The Big Bang Theory

Başlatan hanac, 14 Ocak, 2011, 09:30:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Kesinlikle muhteşem bir dizi, başlamak ile iyi yapmışsınız. Hoş ben daha 3. sezonu bitiremedim ama olsun yakın zamanda tamamlayacağım inşallah. Ayrıca Sheldon muhteşem bir karakter, adama hayranım tam bir psikopat :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

emre ozdamarlar

Gec basladim ama izleyecek bi ton bölum var diye seviniyorum bi yandan da :)

HacıGeraltEmmi

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9645/bigbangtheoryl.jpg[/img]

Nette gezinirken denk geldi.
Dizinin geçen sezonunun tekrarı CNBCE kanalında pazartesi günleri yayınlanıyor, kaçıranlar için bilgi  ;)

emre ozdamarlar

V

"İstemem,eksik olsun.."

Ahmet Oktay

6. sezon 7. bölüme geldim nihayet, uzun zamandır izlemiyordum.
Sheldon kaldığı yerden devam ediyor :)

rumar80

Amy'nin hastalandığı bölümü kaçırma derim

Ahmet Oktay

Sırayla bütün bölümleri izliyorum, bahsettiğiniz bölüm 6. sezonun ilk 15 bölümü içerisindeyse bugün olmasa da yarın izlerim :)

Ahmet Oktay

Amy'nin hastalandığı bölüm 6x10'muş az önce izledim, kesinlikle kaçırılmaması gereken bir bölüm :D

Ahmet Oktay

Nihayet 6. sezon da bitti. Sezon boyunca Sheldon, sezon finalinde ise Raj'la ilgili sürpriz var,yani benim için sürprizdi :D Neler olduğunu söyleyip spoiler vermiyeyim :D

Bir de hatırlatma yapayım; 6. sezon 15. bölüm Harry Potter'ın 6. ve 7. kitaplarıyla, The Walking Dead TV dizisi hakkında ciddi spoiler içermekte. Harry Potter ve The Walking Dead'i ileride okuma/izleme planınız varsa, bu bölümü izlemeyin.

V

"İstemem,eksik olsun.."

yunusmeyra

dizinin cnbc-e'deki pazartesi akşamları 20:00'da yayınlanan bölümlerini kaçırmayın..seyredenler hatırlayacaktır  ;)  ,ancak bu akşamki bölüm çizgi romanlara,"comicon" olayına,"uzay yolu"na,çizgi roman tutkusuna ve bu sefer "dc" den daha fazla thor,hulk v.s. esprileriyle "marvel evrenine"  göndermelerle dolu bir bölüm..kızlar "thor"un çekici üzerine tartışarak "comics" mevzuuna giriyorlar ki "muhteşem"  ;D  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

dean

Dizi 3 sezon daha onay alarak 10. sezonunu garantiledi.

rumar80

Tık tık tık HARİKA!
Tık tık tıkHARIKA!
Tık tık tık HARIKA!

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR