İntikamcılar - The New Avengers / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 14 Ocak, 2011, 22:05:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lbjames

:S might avengers'ında orjinalini duymuştum ama burda çıkaracaklarını ilk defa duyuyorum şuanda acilen geleceğe ışınlanmam lazım çok acil yok mu yardım eden

Tarkan Kurt

İkinci ciltten haber yok mu? gören  duyan bilen varsa haber versin  ;)

rumar80

Geçen hafta Mişel bey ile konuştuğumda ondan bahsetmedi. Essential x-men, caveman ve mangaları söyledi. Aslında o da 7-8 kitap hazır diyor. D&R tamammış. Bir de virgin kitapevi ile (burası ile ilgili konu açmıştım) anlaşacakmış.
    Gelecek hafta Beyoğlu'na gittiğimde uğrar onu da detaylı sorarım.

Huma

Haber için teşekkürler Rıza abi. Gerekli Şeyler iyi gidiyor...

hennessy

tavsiyeler üzerine alıp okudum sevdiğim karakterleri aynı karade görmek çok hoşuma gitti ve karakterler birbirleri yanında sırıtmıyor çizimler gerçekten güzel konuda akıcı idi ne zamandır unuttuğum bu amerikan kahramanlarını aynı hikaye içinde keyif ile okuma güzeldi devamını beklemekten başka yapacak bişimiz yok çıksın alalım tavsiye edenlere teşekkür ederim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pukay

ikinci cilt için aşermeye başladım nerde bu cilt?

V

"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 13 Haziran, 2011, 21:32:36
2. sayının kapağı..

evet ikinci cilt nihayet raflarda hafta sonu alacağım şimdiden ayırttım :)  haberiniz ola sevgili arkadaşlar toplantı günü yeni yayınlar almak güzel olacak bakıyorsun 1001 roman ve Drango da bir süprüz yapıyormu :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pukay

artık çıkan ciltlerin hızına yetişemez ol :-X

mcyz

Huma

HacıGeraltEmmi

İntikamcılar muhteşem bir şekilde devam ediyor. Eve varır varmaz bir göz atayım dedim elimden bırakamadan kitabın sonunu getirdim. Gerçekten müthiş olmuş. Çizimler için söylenebilecek birşey bile bulamıyorum, döktürmüş McNiven.

pukay

BAHADIR

Bismillah, daha 2. almaya fırsatımız olmadı durun hele hemen basmayın... ;)

hanac

İlk cilt ilk 6 sayıyı içeriyordu.

2.sayıda ise sadece 4 sayı var.

Yani sayfa sayısında % 33 lük bir azalma var.

Ama fiyat sadece % 20 ucuzlamış.