LAL, BÜYÜLÜ RÜZGAR RENKLİ 100. SAYI İLE DALYA DEDİ..

Başlatan darkwood, 06 Şubat, 2011, 19:58:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Aylık düzenli yayınlanan Lal Kitap Büyülü Rüzgar serisi, 100.sayısı ile dalya dedi. 
Ülkemizdeki ilk kez yayınlanan Renkli macerası, Kahramanların Çöküşü adlı macerayı satışa sundu.
Renkli özel sayının, üst satış fiyatı 8 TL. Bundan sonraki normal siyah beyaz ciltlerin satış fiyatı ise 7 tl olarak devam etmesi bekleniyor. Çizgiroman sever arkadaşlara duyurulur.

Darkwood Sakinleri..

Berkdinho

Lal idefix tabanlı kitap satış sitesi olan www.lalkitap.com a ayın 15'in de yayınlanacak olan sayılarını yaklaşık bir hafta erken olarak satışa sunmuş.100. sayıdan sonra sayfa sayısı artarak yayınına devam edecek olan Büyülü Rüzgar'ın bundan ötürü etiket fiyatı diğerlerine göre daha fazla olarak 8 TL'ye yükseltilmiş.Muhtemelen birkaç ay sonra İtalya'da sayfa sayısı artarak yayınına devam eden Martin Mystere'in de fiyatı artacak.Haber vereyim dedim.
The Right Man When Things Go Wrong

Tarkan Kurt

Siteye şöyle bir baktım da adamlar yayını çoktan sona ermiş Karaoğlanları bile 7 TL ye yükseltmişler. >:(

tunaorhun

beş altı ay önce Milliyet Gazesiyle birlikte bedava dağıttılar, şimdi bu sayıları 7 liraya satıyorlar. Bari eski sayılara zam yapmasalardı.

darkwood

Maalesef bir yayına zam geldimi, eski sayılarına da otomatik olarak zam geliyor.
Kitapçı ve sahaflara bunun  nedenini sorduğumuzda ise, cevabı Yayınevlerinin bu şekilde satış politikaları olduğu yönünde oluyor.
Yani eski bir sayıyı sattıkları zaman, bu kitabı tekrar  yerine koymak için yayıncıdan istedikleri zaman, yayınevi yeni fiyattan fatura ediyor, kitapların üzerindeki eski üst satış fiyatı, anında yeni fiyat oluyor.  :(
Darkwood Sakinleri..

Underfined

Gerçektende eski sayıları yeni fiyatlarla alınca kendimi keriz gibi hissetmiyor değilim...

darkwood

Aylık düzenli yayınlanan Lal Kitap Büyülü Rüzgar serisi, 101.sayısı Beyaz Bayrak adlı macerasını bugün sahaflarda gördüm. Kitap sayfa sayısı 128 e yükselmiş, etiket üst saış fiyatı ise 100.sayı ile aynı yani 8 tl.
Zamlı sayfalı ve fiyatlı olarak Sanırım bu şekilde seri bundan sonra devam edecek, tüm okurlarına hayırlı olsun.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Büyülü rüzgar 100. sayısından sonra İtalya'da sayfa sayısı arttırılarak ancak iki ayda bir yayınlandı ta ki bitene kadar. Aynı durum Martin Mystere'de de olacak yakında

Nightrain

Lâl neden Büyülü Rüzgar'ın ciltlerini basmıyor acaba? En son 2007 de 5.cildi çıkarmışlar. Ben normalde fasikül şeklinde çr almayı  sevmiyorum. Ciltliler daha iyi oluyor benim için.  ::)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Gambit

Niye cilt cikmiyor bilemiyorum ama Buyulu Ruzgar gibi super bir cizgi roman in niye hakettigi degeri bulamadigini anlayamiyorum

mandrake aliyoruz, kizilmaske aliyoruz, kit taylor aliyoruz, swing mwing aliyoruz hala 2012 senesinde ama cok daha iyi senaryolara ve cizimlere sahip Buyulu ruzgar i ihmal ediyoruz

rumar80

Şu anda Lal'den aldığım tek çizgi roman büyülü rüzgar desem....

tommikser

Zagor KM almayı ve okumayı bıraktın mı Umar abi? ??? ???

Gambit

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Mart, 2012, 10:19:43
   Şu anda Lal'den aldığım tek çizgi roman büyülü rüzgar desem....

yok senden suphem yoktu zaten dr.

Ben buyulu ruzgar disinda ayrica zagor ayliklara basladim 3 ay once ama zagor cok basit kaliyor buyulu ruzgar in yaninda.

bir sure sonra tek bir cizgiromana inecek olursam, zagor u elerim hic dusunmeden.

tommikser

Bende ilk 100 sayıyı yeni tamamladım ama 14.sayıya kadar gelip ara verdim.Gerçekten güzel bir çr gerçekten.

rumar80

Alıntı yapılan: gunessemerci - 29 Mart, 2012, 10:34:18
Zagor KM almayı ve okumayı bıraktın mı Umar abi? ??? ???

Bıraktım vallahi Güneş. Hatta elimdeki seti de elden çıkardım.