Corto Maltese

Başlatan hanac, 24 Ocak, 2011, 15:43:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Memospinoz zaten cevap vermiş ancak ben de yanıtlayayım sorunuzu. Karakter ve olayların tam olarak anlaşılması için yukarıda verilen sırayla okunmasında yarar var. Lakin hem kargo eşiği dolsun hem de bir albümle Corto'yu bir deneyeyim diyorsanız madem Tuzlu Denize Balad albümü daha iyi bir tercih olurmuş.

Ahmet Oktay

Bu arada Corto başlığına yeni mesajlar atılınca heyecanlandım :) Memospinoz'un yeni çıkan yayınları duyurmasına alıştığım için, acaba Alfa falan sürpriz mi yaptı dedim.

İnancomic

Kampanya bitmeden hepsını tamamlıyım o zaman suan fiyatları gayet uygun 3.75 TL ile 5 TL arası

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

Bildiğim kadarıyla Corto'nun iki edisyonu vardı. Siyah beyaz büyük boy ve renkli küçük boy.

Nightrain

Büyük boy ve renkli olaniyla ilgili attim maili. Umarım basarlar.

Nightrain

İtalya'da böyle bir set yapılmış. Ne kadar güzel.

Levent Suberk

deniz240

Sanırım Venedik Masalı ve Kayıp Kıta Mu da artık bulunamıyor :(

Nightrain

Ülkemizde Corto Maltese'i hakkıyla basacak yayın evi aranıyor. Şöyle renkli, büyük boy ve hardcover olanından.

nicholaihel

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Aralık, 2016, 12:41:35
Corto icin YKY'ye mail attim. Buyuk boy ve renkli Corto okumak istiyorum!

https://www.amazon.fr/gp/aw/d/2203097604/ref=mp_s_a_1_1?__mk_fr_FR=%C3%85M%C3%85Z%C3%95%C3%91&qid=1481448793&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=corto+maltese+tome+1

Corto haricinde bir kac istekte daha bulundum.  :)

Nightrain'i tebrik ederim. Çokça yazmış büyük ve renkli isteğini. YKY'nin çeviride temel aldığı tam da bu mesajdaki Casterman, Brüksel 2016 baskısı.

Nightrain

Alıntı yapılan: nicholaihel - 28 Kasım, 2018, 18:14:46
Nightrain'i tebrik ederim. Çokça yazmış büyük ve renkli isteğini. YKY'nin çeviride temel aldığı tam da bu mesajdaki Casterman, Brüksel 2016 baskısı.

mail attığımı unutmuştum. ;D Hatırlatma için teşekkürler. ;)

KenParker

Corto'nun Venedik Masalı'nda geçen bazı mekanlar: