Creepy ve Eerie Muhabbeti

Başlatan V, 20 Ocak, 2011, 20:33:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Lal Kitap tam tarih vermemekle birlikte bu yıl içerisinde Amerikan EC dergilerinin "arşiv formatında"
tekrar yayınlanacağını duyurdu.Uzun süredir yeni yayın çıkartmayan Lal nasıl bir edisyonla karşımıza
çıkacak merak ediyorum..

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Gerekli şeylerin sürpriz bir şekilde Zombi ve vampirella ile yakaladığı başarının sonuçlarından biri. Bir diğeri de hepimizin bildiği, ancak ne zaman çıkacağı belli olmayan Essential tomb of Dracula.
   Geriye ne kaldı mumya? kurt adam? Morbius? BLADE?

hanac

Engin LAL olduğuna emin misin ?

Ben Oğlak diye duymuştum.

rumar80

Sayın admin'im
   Lal yayınevi yeni çıkan kitaplarının hepsinin kapak içlerinde bu konudan bahsetmiştir. Almanaklar ile birlikte çıkaracağını da ifade ediyorlar.
   Saygılarımla

hanac

Hmmmmm...

Tabii ki biliyordum sizi denedim  :)

Aferin, sınavı geçtiniz.  ;D

Şaka bir tarafa ama bu kadar yeni yayına yeter diyorum.

Para yetşmiyor arkadaş, alamadığım o kadar yayın varki.

Durago, Heavy Metal, Ergün Gündüz, Esenşiller, Lilith, Brendon, Julia vs.

1. sayısı çıkan veya çıkacak olanların bir kısmı.

V

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Ocak, 2011, 20:45:39
    Almanaklar ile birlikte çıkaracağını da ifade ediyorlar.

Almanakları nasıl yayınlayacaklar acaba?Daha önce "Özel Seri"ler içerisinde sadece çizgi roman olarak verdiler.
Özel serilerin devam sayıları olarak mı,ayrı özel sayılar olarak mı,araştırma yazılı mı,sadece çizgi roman mı?
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 20 Ocak, 2011, 20:33:42
Uzun süredir yeni yayın çıkartmayan Lal nasıl bir edisyonla karşımıza çıkacak merak ediyorum..

Sansürlü bir edisyon şeklinde tahminde bulunsam  ;D
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 20 Ocak, 2011, 20:55:23
Almanakları nasıl yayınlayacaklar acaba ?
Özel serilerin devam sayıları olarak mı,ayrı özel sayılar olarak mı,araştırma yazılı mı,sadece çizgi roman mı ?

Ancak çıktığında belli olur.

rumar80

Benim bildiğim daha önce yayınladıkları şekilde.

Yani sadece çizgi roman olarak basacaklar, ama son üç ay içinde çıkan Lal'lerin kapak arkalarına bakarsak daha net bir şey öğrenebiliriz sanırım.

V

Orjinal serinin ilk 5 sayısını içeren 248 sayfalık Creepy, "Kolleksiyon Serisi"
alt başlığıyla çıktı.Büyük boy albümün etiket fiyatı(sıkı durun) 37,5Tl... :(
İnşallah bu fiyatı hakedecek bir baskı kalitesine sahiptir.  :o
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Fiyatına yuh diyeceğim ama düşünmeden de edemiyorum. Ben bazı şeylerin gerisinde mi kaldım acaba? Gerçekten bu yayınların eder fiyatları bu mu? Kafam karıştı, bu yayını ciddi anlamda almayı düşünüyordum fiyattan sonra galiba sadece düşüneceğim  >:( :P
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

essegesse

Ben bu akşam numuneyi Lal kitabın müdürü Munzur bey'in elinde gördüm.

Fiyat pahalı gibi duruyor ama kitabı görünce hakkı budur diyeceğinize eminim.Zaten biz indirimli satacağız.

Ama gerçekten artık ülkemizde Avrupa hatta Amerika'yı aratmayacak kalitede baskı yapılıyor.

Son dönemde basılan bir çok kitap zaten harika.Ama Creepy'yi onlardan ayıran özellikleri var.

Kapak hard cover.Fasikül kapakları canlı renklerle kuşe baskı.Sayfa baskıları ise harika olmuş.Boyut ilk korku magazinlerle aynı.Yani orjinal boyutunda.

Bence vereceğiniz paraya değecek.Perşembe günü bizim mağazalara da dağıtılacak.

Hadi hayırlısı.

rumar80

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 12 Nisan, 2011, 23:47:48
Fiyatına yuh diyeceğim ama düşünmeden de edemiyorum.

Sen deme ben senin yerine derim.  >:(

V

Lal 2 yıldır sürekli düşen baskı kalitesi ve sigara sansürü ile Km serilerine bel bağlayan hemen herkesi hayal kırıklığına uğrattı.Yine de diyorum ki inşallah
bu fiyatı hakeden bir baskısı vardır Creepy'nin ve umarım satar , sonu getrilir de yüksek kalitesiyle (Altan'ın yalancısıyım) gerçek bir klasiğin ,kaliteli bir kolleksiyon serisine kavuşuruz..
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

ben anlayamıyorum bir türlü. bunları kimse almasın diyemi basıyorlar, yoksa sırf koleksiyoncular içinmi? Türkiye şartlarında kaç kişi bütçesinden böyle bir parayı kitaba harcar acaba? Sonra kitap satmadı, kimse okumuyor geyiği döndürüyoruz aramızda. Bizim gibi insanlar da (kemikleşmiş Teks, Zagor, Mister No okuyucuları) piyasadan çekilince neyi basıp kime satacaklar acaba? Yeni okuyucu kazanabilmek için düzgün fiyat politikaları geliştireceklerine, hard cover basalım 150-200 kişi alsa bize yeter diyemi düşünüyorlar acaba? Acabaların cevabı da belli ya... Adam sende... biz okumayan bir toplumuz nasıl olsa...