Kerry - 1001 Roman

Başlatan hanac, 06 Şubat, 2011, 23:43:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

1. sayı Ocak 2011 de yayınlanmış. Hâlâ 2. sayıyı bekliyoruz.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Alıntı yapılan: gunessemerci - 03 Eylül, 2012, 14:27:52
Sami abi sen hala bu yayından umutlu musun?Ben bunu hediye edilecek kitaplar listesine ekledim.Devamının asla geleceğini düşünmüyorum.

Güneş çok hızlısın. Ben resimleri hazırlarken sen bu mesajı atmışsın. Aslında devamını İlker beyden bekliyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

allan quatermain

İkinci bölümü olmayan Kerry bile karaborsa olmuş! Lejyoner de uzun zamandır öyle. Aslında bu ikisi normal boyutuyla yeniden basılsa...

memospinoz

Kerry, normal bir western gibi başlayıp fantastik bir hale bürünmüş ve öyle de bitmiş bir macera. Sclavi birdenbire olayı fantastiğe bağlamış. Geçiş pek de sırıtmıyor ama anlatım bazı yerlerde oldukça yavanlaşıyor ve sıkıyor, özellikle Kerry'nin düşünme kareleri çok can sıkıcı. Çizimler fena değil ama baskı dandik gibi yer yer karelerdeki silik alanlar göze çarpıyor.
Bir de albümde bir adet konuşma balonu, bir adet de kutu içerisindeki metin İtalyanca olarak kalmış.  :P
Yer yer tempo düşüyor, bu da okumayı zorlaştırıyor, kurguda saçmalıklar ve klişeler sürüsüne bereket. Ama bir şekilde kendini okutmayı başarıyor. 2. cilt nerede diye yıllarca sorulmuş ama gelmemiş. Bu haliyle gelmesine de gerek yok çünkü hikaye tam yerinde bitti.