İntikamcılar - The New Avengers / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 14 Ocak, 2011, 22:05:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Ben New avengers'i bir solukta okudum ve çok beğendim. Bir de Ronin diye bir karakter var galiba yanılıyor muyum?

Bu adamı çok merak ediyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Ronin Hawkeye'ın bir süre kullanacağı bir isim ve kıyafet.

gamlıbaykuş

rumar80

Avengers disassembled macerasında öldüğü görülür. Uçan motorunu uzaylılara doğru sürer. Ama House of M macerası sonrasında kahramanlarımız gerçek dünyaya döndüklerinde duvara asılmış Hawkeye kostümü, ok ve yaylarını görürler. Bu da Hawkeye'ın döndüğü anlamına gelir.

s.b

The Nev Avengers hem resimleri hem de konusuyla övgüyü hakediyor. 1. cilt harika. Yeni takım kuruldu gibi. Örümcek Adam takıma pek yakışmadı gibime geliyor. Daha doğrusu onu bir takımın içinde düşünemiyorum. O kendi kendinin patronu olmaya alışmış biri.

2. cilt yarın yayınlansın. Daha uzun bekleyemeyeceğim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 13 Şubat, 2011, 17:24:34

Sami Abi muhteşemsin. Gülmekten fenalık geldi.  :)

Ama dizi gerçekten çok güzel, 2. sayı yayınlansın artık.

rumar80

Keşke istediğimiz kadar kolay olsa. Dediğinizi sıklığı kaldırabilecek bir yayınevi şu anda gözükmüyor açıkçası. Bir de daha önce de belirttiğim gibi biz olayı trade olarak okuduğumuz için bir ay sonra diye bekleyebiliyoruz, ama ABD'nde bir trade 6-8 aylıı sayı sonrası çıkıyor.

rumar80

Alıntı yapılan: s.b - 13 Şubat, 2011, 17:24:34

Sami abi kalbin temizmiş. Bugün aldığım duyumlara göre ilk sayı iyi bir satış yakalamış, bu nedenle ikinci sayı en kısa zamanda yayınlanacakmış.
  Ama bu iyi haberin tabii ki kötü yanı da olacak siyah beyaz dergiler (Diabolik, essential wolverine vs) ileri tarihe ertelenmiş

gamlıbaykuş

Wolverine 2 ile 3.cilt arası epey açılmuş olacak yani. 3. ciltle Wolverine Essential Vol.3 tamamlanıyor değil mi? Kaç Volüm bu Essentialler:) ?

rumar80

Sanırım üçüncü sayı da yetmeyecek essential wolverine için. Bildiğim kadarı ile (daha önce wolverine ve x-men'de böyle yapmışlardı) 6 sayı ile bir essential cildi tamamlanıyor

gamlıbaykuş

Ama o 6 sayının her biri inceydi,tahminim 2 ince sayı Gerekli'de 1 cilde denk geliyor...

pukay

Secret wars tan sonra ilaç gibi geldi avengers, ikinci cildi merakla bekliyorum...
Birde dikkat ettim david finch'in çizimleri bazı karelerde biraz sallamasyon gibi olmuş ?
(Tamam sağlam çizer onun biliyorum lakin dikkatimi çektti)

lbjames

gerçekten son zamanlarda okuduğum en güzel hikayelerden biri aynen burdaki herkes gibi bende 2. cildin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum yalnız kendi adıma şöyle birşey düşünüp üzüldüm :( orjinali yani ingilizcesi toplam 13 kitap olarak basılmış ben ise 2. cilt inanılmaz bir heyecanla beklemedeyim umarım bu iki cildin arasıda ve diğer ciltlerin arasıda bu kadar uzun sürmez en kısa zamanda 13 ciltlik new avengers koleksiyonumuzu oluşturabiliriz (şizofrenik olacak ama son söylediğimi düşününce bile üzüntüm geçti) :)

rumar80

O zaman bir de şunu düşün: Civil war sonrası mighty avengers diyebir kitap daha başlıyor ve Mişel Bey ile Alişan zamanı geldiğinde onu da basacaklarını belirtmişti. Nasıl? Koleksiyon büyüor değil mi? İnşallah

pukay

2.cilt çabuk çıksın diyorum lakin para yetiştiremiyoruz,çıkmaya başlayınca sağdan soldan bisürü cilt çıkıyor bazen :)