Creepy ve Eerie Muhabbeti

Başlatan V, 20 Ocak, 2011, 20:33:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: essegesse - 13 Nisan, 2011, 17:07:46
Yok Hasan kardeş,ben hala eski fiyattan satıyorum.

Şimdi kaç tane ayırayım:)

Sana uğrayınca konuşuruz  :)

Bu arada şu Creepy'yi bayağı merak ettim.

Beğenirsem, West yerine Creepy'yi alırım.

V

Alıntı yapılan: essegesse - 13 Nisan, 2011, 16:46:49
West 30 tl oldu bu arada.:(

Mayıs'ta çıkacak Gordon,Mandrake,Kızılmaske ve Hazard'ın fiyatı da en az bu olacak
demek ki.Hayırlı olsun.. >:(
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Alıntı yapılan: Sinan Başak - 13 Nisan, 2011, 16:55:49
Ç..  diyorum, başka birşey demiyorum. Bu kitabı bu fiyattan alacak bu kadar adam varken, yayınevlerine niye selam gönderiliyor, biz sağmallara kucak dolusu teşekkür etmek dururken. Kimse kusura bakmasın, herkes ürününe dilediği fiyatı uygun görüp koyar ama buna da bu parayı vermek akıllı insan hareketi değil (Bu benim fikrim tabi, herkes dilediği fikri özgürce savunabilir, kimseyi kırmamak kaydıyla.) >:(

Bu şartlarla, bu fiyatlarla da yayınevi üzülürse üzülsün, basmazsa basmasın umurumda değil.

Bu konuda hemfikiriz Sinan. Zaten Hoz comics bölümüne baktıysan gerekli yazıları görürsün.

aa

Eğer 30 liraya Kızılmaske satmayı düşünüyorlarsa yanılırlar çümkü asla almam....
Esse Gesse Hayranı...

s.b

Bu fiyata çok korkunç bir kitap doğrusu. Satın almak için çok cesur olmak lazım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kültürelgüncel

Hiç okumadığım, ama merak ettiğim bir seri. Ama bu fiyat merakımı nedense geçirdi birden.
Her seferinde aynı şeyi söylemek rahatsız edici olduğundan bu kez "Türkiye şartları...", "Bu fiyata kaç kişi alacak?", "Fiyatlar neden yüksek?" ya da "Daha fazla kişinin satın alıp, okuması daha iyi değil mi?" demek istemiyorum.

O yüzden sen beni görmedin, ben de seni Creepy demekle yetiniyorum.

aa

Gerçekten abartılı bir fiyat kesinlikle almam....
Esse Gesse Hayranı...

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

mcyz

Fiyatı 25-26 olursa almayı düşünüyorum ben, en azından ilk sayısını alıp duruma göre devamına karar veririm.

tommikser

Şimdi İlyas abi ile konuştum.Kitap gelmiş rafa diziyormuş.Kuşe kağıt büyük boy ve katon kapakmış.Satış fiyatı 28 liraymış.Bence bu özellikler için oldukça iyi bir fiyat.Dediğim gibi alıp almamak tercih meselesi ama görenlerin alacağını düşünüyorum. ;D

Büyülü Rüzgar

gunes dostum creepy hard cover karton degıl .Sanırım yanlıs anlattım sana (bır yandan yenı gelenlerı standa dızıp bır yandan kargoları yapınca kafa karısıyor halıyle ;D)  mukemmel basmıslar gercekten fıyatta bızde uygun olur zaten arkadaslar merak etmesın.

yalcinerol345

İkmal İstasyonu'nda 26,00TL.

essegesse

gamlıbaykuş

Yok mu arttıran derler ya onun gibi oldu biraz :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Büyülü Rüzgar

arkadaslar alın size kampanya
lal fiyatları
creepy 25 tl
klasik maceralar son cılt 18 oncekı sayılar 17 tl
sayılar son sayı 5 tl oncekıler4 tl (buyulu 100 ve yukarısıda 6 tl)
lal conan cıltlerede %40indirim ;D
eveeettt acık indirim baslamıstır.....
kocaman kocaman ındırımler hozlarda ve dıger yayınlardada vardır....
ayrıntılı bılgı BÜYÜLÜ RZGAR da......
eh eh eh heheheheh....