Bone - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 20 Aralık, 2010, 11:38:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Alıntı yapılan: gunessemerci - 10 Mart, 2011, 15:33:30

Conan renkli ve 200 sayfa olacakmış.Üst fiyat 30 lira olarak düşünülüyormuş.Mat kuşe ve dört renk olarak basılacakmış(Sonya ile aynı baskı kalitesinde yani)

İşte bu süper bir haber :D  İngilizcesinden de Conan: Road of Kings'i takip etmeye başladım. Sanırım Conan the Cimmerian'dan sonra bu seri başladı.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

V

Marmara'nın çizgi roman seçimi,baskı kalitesi bu piyasa için örnektir bence.Bir de yayın periyodunu tam olarak oturtabilseler, Lal ve Oğlak'ın yanına 3.  büyük olarak yer edecekler gibi.
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 28 Mart, 2011, 13:16:41
Marmara'nın çizgi roman seçimi,baskı kalitesi bu piyasa için örnektir bence.Bir de yayın periyodunu tam olarak oturtabilseler, Lal ve Oğlak'ın yanına 3.  büyük olarak yer edecekler gibi.
kesinlikle katılıyorum. umarım bu yapıldığı söylenen anlaşmalardan sonra düzene oturturlar.

rumar80

Alıntı yapılan: designer73 - 28 Mart, 2011, 14:06:23
Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 28 Mart, 2011, 13:16:41
kesinlikle katılıyorum. umarım bu yapıldığı söylenen anlaşmalardan sonra düzene oturturlar.

Bu yazdıklarınızın altına imzamı atarım.

pearl jam

o zaman ben de atıyorum imzamı :)

bone u yeni okudum bu arada. özellikle farklı bir şeyler arayanlar için harika bir çizgi roman. ilk kitaptan sonra okuyucunun, kahramanı, kitabı tanıyabilmesi için beklemeyi mazur görürüm ama artık 2. kitaptan sonra belli bir periyoda girmeli bu iş. yoksa bu hızla, bu belirsizlikle 9 kitaplık seriyi bitirebilmemiz uzun yıllar alacak. ( ya da mümkün olmayacak )

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Mart, 2011, 14:11:35
Bu yazdıklarınızın altına imzamı atarım.

Bir imza da benden.

Yayın çeşitliliği (Conan, Red Sonja, Yürüyen Ölüler, Berlin, Bone, Enki Bilal) ve yayın kalitesi ile çok çok iyi.

Tek sorunu yayın periyodu, Erdem Bey Cumartesi günkü toplantıda artık bu sorunu da aşacaklarını söyledi.

alan ford

Bir imza da benden. Dampyr'de bu kadar hızlı imza toplamamıştık sanki.

Bone geçen yılın piyangosuydu ve evet devamı bir an önce gelsin. Bir de sonunda kutu verirlerse çok şık olur. Bu kutulu çizgi romanlara taktım bu aralar. Çok güzeller
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pearl jam

dokuz kitabı da yayınlasınlar, kutu da isteriz tabi :)

mcyz

rumar80

Bugün facebook'da Flaneur kitapevi Bone 2'nin geldiğini ifade ediyordu. Onların yalancısıyım.

mcyz

Ben de marmara çizginin sayfasına baktım ama göremeyince merak ettim, taksime gidip öğreneyim ben en iyisi :)

hanac

2. sayıyı dün akşam okudum.

Ama önce 1.sayıyı baştan sona tekrar okumak zorunda kaldım.  :)

Yayın aralığı 5 ayda bir olunca unutuluyor tabii ki.

Hikaye biraz yavaşladı, 1. sayıdaki tempo daha iyi idi.

Kesinlikle bir Yüzüklerin Efendisi havası var, ama mizah hep ön planda.

pearl jam

Adnan hoca görse "senin kedi canını.." diye severdi bone' u. o kadar sevimli bişey  ;D

boca1907