Kerry - 1001 Roman

Başlatan hanac, 06 Şubat, 2011, 23:43:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

1001 Roman 2 sayılık maceranın ilk sayısını yayınladı.

Yazan Sclavi, çizenler Bianchini ve Di Vitto.

Henüz okumadım ama çizgi romanın boyutu cep formatında 230 sayfa olarak hazırlanmış.

1001 Roman bundan sonra one-shot'ları bu formatta hazırlayacakmış.

Baskı kaliteside daha önceki 1001 Roman kalitesinde değil.

Niye bu değişikliğe gitmişler anlayamadım, Bandidos Kerry'nin yanında çok daha iyi duruyor.

İmza gününde 10 TL ye aldım ama etiket fiyatı ne bilmiyorum, o güne ait özel bir fiyatmış galiba.

rumar80

Benim duyduğum gerçek basım şakli sizdeki değil, imza gününe özel bir güzellikmiş. Ama zamanla gerçeği göreceğiz.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: hanac - 06 Şubat, 2011, 23:43:57
1001 Roman 2 sayılık maceranın ilk sayısını yayınladı.

Yazan Sclavi, çizenler Bianchini ve Di Vitto.

Henüz okumadım ama çizgi romanın boyutu cep formatında 230 sayfa olarak hazırlanmış.

1001 Roman bundan sonra one-shot'ları bu formatta hazırlayacakmış.

Baskı kaliteside daha önceki 1001 Roman kalitesinde değil.

Niye bu değişikliğe gitmişler anlayamadım, Bandidos Kerry'nin yanında çok daha iyi duruyor.

İmza gününde 10 TL ye aldım ama etiket fiyatı ne bilmiyorum, o güne ait özel bir fiyatmış galiba.

İnşallah kaliteyi düşürmezler.  >:(

V

Bu Kerry yayınlandı mı,baskıda mı yoksa?Elinde kapağı olan varsa eklesin,okuyan varsa yorum eklesin lütfen.
"İstemem,eksik olsun.."

Tarkan Kurt

Aşağıdaki linke bakarsan satışta olduğunu göreceksin. Kapağıda orada var.

http://www.ikmalistasyonu.com/product.php?id_product=154

Tarkan Kurt

Öyle Tay formatında manga boyutlarında basacakları kitapları kendi adıma söyliyeyim ben almam. Ayrıca artık yılan hikayesine dönen Julia'yı bassalar daha iyi olacak.

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Şubat, 2011, 00:07:33
Benim duyduğum gerçek basım şakli sizdeki değil, imza gününe özel bir güzellikmiş. Ama zamanla gerçeği göreceğiz.

Bu ne demek tam anlayamadım.

Ben Kerry'yi imza gününde 10 TL vererek satın aldım.

Daha sonra daha iyi kalitede basılacak ise benim elimdeki ne olacak, değiştirecekler mi ?

Deneme üretimini mi bize sattılar  :)

Henüz okumadım, 2. sayı (6 ay sonra mı yayınlanır acaba ?  :) ) ile birlikte okumayı düşünüyordum.

tommikser

Abi sanki ucundan kazıklanmışsın  ;D

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 18 Şubat, 2011, 16:21:13
Abi sanki ucundan kazıklanmışsın  ;D

Yok kazıklanmamışım.

Baksana satış sitesine 15 TL den koymuşlar aynı kitabı.

tommikser

O zaman biz kazıklanacaz  ;D

rumar80

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 18 Şubat, 2011, 16:01:24
Ayrıca artık yılan hikayesine dönen Julia'yı bassalar daha iyi olacak.

Çok sağlam bir kaynaktan aldığım bir bilgiye göre Salı günü D&R ile toplantıları varmış, dergileri oraya da vermeyi planlıyorlarmış. Anlaşma sağlandıktan sonra dergiler basılacakmış.

pearl jam

iyi de zaten dr de 1001 roman ürünleri satılıyor uzun süredir. hatta ilk günden beri satılıyor sanırım.

rumar80

Bugün Mişel Bey ile yaptığım konuşmada anladığım kadarı ile o çizgi romanlar dağıtıcı firma tarafından belli bir oranda verilenler. Aynı olay gerekli şeyler için de geçerli çünkü. Hatta Mişel Bey de D&R ile anlaşırken dağıtıcı firma ödemede problem çıkarmış ve D&R'ın şu anda elinde olanları geri göndermesi durumu ile ilgili sorun yaratmış. Bunun üzerine Mişel Bey de geri dönecek olan tüm çizgi romanların sorumluluğunu üstüne almış.  Benim anladığım aracı firmayı aradan çıkarıp direkt D&R'a satış yapacaklar.
  Bu Fuat Bey için de geçerli olabilir belki.

yalcinerol345

Keryy'i İkmal İstasyonundan aldım,okudum ve beğendim

darkwood

İlk fırsatta bende alıp okumayı düşünüyorum. Başka okuyan varmı?  ;)
Darkwood Sakinleri..