Teksas Tommiks'i döver (mi?)

Başlatan tommikser, 20 Aralık, 2010, 12:22:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Druuna' ya kalkan eller kırılsın.  :P

Eğri oturalım doğru konuşalım. Zaten bataklığın kasvetli ortamında bir de üstüne üstlük çikoyla geçen seneler sonrası, Druuna ile karşılaşan Zagor'un dibi düşer. Hiç aseksüel falan demeyin lütfen değil aseksüel, isterse eşcinsel olsun, hatta heteroseksüel bir kadın hero olsun, isterse insanoğluna merak duymayan bir uzaylı olsun, Druuna karşısında şansı yoktur.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

Zagor bayanlara el kaldırmaz, fakat bütün kabileler ve bölge halkına olduğu gibi Druuna ya da bir bakışı ile sözünü geçirir. Onu evinin kadını yapar ve onu kem gözlerden sakınmak içinde 24 saat yanından ayrılmaz. Hatta Google yi bile hizaya sokup bütün resimlerin net ten kaldırılmasını sağlar.
Darkwood  bölgesini haydutlardan kurtarma görevini de Çiko ve Druuna dan olan üçüz çocuklarına verir.   8)

**Son durum 11-8 Zagor önde..
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Şimdi ben gelip hepinizi dövücem...... ;D ;D ;D

gamlıbaykuş

Zagor' a dağlar bile dayanmaz. Druuna'ya da acımadım değil ama yapacak birşey yok :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Druuna'nın o über süper devasa güçlerine rağmen hala 'Zagor da Zagor' diyenleri düşünmeye ve oylarını değiştirmeye çağırıyorum... Mantıklı değil bu yaklaşımınız arkadaşlar!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Bu resmi gördükten sonra dövmek ne kelime tıfıl Tommiks'i ayakkabı süngeri olarak kullanır diyorum. Amerikan köylüsü, dağ ayısı Blek, tabanca, tüfek, mitralyöz az gelmiş kafasında sargı bezi kocaman topu kucaklamış. Behey hiç mi geri tepmez o top ne hayvan adamsın diyorum ama seviyorum kendisi. Amerika'nın saf, masum çocuğu :D

Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Liefeld'e dil uzatanlar utansın :)

Ben bir fark göremiyorum, ya siz...

Not : Görseli değiştirdim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

O azmanın tuttuğu ışın silahı son teknoloji, geri tepmesiz ve yapımında kullanılan adamentium metali sayesinde kuş kadar hafif. İnanmıyorsan araştırabilirsin :)  Blek'in tuttuğu ise bildiğin dökme demir top.
Crom! Ölüleri Say...

hanac