Bone - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 20 Aralık, 2010, 11:38:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

frodo

Toplu aldığım için seriyi arka arkaya okuyorum 6.cilt bitti yakında finale gelicem o bittiğinde boşlukta kalma hissini seri şimdiden gösterdi keşki daha çok olsa diyebileceğim güzellikte herkesin her yaştan kişinin okuyabileceği bir eser
Okuyun...
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

frodo

An itibariyle bir seriyi daha devirmiş bulundum piyasada daha 1 seneyi doldurduğum için  elimden geldiğince çok çizgi roman okumak ve çeşide kaçmaya çalışıyorum.
Bu süreçte bir anlık gazla şunada baksam nasıldır acaba dediğim bone'un tek cildini okuduktan sonra kalan ciltleride sipariş vermem pek geçikmesi.
Çizgi romana baktığımızda yaratılmış özgün bir eser karakterlerinden tut yumuşak ve  bir o kadar güzel çizgisine  konusuna gerçekten insanı mutlu eden bir tarzı var çoğu kişinin dediği gibi bir yüzüklerin efendisi havası var ve ben yüzüklerin efendisine psikopatlık derecesinde hastasıyım başka ne desemki çizgi romanın ortaya çıkışı bile ayrı bir macera.
Marmara çizgiye böyle güzel bir seriyle bizi tanistirdiklari için teşekkür etmek kalıyor ilerde tekrar tekrar okunacak bir eser.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Phyron

Çok güzel bişey bu hem sürükleyici hem eğlenceli. Yüzüklerin komedili hali gibi. Harika süper müthiş!!   

gizmoo

Keske tek cilt hc versiyonunu bassalar 😶

Tuco Ramirez

Hard Cover zor da şöyle kutulu hepsi bir arada satsalar keşke

KenParker

7. ciltteyim. Ciltlerin tamamını aldım bari bitireyim diye zorla okuyorum. Çok sıkıcı.