Lami Tiryaki Röportajim

Başlatan kültürelgüncel, 12 Aralık, 2010, 17:59:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Lami Tiryaki aramızdaki anlaşmazlıklar neticesinde kendi isteği ile forumdan ayrılmıştır.

NIC

Sanırım benzer bir durum Kağan arkadaşımız içinde geçerli,gönül isterdiki hep bir olalım ama...  :'(

drfuhrer

sözüm tüm arkadaşlara...
yahu şu koca dünyada paylaşılamayacak ne var anlamıyorum ki???çizgi roman sever olarak kaç kişiyiz şu koca ülkede!!!ne olur ŞU KOCAMAN EGOLARIMIZI en azından;konu çizgi roman olunca bir kenara bıraksak...
şu meşhur ''habil-kabil'' sendromunu bir türlü aşamayacağız anlaşılan;insan ırkı olarak.koca dünyada ikisi anne-baba olmak üzere toplam 6 kişiyken bile ilk cinayet vakası meydana gelmiş ya.herhalde şimdi olan her şey-her olay normal(!)artık;çoğaldık-milyonlara-milyarlara ulaştık ne de olsa!!!
gerek yok arkadaşlar,vallahi gerek yok-billahi gerek yok...
ama diyecek birşey de yok.koca dünyayı 1-2 paragrafla değiştirecek değilim ya..koca yaratıcının başaramadığını,ben mi başaracağım!
özetle:üzgünüm ve sinirliyim;konu ne olursa olsun..halledilemeyeck bir olay yok şu dünyada.
lami tiryaki'ye de kızgınım,sitenin yöneticilerine de...
sonuç olarak:''toplum olarak bizler kaybediyoruz''...

tommikser

Lami abiyle yaşadığımız kırgınlığın geçici olduğunu düşünüyorum. Yalnız biraz zaman lazım.
Sonra akil abiler oturup bunu çözerler diye kendimi avutuyorum.

Kimseye de kızma canım kardeşim. İnsanız kırılır, küser, ağlar, barışırız. Dediğin gibi kaç kişiyiz ki.

Zaman her şeyin ilacı...

aa

Tüm kırgınlıkların bir an önce bitmesini tememni ediyorum. Arkadaşımız çok güzel söylemiş. Zaten kaç kişiyiz.....
Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Arkadaşlar 1001 Roman Fuat bey ne oldu ? Onun da birkaç gündür sesi soluğu çıkmıyor.

Yoksa o da mı kızdı ? Ne oluyor böyle Eylül ayı geldi geleli nazar mı değdi ne....... ???

tommikser

Evet bana ve sitemize karşı yapmış olduğu haksız tavrından dolayından sonra bir daha siteye girmedi.

Girse de şahsım ve sitemizden özür dilemediği takdirde girmemesini tercih ederim.

Not:Lami Bey ve1001 Roman olayları tamamen birbirinden farklıdır.

altay1944

Fuat bey ile ilgili konu çok hassas..Bunun için aceleci olmayalım.Sahi 1001 romanın çıkardığı serilerin yeni sayıları hakkında bilgi var mı?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Yönetici arkadaşlarımız Lami Tiryaki le Kagan kendi istekleri ile ayrıldılar.
Fakat aramızda herhangi bir sorun yoktur, istedikleri zaman foruma dönebilirler.
1001 roman Fuat  beyin ise bazı şeylere alınmadan, tekrar yeni yayınlar ile birlikte aramızda olmasını bekliyoruz.
1001 romana ait yeni yayınların bu ay sonu matbaaya gitmesi bekleniyor. Ekim'in başı gibi yeni yayınları görmeyi umut ediyoruz.
Ortak tutkularımız etrafında bir araya gelerek, biraz keyif aldığımız bu ortamda,  değerli paylaşımlarmıza katılan ve katılacak arkadaşlarımız için biz elimizden geldiğince burada olmaya gayret edeceğiz.
Sağlıcakla kalın.
Darkwood Sakinleri..