece bana özgü bir sorun degildir, bu yastan sonra gözlük takmakta çok zorlanirim herhalde :)
Fikrinizi dikkate alacagim... :)

Yorum yazanlara çok tesekkür ederim. Begeneceginiz yeni yazilar yazmaya gayret edecegim. :) :)

emre ozdamarlar

Röportajdan:
"Kitap raflarina, marketlerdeki gazete dergi reyonlarina baktigimda hala icim urperir.Orada ne oldugu hic önemli degildir. Okunacak bir seylerin olmasi önemlidir. Daha ne olsun?"

Okuma tutkusu daha guzel özetlenemezdi. Cok guzel.

aa

Bir süredir forumda Lami beyin yazılarını okuyamıyoruz. Bilgisi olan arkadaş var mı acaba?
Esse Gesse Hayranı...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: aa - 24 Eylül, 2011, 12:09:15
Bir süredir forumda Lami beyin yazılarını okuyamıyoruz. Bilgisi olan arkadaş var mı acaba?

Lami Bey forumdan ayrıldı.

Gandalf

Şayet durum böyleyse çok üzüldüm doğrusu , aramızda bu konuya açıklık getirecek bir arkadaş varsa çok sevineceğim.

aa

Ben de çok üzüldüm. Gerçekten çok derin ve güzel okunan analizler yapıyordu ve zevkle okuyorduk.
Esse Gesse Hayranı...

drfuhrer

niye ayrıldı forumdan?haberi olan bi arkadaş var mı?

Gandalf

Biraz önce üye listesini inceledim listede artık Lami beyin adı bulunmuyor.
Önceki yazılarında ise konumu  ziyaretçi statüsünde görünüyor.
Kendi adıma üzüldüm doğrusu ,kendisi ile doğru düzgün bir şeyler paylaşamadan aramızdan ayrılması çok kötü olmuş. :(

FerdiFon

Çok Güzel Bir Roportaj Olmuş  Çok Teşekkür Ederim Kültürelgüncel , Ben Koyu Bir  Lami Tiryaki Fan'ı Olarak  Bu Röportaj'ı Okumaktan Çok Keyif Aldım Keşke Hep  Aramızda Olsaydı Allah Bahtını İşlerini Açık Etsin ...

yunusmeyra

Lami facebook'taki altınmadalyon sayfasını yöneticilerden olarak gözükmüyor mu,hem oradan hem de kendi blogundan mesaj atılarak foruma davet edilebilir.."nedenler " öğrenilebilir..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR